Podzimní tour 2018 probíhá za podpory rádia BEAT. Společně s předkapelou Projekt Parabelum, která vydává své nové CD, navštíví Krucipüsk Čechy a Moravu s koncertním programem složeným z nezapomenutelných hitů, jako je Druide, Láska je kurva, Aeronehet, Krucipüsk, La Muerte, Cirkus dneska nebude atd., doplněných o nové písně z 11. studiového alba, které spatřilo světlo světa 1.11.2017 na CD+LP pod názvem „Sine Amore Nihil“( Bez lásky není nic ) a ke kterému odjel koncem roku 2017 a začátkem roku 2018 velmi úspěšné, a hojně navštěvované, stejnojmenné tour po Čechách a Moravě.

Aby byl dojem z koncertů ještě mocnější , povolal leader Tomáš Hajíček na tour 2018 ke svým spoluhráčům ještě dechovou sekci (tenor sax, pozoun, trubka), tak že se máte opravdu na co těšit. 

Za zmínku také stojí, že Krucipüsk pro příští rok připravuje, a to přesně k datu 1.11.2019, již 12. studiové album s názvem „ Country Hell“, ze kterého Vám na svém tour představí stejnojmennou skladbu.  

Jak je vidno a nakonec bude i slyšno, Krucipüsk se neflákají , jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí.

V roce 2018 je tomu 28 let co tato skupina, pod vedením zakladatele a zpěváka Tomáše Hajíčka, začala poletovat po českých, ale i evropských podiích, a plnit všechny smysly posluchačů svým „jazzaerobigovým štýlkem“. Za tu dobu se nesmazatelně vryla do životů, snů a duší desetitisíců věrných fanynek, fanoušů a dětského publika nevyjímaje. Co dodat závěrem ? Krucipüsk, toť kapela, jenž svým vytříbeným vkusem pro rytmiku a harmonii, nenechá jeden úd v klidu   Více na www.krucipusk.cz nebo na FB