LED ZEPPELIN zahrají zase spolu

Obrázek: LED ZEPPELIN zahrají zase spolu
26. 6. 2007

Robert Plant, Jimmy Page, John Paul Jones a ... Bonzo bohužel ne, ale jeho syn Jason Bonham zahrají na počest zakladatele nahrávací společnosti Atlantic Records Ahmeta Erteguna. Přesné datum londýnského koncertu ještě nebylo stanoveno. Ahmet Etegun zemřel loni v prosinci poté, co se zranil na koncertu Rolling Stones a sedm týdnů zůstal v kómatu.

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Bez názvu
kuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa proc tady omg davate klamave clanky ?
---
odpovědět nic nebude
Robert Plant na včerejší tisovce k dnešnímu koncertu v Athénách označil zprávy o reunionu Led Zeppelin za nesmysl - a ještě si z toho dělal legraci... Takže zpátky na zem! :-)
---
odpovědět Bez názvu
ne
---
odpovědět budou hrát spolu?
myslíte, že i po tom londýnském koncertu budou hrát i nadále pospolu, jako tomu bylo dřív?
---
odpovědět Kolikátý reunion ????
Hezky se to čte, četlo a asi bude číst ve futuru.... Pokud to neuslyším z úst Boba,Jimmyho nebo John-Paula, tak je to ONLY DREAM..... Samozřejmě, že bych je ještě někdy rád viděl,slyšel, byl by to asi super zážitek, ale nevím, nevím. Voda teče, slunce svítí a řeči se vedou a melou a melou a melou.... je to jako s reunionem GENESIS s Peterem a Stevem....stejá písnička....
---
odpovědět Ano ano!
Tak to je super jestli to neni kachna tak to bude bomba paráda a myslím že to bude určitě zdokumentovaný jestli vystoupěj tak určitě!
---
odpovědět Monster of rock se vrací!
To bude klasa, úžasný a doufejme, že zdokumentovaný na DVD! Nejlepší kapela světa bez Bonhama stále nepřekonaná a na jednom jevišti, stejně jako tomu bylo 25.února 1998 v Praze! To bude silný kafe... Čiao Ken Pardubice
---
odpovědět Bez názvu
Doufám že to někdo natočí a někdo nám to někde pustí aby jsme všichni viděli koncert koncertů!!!!
---
odpovědět snad to neni kachna
no pokud to neni kachna tak ja zrovna budu pres leto v londyne tak bych se na ne mrknul ... muzeme udelat nejaky beatacky kotel :)
---
odpovědět jooooo
Tak by je měl někdo přemluvit, že v Praze by to bylo lepší. Ale kdo??? Asi to bude pecka, tak kdo může..... hurá do Londýna.
---
odpovědět :))))))
Let´s fly to London !
---
odpovědět Bez názvu
Jestli to opravdu bude, tak si asi výlet do Londýna udělam. To je fakt jedinečná šance vidět Zeppelin.
---
odpovědět léto?
myslíte že to bude v létě??
---
odpovědět Ho hóó
Tak, že bych si udělal v letě výlet do Londýna? :-)
---
odpovědět Kachna
To je zas nějaká letní kachna, ne? :-)
---