Beaťáci na cestách

Obrázek: Beaťáci na cestách
31. 5. 2007

Katka byla před měsíce ve Finsku na Deep Purple a Thin Lizzy a poslala pár fotografií:

Ty podpisy jsou fakt pravý... :-)))) a Gillan ji měl jako z praku!!! ;-)))))) Připomínal včelu na jaře, co po zimě vyletí z úlu a neví, co se s ní děje... motal se dokola... zmateně se mi pokoušel vnutit svou fixu a pak se odpotácel do dodávky, co ho odvezla do hotelu Sokos - Kimel, nejdražšího hotelu ve městě.

Stála jsem v první řadě :-)))))) basák Thin Lizzy mi hodil první trsátko a trefil mě do hlavy..................... :-)))))))))))))))))))

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Bez názvu
No, to ale musel bejt nářez!
---
odpovědět Bez názvu
Zajímavé :) V Košicích prej byl IG taky pěkně nametenej, ale v Ostravě byl po koncertu v poho. Teda, abstinent to nikdy nebude, ale že by o sobě nevěděl, to určitě ne :) Ze setkání s kapelou v Ostravě mi jako úžasně milej chlapík vyšel Roger Glover, Steve Morse a Don Airey jsou taky ve velký pohodě. Ian Paice na aftershow nepřišel, takže nemůžu soudit, ale jestli je fine i on, tak je to super!
---
odpovědět Deep Purple ve Finsku
Nebylo to před měsícem, byla jsem tam 24.5. a koncert to byl vcelku dobrý, i když poněkud zkrácený... :-)))) No, fakt ji měl jak vyšitou... Počkala jsem si za halou s nějakým hloučkem Rusů a i když jsem tomu moc nevěřila, nakonec jsem fakt podpisy dostala. Ian Paice je fakt miláček. Byl strašně milý a chvilku jsme neutrálně tlachali. S Gloverem jsme se na sebe jen šklebili, ale taky to nebylo zlé... :-)) ale na zmatenou včelu jsem ani nezkoušela mluvit. Fixu jsem odmítla a šla si po svých... :-)))))
---
odpovědět Bez názvu
Dobrýýý...
---