9.9.

Zpěvák ROBERT PLANT právě vydal nové album. Deska lullaby and... The Ceaseless Roar je jednou z nejočekávanějších nahrávek tohoto roku...

V zemích, kde je zvykem desky recenzovat již před vydáním, se někdejší člen legendárních Led Zeppelin dočkal velkých ovací. Na serveru Metacritic.com, jenž hromadí reakce kritiků ze zásadních světových médiích na jednotlivé desky nebo filmy, má Plantova novinka bezprecedentní skóre 86%! Předpokládá se, že nadšení recenzentů budou sdílet i posluchači. V den vydání se album dostalo na první místa iTunes žebříčků v řadě zemí včetně České republiky a Slovenska.

Robert Plant včera vystoupil na iTunes festivalu, dnes na svém facebookovém profilu zveřejní nový videoklip a zároveň bude přes chat diskutovat s posluchači.

Facebook Roberta Planta: https://www.facebook.com/robertplant

Album na iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/lullaby-and...-ceaseless-roar/id889441283

 


25.6.

Zpěvák ROBERT PLANT vydá nové album. Deska se bude jmenovat lullaby and… The Ceaseless Roar a vyjde 8.9.2014. Už dnes ji předznamenává singl Rainbow...

Slavný hudebník novinku natočil s doprovodnou kapelou The Sensational Space Shifters, se kterou v červenci rovněž dorazí na festival Colours Of Ostrava. Album lullaby and… The Ceaseless Roar je první Plantovou nahrávkou od roku 2010, kdy příznivce potěšil deskou Band Of Joy. Ještě o tři roky dřív někdejší člen Led Zeppelin získal šest cen Grammy za album Raising Sand, na němž spolupracoval s Alison Krauss.

„Je to mocná a energická nahrávka, v níž se africká hudba a trance potkávají s Led Zeppelin,“ popisuje novinku Plant. Částečně si o desce lullaby and… The Ceaseless Roar lze udělat představu i skrz první singl. Skladbu Rainbow si zájemci mohou pořídit na iTunes a je k dispozici pro rádia.

Rainbow na iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/rainbow/id889441283?i=889441289

Na iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/lullaby-and...-ceaseless-roar/id889441283

Kompletní seznam skladeb:

1. Little Maggie

2. Rainbow

3. Pocketful Of Golden

4. Embrace Another Fall

5. Turn It Up

6. A Stolen Kiss

7. Somebody There

8. Poor Howard

9. House Of Love

10. Up On The Hollow Hill (Understanding Arthur)

11. Arbaden (Maggie’s Babby)