Stránky: 1 7 8 9 10 11 12 13 186 372 557 742

Ivan Král zahraje v Lucerna Music baru 18.září

13. 6. 2018
Obrázek: Ivan Král zahraje v Lucerna Music baru 18.září

A bude to jeho letošní jediný pražský koncert. Rocková legenda Ivan Král je jedním z mála českých umělců, který dosáhl na světovou slávu. Držitel Grammy hrál s Patti Smith i Blondie, psal písně pro Iggyho Popa, Davida Bowieho nebo Johna Calea.

---

Ghost vyrazí na tour

12. 6. 2018
Obrázek: Ghost vyrazí na tour

Krátce po vydání posledního alba “Prequelle” oznámila skupiny Ghost, že rozjíždí velké turné. Bezmála padesát koncertních vystoupení potěší příznivce kapely zpočátku v Evropě, ale pak se Ghost přesunou za Oceán a větší část tour odehrají v Americe.

---

Zemřel bubeník Jon Hiseman

12. 6. 2018
Obrázek: Zemřel bubeník Jon Hiseman

Dnes, 12. června zemřel ve věku 73 let bubeník skupiny Colosseum Philip John Hiseman, známý jako Jon Hiseman. Kromě toho, že bubnoval v Colosseu, byl také textařem, hudebním producentem, zvukařem a v neposlední řadě i hudebním publicistou. 

---

V kolik a jak na Ozzyho

12. 6. 2018
Obrázek: V kolik a jak na Ozzyho

Už zítra, ve středu 13.6. se v pražských Letňanech uskuteční dlouho očekávaný koncert Ozzyho Osbourna. Abyste byli v obraze i Vy - beaťáci, kteří se tam chystáte, máme tu pro Vás takový souhrn toho, co je potřeba před koncertem samotným vědět. Než tedy vyrazíte, přečtěte si pozorně tento článek.

---

Beatová pumpa jede!!!

12. 6. 2018
Obrázek: Beatová pumpa jede!!!

V květnu jsme slibovali, že Beatová pumpa opět brzy odtajní svou další zastávku. Tak tady to je. 13. června se na Vás těšíme v Chomutově, v areálu společnosti Sotila. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---

Superskupina Dream Child vydává debut

11. 6. 2018
Obrázek: Superskupina Dream Child vydává debut

“Dream Child” je nová supergroup, složená z bývalých muzikantů Ozzyho Osbourna,  AC/DC a Dio. Nyní tato parta oznámila, že 14. září pustí na trh svojí první desku. Jaké bude album “Until Death Do We Meet Again” naznačuje první singl, který skupina zveřejnila současně s touto informací.

---

Zemřel bývalý kytarista Fleetwood Mac Danny Kirwan

11. 6. 2018
Obrázek: Zemřel bývalý kytarista Fleetwood Mac Danny Kirwan

O jeho úmrtí informoval na své oficciální facebookové stránce sám Mick Fleetwood. Dannymu Kirwanovi bylo 68 let. Členem skupiny byl v letech 1968 - 1972, což bylo vlastně zásadní období pro budoucnost kapely jako takové. Podrobnosti o příčině jeho úmrtí zatím nebyly zveřejněny.

---

Queens Of The Stone Age v červnu přijedou do Prahy

8. 6. 2018
Obrázek: Queens Of The Stone Age v červnu přijedou do Prahy

Stovky úžasných koncertů, výpadky paměti, nevysvětlená zranění, rok dlouhá zajížďka s Iggy Popem a pěkná řádka nominací na Grammy. Queens Of The Stone Age se vynořili z pouště nově zjizvení a podivně krásnější na svém šťastném sedmém albu Villains.

---

Mobilní studio rádia Beat už stojí

8. 6. 2018
Obrázek: Mobilní studio rádia Beat už stojí

O tomto víkendu vysíláme z našeho zbrusu nového mobilního studia. Spojili jsme své síly s Legendami a tak se za námi můžete v tom našem stanu zastavit na kus řeči. Hrát budeme přímo odtamtud a co budeme hrát, to už záleží na konzultaci s Vámi - našimi posluchači. Najdete nás v off-road zóně

---

Poslechněte si nový song Johna Fogertyho a Billyho Gibbonse

7. 6. 2018
Obrázek: Poslechněte si nový song Johna Fogertyho a Billyho Gibbonse

O spolupráci někdejšího frontmana Creedence Clearwater Revival se zakladatelem, kytaristou a zpěvákem skupiny ZZ Top, jsme už před časem psali. Ta spolupráce je samozřejmě užší. Aktuálně jedou Fogerty a ZZ Top společné turné pod názvem “ Blues and Bayous tour”

---
Stránky: 1 7 8 9 10 11 12 13 186 372 557 742