Skupina udržuje svůj energický kytarový sound inspirovaný dřevním rockem 60.-70. let s výraznými refrény a aktuálními texty k zamyšlení.
Tichá dohoda zároveň zveřejnila nový klip ke skladbě „Oni už zapomněli“, která se vysmívá hloupým hudebním dramaturgiím komerčních rádií.
Scénář ke klipu vytvořil Dan Šustr a realizaci se postaralo studio FZG Klecany, které natáčelo pro TD již úspěšný klip ke skladbě Zakázaný slova. Vedle dokumentu „Hlasitá revoluce“ je to v pořadí již třetí videoklip albu a skupina plánuje natočit počátkem příštího roku ještě nejméně jeden.
V sobotu 7. října zahájí Tichá dohoda klubové turné k desce v kladenském klubu Auto Da Fé a bude pokračovat dále 21. 10. v Českých Budějovicích, 27. 10. Písku, dále pak Brně, Olomouci, Ostravě. Liberci atd.
Pražský křest alba proběhne 3. listopadu v Malostranské Besedě.
Tichá dohoda, která existuje již přes 30 let, vydala v průběhu své existence 5 řadových alb a mnoho singlů, speciálů, živých nahrávek a výběrů. Některé z jejích hitů z 90. let se staly „trvalkami“ v našich rádiích a hrají se dodnes (Cizí pohled, Tulák po hvězdách, Kotva a Kříž, Marioneta, Večírek osamělých srdcí).
Aktuální line up TD: Dan Šustr – kytary, zpěv, Zuzana Vintrová – zpěv, kytary, Michal „Sherry“ Šerák – basa a Pavel Attel – bicí.