Pozvánky z vašich SMSek kopírujeme přímo na web (i s případnými chybkami, či bez diakritiky :o), tak si má každý možnost nějakou akci vybrat a užít si víkendu s rockovou muzikou...

 

 

 


Rad bych vsechny pozval do Vlckovic u HK,kde v sobotu 7.6.od 20h.odehraje rockovou zabavu kapela FORSAZ.
Zve PETR:-)


Ahoj bitaci
Rad bych Vas pozval na koncert blues rockove kapely Dylan Blues ktera zahraje v sobotu 7.6. od 19 hodin na Koupaku ve Vlasimi
Tesime se Igor


6.6. Cizice Brutus 20,00 (od NC Olympia Plzen Cernice smer Prestice cca 10km).
M. J.


V sobotu 7. cervna zahraje v homegrown clubu (pivnice sklenik) ve Varnsdorfu svuj blues-rockovy set skupina Studeny kolena tvy stary. Start je v 18hod. Prijdte se pobavit!


Tuto neděli, od půl osmé večer, pořádá v pražském klubu Vagón český Pink Floyd fanklub jako součást veřejné sbírky benefiční koncert na podporu svého vážně nemocného člena a kamaráda Dana. Zahrají a zazpívají Lada Soukupová, Spam, Pink Floyd Acoustic Duo, Michal Malátný, kapela Krucipüsk a jako zvláštní hosté Filip Benešovský a Roman Dragoun.
Srdečně zve Marty


Ahoj
V sobotu 7.6. proběhne již 11tý ročník tradičního openair festu Konopíšťský evergreen na podporu dětského domova Racek.
start 15:00  ... vystoupení kapel: Jumping JellyFish -alternative ska, Jumo -alternativa na pokraji bezohlednosti, Rocket Engines - rock'n'roll, Jinovatka - lobotomic metal, Kill The Dandies! - psychedelic noise rock'n'roll, Jiříkovo Vidění - indie electronica, a BBYB (čti BABAJABA) - grindcore techno hardcore. Akce se koná v podzámčí zámku Konopiště louka u velkého parkoviště nedaleko  Benešova.
zve Bahňák


ZDRAVIM.
V SOBOTU 7.6. NA KLUZISTI V HODKOVICICH NAD MOHELKOU ROCKOVY KARNEVAL.VYSTOUPI KAPELY :COLAPS,DLAZEBNI KOSTKA,DEBILL HEADS,HEEBIE JEEBIES,RECYKLER ZZ TOP.
TESI SE NA VAS HC KLUB ARTUR CAMBUZY.
ZVE HONZA.


Zveme Vás na již 8. ročník Errorfestu, v areálu Cukrovaru v Kostelci nad Labem. Akce proběhne v sobotu 7.6. od 18:00. Hrát bude BAD, Vynález zkázy, CLAYMORE, Theron.
Zve Ondřej


Dobry den,
zvu na akci, ktera se kona dnes vecer na Vostrove v Mnichove Hradisti. Vystoupi tam skupina Wohnout. Bude to stat za to. :-)
Zve Misa


Kapela Spektrum Tres Hombres  hraje v sobotu 7.6. od 21 hod. v Cernoviru(Usti n.Orlici)
zve John


Pozvanka na Liberecky cyklofest 6.6. od 18hod Lidove sady, zahraji Bandoleros, Hula pop, Dedkove,
zvou Cykliste Liberecka


Dnes 6.6.na Stare Masne v Kromerizi vystoupi am.kytarista Tony Ackerman ve 20:30.
Dalibor


Zdravim vsechny beataky
a zvu na dnes vecer do klubu Exit-Us v Praze na Sokolovske...od 20:00 uslysite smes Judas Priest, R.Halforda, RJ.Dio, Kiss a AcDc... zve Fotrhell z Halford Tribute Band


Ahoj Beataci,
chtel bych vsechny pozvat v sobotu 7.6.do Nymburka na zavody dracich lodi-Dragon fest 2014. Potom koncert hraje ERUPCE a KABAT revival.
J


V neděli 8.6. od 14h u Hanspaulského zámečku proběhne akce '60 šakalích let'. Hrají Ivan Hlas, Olin Nejezchleba, Norbi Kovacs, Richard Tesařík, Ondřej Hejma a další.
Zve Honza


Mili Beataci.  
Chteli bychom vas pozvat na zitrejsi koncert blues roclove kapely After 40 do prazskeho klubu Blues Sklep. Dorazte, bude mazec.
Zdravi Robert


Katapult - turne Tisice a jedne noci. Zveme vsechny fanousky Katapultu na dnesni koncert na zimnim stadionu ve Skutci /chrudimsky okres/. Od 20 hodin.
Zve Lenka a Matej


Dnes 6.6. Zve jindra do Kainu na Orient. Zacatek 20.30h. Dojdete zaparit.


Pozvanka na zitrejsi metalovou akci do Kain praha. Kapely Defynyce, Necnon Mortuss, DPK, od osmi
Zve Hamr


Pozvanka na pivni slavnosti do OTNIC na Vyskovsku dnes rockovy vecer  vystoupi amaterske rockove skupiny a Bob Smid
zve Petr


Ahoj, kapela Proradost zve vsechny sve fandy, kamarady a dalsi rockery na tanecni zabavu do Starkoce u Nachoda v sobotu 7.6. od 20.00. Budeme se tesit. Jirka Hejzy


Občanské sdružení Přátelé českého undergroundu pořádá tuto sobotu 7.6. Československý večer, který propukne v 18hod, v restauraci U Prince Miroslava ( K Vodojemu 4, Praha - Smíchov). Předcházet mu  bude od 13hod  literárně - hudební autorské pásmo u Magorovy studánky v lese nad Neklankou.
U prince Miroslava budou hrát kapely Hery Fotr, TBF Prachatice, 'Dech dechtu a Dino' a ještě Temnoplodec.
Zve Evelína


Experimentální zametalový hlouček Libý Květoň, zve všechny beaťáky
v pátek 6.6. od 18:30 do Campu Žikov na Pražačce v Praze 3
Akce s jednoduchým názvem "Mejdan na Pražačce"
začíná v 18:30.
od 18:30 duo Method of Touch
a  od 20:00 hodin pak kvintet Libý Květoň.
Zve Pavel


Ahoj,
6. 6. pátek – CODA – Domažlice (Death Magnetic Club) od 21,00
6. 6. pátek – RAMMSTEIN MEMBER´S CLUB – Chrastava (Náměstí 1. máje) od 20,30
7. 6. sobota – Plzeň-Hradiště (Plovárna Hradiště – Rockfest) od 15 hodin vystoupí HIGH GAIN, STARÝ PSI, SIFON, OTA BALAGE BAND, CODA a KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS.
Zve Martin