Hlasovalo se ve třech kategoriích. Vítězové budou uvedení do Beatové síně slávy v rámci nabitého večera, který pro Vás chystáme v přírodním amfiteátru v Lokti 26.5.2018

.

V kategorii “Kapela” obdržela nejvíc hlasů skupina Krucipüsk

Krucipüsk je česká hudební skupina. Skupina hraje metal, thrash metal a hardcore. Aktuálně vystupuje kapela ve složení Tomáš Hajíček, Matěj Čejchan, Josef Křeček a Tomáš Hájíček ml. A v této sestavě Krucipüsk uvidíme i na pódiu přírodního amfiteátru v Lokti, kde se všichni sejdeme 26..5.

 

V kategorii “Osobnost” zvítězil s nejvyšším počtem Vašich hlasů Michal Ambrož

Michal Ambrož je český rockový zpěvák, kytarista, skladatel a textař, nejvíce známý jako frontman skupin Jasná Páka, Hudba Praha a Divoký srdce. Zároveň je i naším kolegou a kamarádem, který moderuje pořad "Kalumet" na Radiu Beat. Také na jeho vystoupení v Lokti se už nyní můžete těšit. 

 

V kategorii “Osobnost In memoriam” jste svými hlasy vybrali Zdeňka Juračku

Zdeněk Juračka byl český bigbeatový kytarista, který působil v mnoha českých rockových skupinách, jakými byly například Vítkovo kvarteto, Rebels, George and Beatovens, Tango, Žlutý pes a další. Zdeněk už nám bohužel nezahraje, ale bude tam určitě s námi jeho odkaz, který si budeme připomínat v průběhu večera. 

 

 

V průběhu slavnostního večera, který se uskuteční v přírodním amfiteátru v Lokti 26. května 2018 budou všichni výše jmenovaní uvedeni do Beatové síně slávy.

V programu  večera věnujeme vzpomínku a čestně uvedeme do BSS Vojtěcha Lindaura. 

 

Slavnostnímu večeru bude letos předcházet také oslava - Večírek radia Beat za účasti kapel Gaia Mesiah, -123min, Cuprum a dalších. Zváni jste tedy v pátek 25.5, v sobotu 26.5. a nejlépe, když dorazíte v pátek i sobotu. Rádi se s Vámi uvidíme. 


Předprodej vstupenek na BSS zde