AC/DC news

Obrázek: AC/DC news
23. 7. 2007

Už se zase spekuluje o datu vydání nové desky - prý ten velký okamžik přijde na jaře příštího roku. Brian Johnson se svěřil, že Angus a Malcolm jsou ve studiu: "Pracují na něčem výjimečném. Nechtějí udělat prostě jen novou desku." K albu AC/DC slibují i turné - už aby to bylo, obojí.

Brian Johnson a Cliff Williams společně s Markem Farnerem (Grand Funk Railroad), Joe Lynnem Turnerem (Deep Purple/Rainbow) a Stevem Luongem vzdali hold dnes již zesnulému členu The Who Johnu Entwistlelovi. Na benefiční akci Classic Rock Cares zahráli pár klasických kousků od AC/DC (ukázky: 1, 2, 3) včetně Highway to Hell. Koncert byl pod záštitou nadace Johna Entwistla, která poskytuje zdarma hudební vzdělání a nástroje chudým dětem.

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Bez názvu
suprrrr, tesim se fakt moc a doufam, ze uz to fakt vite, a kdyz to ctu tady na tehle strankach tak se mi to mu chce verit trochu vic a verim v to, ze je to vice zalozeny na pravde a ne na nejakejch babskejch povidackach, ale mam fakt radost
---
odpovědět Bez názvu
Já nevím,tak rád bych nové album a pak turné s koncertem u nás,nebo někde v Evropě,kam bych za AC/DC klidně jel,protože je prostě miluju,ale neslibují podobné věci již dlouho?Nejdříve že to bude "Strap it on",pak "Road trauma".Hlavně,aby to vyšlo.
---
odpovědět Bez názvu
No jenom aby to nedopadlo jako s novou deskou Guns'n'Roses :))) No ale snad ne...
---