BEAŤÁCI na cestách za muzikou

Obrázek: BEAŤÁCI na cestách za muzikou
24. 7. 2007

Hanka poslala reportáž z koncertu Manowarna festivalu Magic Circle Festival (7.7.07. Německo - Bad Arolsen)

Manowar předvedli svou Demons, Dragons and Warriors show a musím říci, že to bylo to nejlepší co jsem od nich viděla a slyšela. Playlist byl hodně podobný tomu co hráli na koncertech v březnu v ČR. V první polovině zazněli starší věci a v druhé půli písně z posledního alba Gods of War, při kterých nechybělo ani vystoupení válečníků ve zbroji a při poslední písni bylo pódium v jednom ohni (což uvidíte na fotkách). Doufám, že příště budou Manowar u nás hrát ve velké sportovní hale, aby jsme za jejich show nemuseli jezdit za hranice, nebo ji vidět pouze na DVD.

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Re: Manowar in Prague!
cha je dobře , že je "všechno" dobré ve Zlíně, mě to teda vůbec nevadí, spíš mě sere, že ty největší kapely hrají v Praze, co tam je tak výjmečné, krom Sazka arény ? Vůbec nic, plochu velkou jak je letná najdete i u obce, která má 200 obyvatel, proto nevidím žádný důvod, proč hrají v Praze. Raděj ať hrají všichni v Brně, to je skoro uprostřed, takže by to měli návštěvnící z obou koutů republiky skoro stejně daleko
---
odpovědět Manowar in Prague!
Tak tak, poslední dobou mě dost štve, že je všechno dobré ve Zlíně. Nemám na to abych dával prachy za vstupenku a ještě za cestu. Nic proti Zlínu, ale MANOWAR by mohli zase jednou zavítat do Prahy! Manowar in Prague!!!
---
odpovědět Bez názvu
manowar sucks
---
Bylo to velký... a díky za ty fotky... i když pořád nemůžu přijít na to, jak to, že ze Scottyho není škvarek, ty ohně pěkně hicovaly.
---
odpovědět Re: Bez názvu
Ja na nich byl Pardubicich a bylo to rozhodne super....
---
odpovědět Bez názvu
Já na nich byl v březnu v Plzni a byl to děs bes
---