Odstartuje v Německu 2.listopadu 2018 a zakončí 20.listopadu v Hannoveru. Plzeň se stává jedinou zastávkou v celé ČR, kde na jednom podiu zazpívají Geoff Tate, Bobby Kimball, Dieter „Quaster“ a další. Historicky největší rockové hity zahrají Bonfire a jejich přátelé, kterými jsou někdejší či současní zpěváci kapel jako Puhdys, Toto, Survivor, Axel Rudi Pell, Grave Digger, House Of Lords a  Geoff Tate, který s Queensryche nazpíval výborné album Operation: Mindcrime.

V roce 1987 o sobě dala skupina Bonfire vědět klasikou Sweet Obsession a Sleeping All Alone.

"Myšlenkou na turné Bonfire a přátelé se zabývám již dlouho," říká Hans Ziller," chceme hrát ve velkých halách, kdy se Bonfire pasují do role doprovodné skupiny a doprovodí rockové legendy jako Geoff Tate, Dieter Hertrampf, zvaný Quaster, Bobby Kimball, Chris Boltendahl, Johhny Gioeli...každý z nich dostane dostatek prostoru pro několik svých hitů ze své éry, takže celá tříhodinová přehlídka je nabitá nesmrtelnými rockovými klenoty jako I Surrender, Stone Cold, Lights Out, Doctor Doctor, Jet City Woman, Hold The Line, Africa, The Tiger a First Time.

Dále pocta Deep Purple písněmi jako Burn, Child In Time a Smoke on the Water - a to jsme jich vyjmenovali jen pár. A samozřejmě nebude chybět pár hitovek od Bonfire samotných." uzavírá Hans.

Na rozjezd před hlavním, 3 hodinovým koncertem, zahraje svůj hudební set skupina Sebastien.

P.S. zazní i hity, které měli zpívat jejich původní zpěváci Phil Mogg a J.L.Turner. Bohužel nemoc si nevybírá a tak je zazpívá Alex Stahl, zpěvák skupiny Bonfire.