Brány Beatové síně slávy Radia Beat se díky hlasování posluchačů, bíťáků, otevřou už po čtrnácté. Po roce opět uvedeme další muzikanty mezi legendy tuzemského rocku. A vy opět budete u toho. Čekají nás neobyčejné koncerty v úžasném areálu přírodního amfiteatru v Lokti nad Ohří.

 

Díky Vám letos přivítáme v Beatové síni slávy Luboše Pospíšila. Majitele nezaměnitelného hlasu, muzikanta, kterého poznáte vždy na první poslech. Luboš a jeho kapela 5P před nedávnem dostali zlatou desku za album Soukromá Elegie, vydali komplet Route 66 a tak do Lokte připravují speciální koncertní průřez starými klasickými písněmi a také relativně novými nahrávkami, právě z alba Soukromá elegie.

 

Během slavnostního večera také společně zavzpomínáme na fenomenálního kytaristu a úžasného, vždy příjemného a usměvavého Radima Hladíka. O hudební vzpomínku se postará poslední sestava kapely Blue Effect. Ocenění pro Radima převezme jeho rodina.

 

O zbytek slavnostního večera se pak postará svým koncertním vystoupením kapela Framus Five. Přesně před padesáti lety se poprvé objevil její název, Framus Five. Po roce se vrátí na stejné místo, kde loni připravila nezapomenutelné vystoupení, oslaví své výročí a převezme plaketu za vstup do Síně slávy v kategorii kapela.

 

 

DALŠÍ INFORMACE A PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE