Bezejmennými ghůly jsou nazývání muzikanti kolem Tobiase Forgeho - duchovního otce a zakladatele skupiny Ghost. Bohužel přátelství, které mezi nimi panovalo v době nahrávání desky "Prequelle" vzalo za své a hudebníci, kteří s Forgem spolupracovali, jej nyní žalují. Samozřejmě nejde o nic jiného než o prachy. Rockeři tvrdí, že za svoji práci nedostali dohodnuté honoráře a tak se ke slovu dostávají týmy právníků.

Tobias Forge to nevnímá jako problém. V nedávném rozhovoru pro NME situaci komentoval tak, že se takové věci stávaly a stávají u každé velké rockové kapely. Sám je prý velký fanda rockové historie a četl biografie všech významných rockových kapel. Stejnými problémy si podle jeho slov prošly úplně všechny tyto skupiny. Jeden z jeho přátel z brandže mu prý řekl: “Dokud nejsi žalován, tak nejsi ve skutečnosti ve hře”. Takže Tobias tu žalobu vlastně podle svých slov uvítal.

Každopádně to vypadá, že soudní tahanice dříve nebo později odhalí totožnost muzikantů, kteří se na vzniku alba podíleli. 

Ať už spor dopadne jak chce, deska "Prequelle" je na Světě a singl “Rats” je důkazem, že za poslech opravdu stojí.

foto-wiki