Mnoho povyku pro .... OZZYHO

Obrázek: Mnoho povyku pro .... OZZYHO
1. 8. 2007

To se zase mohli někteří přetrhnout, aby zjistili, proč mr. Osbourne jel z koncertu v Denveru ve státě Collorado z koncertu do tamní nemocnice Rose Medical Centre. Z tiskové mluvčí Ozzyho dostali novináři jen, že se podrobil "plánovanému malému ambulantnímu zákroku". Opravdu, druhý den ráno byl ze nemocnice propuštěn a v pondělí už zpíval v rámci Ozzfestu pro Kansas City v Missouri. A co tedy lékaři na Ozzym vylepšovali? Osbourne byl operován kvůli krevní sraženině poté, co si stěžoval na bolesti v noze.

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Bez názvu
joo, hemeroidy jsou svine :D
---
odpovědět Bez názvu
Tak díky a přeji ti to samé ;-). Zrovna zítra hrajem, takže bude potřeba, aby to dobře hrálo
---
odpovědět Re: Bez názvu
Tak to jsme dva :-) Jojo máš naprostou pravdu....někdy člověk musí hrát co chtějí lidi...a podřídit se jim. Přeju ať to dobře hraje...;)
---
odpovědět Bez názvu
hmmm Neboj se, já to znám, já hraji v kapele ;-)... Ale samozřejmě ne tak profláklé , abych už 40 let hrál ty samé písničky pořád dokola, jen proto, abych uspokojil dav lidí, kteří je žádají, kteří by si zkazili mínění, když bych je nezahrál, o to jde
---
odpovědět Re: Bez názvu
Otrokem internetu jsou dnes všichni.:-) Pouze jsem reagoval na toho tvýho "otroka" fanoušků.... Simtě žádnej hudebník není otrokem fanoušků....pokud by ho to nebavilo, dělat to nemusí!!!
---
odpovědět Bez názvu
Já bych řek, že ty jsi (byl) otrokem internetu
---
odpovědět Bez názvu
Já bych řek, že je (byl) spíš otrokem fetu...
---
odpovědět Bez názvu
Ale Ozzy není voják, ale starý pán , který má alzheimrovu a parkinsonovu chorobu. Má snad nárok na hospitalizaci v nemocnici, vždyť je už 40 let "otrokem" fanoušků
---
na vojně jsme říkali, že voják který jde k doktorovi a do třech dní potom neumře, je simulant
---