18.12.

Rocková ikona Omega s KSO a Olympic. Festivalový Večer města Karlovy Vary opět ve znamení legend

Večer města Karlovy Vary v rámci jubilejního 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary nabídne unikátní dvojkoncert legend české a maďarské rockové scény. Ve středu 8. července 2015 vystoupí v Letním kině v Karlových Varech kapely Olympic a Omega. Rockovou ikonu z Maďarska navíc doprovodí Karlovarský symfonický orchestr. Po loňském spojení s kapelou Čechomor a letošním společném koncertu s Philem Batesem s hity ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA se karlovarští symfonici znovu představí po boku slavných rockových umělců. (Zkoušky společného programu Omegy a KSO budou probíhat dva dny před koncertem v Lidovém domě ve Staré Roli.)

Olympic a Omega se společně vrací na karlovarské podium po dlouhých 43 letech, v Karlových Varech si společně obě kapely zahrály v roce 1972.

Koncert pořádá město Karlovy Vary ve spolupráci s agenturou VLNY music agency. Vstupenky jsou již v prodeji, a to v běžných předprodejích agentury VLNY music agency, dále v sítích Ticketstream, Ticketportal a Eventim.

Při zakoupení vstupenky do 31. 12. 2014 je cena 300 korun, od 1. 1. 2015 se budou vstupenky prodávat za 380 korun, na místě v den koncertu pak za 450 korun.

V unikátním spojení se symfoniky se Omega představí v ČR pouze při jediném koncertu, a to právě v Karlových Varech.