IRON MAIDEN plánují velké turné se starými hity

Obrázek: IRON MAIDEN plánují velké turné se starými hity
11. 9. 2007

Bruce a jeho parta vyslyšeli nářky fanoušků a pojednou šňůru s hity z 80. let. Dickinson ve svém pořadu na BBC 6 Music radio show prozradil, že se nejvíce těší na věci z alba Powerslave (1984), včetně závěrečné 13. minutové Rime of the Ancient Mariner. Celý koncertní zájezd se ponese pod hlavičkou Somewhere Back In Time World Tour 2008 a bude mít zastávku i v Austrálii, kde Maiden nehráli už 15 let. Začátek turné je naplánován na pondělí 4. února a první by měli být potěšeni fanoušci v Perthu. O dva dny později Melbourne, pak Sydney a Brisbane. Pak příjde na řadu Severní, Střední a Jižní Amerika, Indie, Japonsko a v létě festivaly v Evropě (už mají dohodnuto, že boud hrát 2.8.08 v Německu na Wacken Open Air). Po světě bude kapelu přepravovat speciální Boeing 757 (viz. obrázek) a pilotovat ho bude Dickinson (Beaťáci dobře vědí, že Bruce je pilotem Astraeus Airlines). Jak natěšeně prozradil "spojí své dvě největší vášně - muziku a létání".

11iron2.jpg

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Re: Koncert organizacni katastrofa
Já byl dole v kotli 10 metrů od pódia a bylo to prostě skvělý. Bylo tam pekelný vedro. Bruce je ďábel.
---
odpovědět Koncert organizacni katastrofa
Zvuk totalni katatrofa..... po celou dobu koncertu jsem premyslel, jestli tam zvukar vubec je. Jinak vykony kapel byly celkem slusne. Myslim, ze u takoveho koncertu je to skoda. Kdyby podium bylo o 1m vys, tak by se asi taky nic nestalo, jen by clovek mel trochu prehled. Projekce vypadavala a doladovali ji behem koncertu. Dost me to mrzi, protoze to zkazilo cely dojem z tak "dobreho" koncertu.
---
odpovědět im na rádiech
Ahojte napište mi na email hodně tu píšete že meidny slyšíte xkrát kde je slyšíte???
---
odpovědět Re: I.M. a spol.
Tak si kup CD "Nová taška Evy a Vaška". Maideni to všechno v 70-tých letech začali spolu s Def Leppard tzv. NWOBHM. Myslim si,že proto jsou na Beatu nejhranější skupina.
---
odpovědět Re: Re: I.M. a spol.
Dodám ještě jednu frekvenci 103,7
---
odpovědět Re: Re: I.M. a spol.
Tak tu opravdu nemusím, ale 89,5 nebo 105,9 si klidně na tu chvíli naladím. :-)
---
odpovědět Re: Re: I.M. a spol.
Tak tu opravdu nemusím, ale 89,5 nebo 105,9 si klidně na tu chvíli naladím. :-)
---
odpovědět Re: I.M. a spol.
A zkusil si dechovku, třeba by ti sedla. :-)
---
odpovědět Re: I.M. a spol.
Jo, mě to taky sere. Program rádia je sice stylově dobře vyváženej, ale Iron Maiden mi už dost lezou krkem právě díky tomu, že je na Beatu slyším Xkrát denně. Ač nejsem metalista, rád bych poznal taky jiný metalový kapely než I.M...
---
odpovědět Včely
Stejně nejlepší včelstvo, potažmo med, má Franta z Chvojkovic - Brodu! Jo a Zuzana uz je konecne po letech volná, tedy k dizpozici.
---
odpovědět Re: radiu beat
No zatim nejbližší potvrzenej koncert je festival Wacken - Německo, ale v podstatě kromě australie, kde začínají v únoru ještě konkrétní data nejsou, takže bych vyčkal.
---
odpovědět radiu beat
zdravim všechny metalisty a radio beat...chtel bych se jen zeptat kde nejblíž ČR..budou maidni hrát....písně osumdesátejch let od ironů bych naživo slyšel strašně rad!!klidne bych na ně zašel potřetí..jestli to nekdo víte tak to sem prosim napište...dik...
---
odpovědět I.M. a spol.
Myslím, že se to s těmito kapelami a především s I.M. a AC/DC už trochu přehání. Nikdy jsem je sice moc neposlouchal, ale občas to nevadilo. Jenže na rádiu B.jsou dle mého názoru nejhranější, dokonce i v upoutávce na pořad "Uši R.B."jsou presentováni I.M., nevím proč zrovna oni. Speciálně tyto dvě kapely už jsou mi tak protivné tím neustálým omíláním, že automaticky ladím jinam nebo vypínám nebo beru CD s něčím jiným. To je jediné, co mi na tomto rádiu vadí přes den. Je přece spousta jiných a troufám si říci i lepších kapel a ty se tolik nehrají. Koncipované večerní pořady jsou ale balsám (kromě Hard and Heavy).
---
odpovědět maiden
njn když uměj tak je to pohoda
---
odpovědět maiden
kto bol na maiden v baniku ostrava sa iste nemoze dockat tejto skvelej kapely...k ironu ani neni co dodat su to machri...raz darmo...
---
odpovědět Iron Maiden - Best Heavy Metal band ever..!
Zdravim vsechny fandy Iron Maiden.Co k tomu rict? Kdybych slysel hity jako Aces high nabo Flyght of Icarus na zivo byl bych uplne v tranzu..Treba se dockame. Mejte se
---