Jedna skvělá věc bude vydána už brzo- DVD JT live na Montreaux Jazz Festivalu 2003. Dá se se očekávat, že bude také vydáno jako 2CD.

Dave Pegg, někdejší basista Tull, vydal tento měsíc 4CD box set, pokrývající 40 let jeho hudební kariéry, zajímavé je hlavně to, že obsahuje některé dříve nevydané verze písní Jethro Tull. V listopadu bude mít v Birminghamu koncert, na kterém budou hostovat Ian Anderson a Martin Barre.

Martin Barre byl v poslední době pilná včelička. Nejen že hrál se svým kanadským blues bandem a s devonským akustickým bandem (s tím plánuje ještě letos anglické turné), ale také doufá, že se zúčastní natáčení CD a DVD a turné organizované PRS Guitars. V plánu je též živé 2CD z turné MB s Willy Porterem, Andy Giddingsem, Jonem Noycem a Doanem Perry z r. 2004. Bylo nahráno ve Wolf Trap ve Vienně ve Virginii, smíchané D. Perrym. A navíc ještě Barre plánuje sólové album "Martin Barre hraje Jethro Tull", kde bude Barre hrát hlavně na klasickou kytaru, buzuki a mandolínu. Seznam skladeb nebude zahrnovat největší hity Tull, ale soustředí se na méně známé věci. Vydání je ještě daleko, ale i tak je to dobrá zpráva.

Mnozí fanoušci se ptají na nedávnou zprávu z oficiálních stránek Jethro Tull, která nabízí krátké životopisy "nedávných, současných a budoucích členů Iana Andersona a Jethro Tull touring bands". Andy Giddings (klávesy) a Jon Noyce (basová kytara) jsou tam zahrnuti, ale nebudou hrát v nadcházejících živých turné. Rees se ptal Andersona, jestli s nimi do budoucna v kapele ještě počítá. Ianova odpověď byla, že je to více než pravděpodobné, i když patrně ne tento rok.