SWEET v Praze

Obrázek: SWEET v Praze
18. 10. 2007

Ve středu 17. října zahrála v Retro Music Hall legendární britská glam-rocková formace. S foťákem byla na koncertě i Eva:

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Re: SWEET!
Odkdy se začalo chodit na konzerty? Asi budu konzerva a budu i nadále navštěvovat koncerty. Proboha, co to je za blbej zvyk s tím z...
---
odpovědět SWEET
Jojo,souhlasím,koncert byl naproston skvělej,na 100% jsme si to užili,první předkapela stála za starou bačkoru,druhá se mi moc líbila.Byla jsem i předloni na dvojáku a musim říct,že i přes svůj věk to umí rozbalit líp než kdejací mlaďoši...!!!
---
odpovědět Re: Re: Re: SWEET!
Souhlasím, předkapela The Cell byla výborná. Ale první předkapela Flaming Cocks mě příliš nenadchla a její výkon byl nejslabší. Ale prostě povedený večer, protože Sweet byla BEST!....We want SWEET!
---
odpovědět Re: Re: SWEET!
Sweet teď hráli v naprosté pohodě a s velkým přehledem, to bohužel ty mladý kapely moc neumí, kromě toho byli dobrý také The Cell coby předkapela. Mě se to líbilo.
---
odpovědět Re: SWEET!
Já jsem tam radši nešel, byl jsem na nich a na SLADECH loni ( nebo už předloni?) v Sazka Aréně a byl to běs, děs. Slade byli o něco lepší to byl jenom děs. U těchto oprášenin si říkám jestli už není lepší to nechat hrát revivalisty, tam to mnohdy dopadne lépe.
---
odpovědět SWEET!
Včera jsem navštívila tento koncert Sweet, kteří jsou jednu z mých nejoblíbenějších kapel spolu s Nazareth, KISS, Deep Purple, Pink Floyd, Queen, Beatles, Uriah Heep a dalších skvělých kapel. Nesmírně jsem se na tento koncert těšila, (lístky už jsem měla koupené asi 5 měsíců dopředu). Můžu říct, že tento konzert mě nezklamal ani v nejmenším. Sweet v značně pozměněné sestavy (z původní čtyřky jen Andy Scott) byli skvělí. Rozbalili to tak, jak jsem očekávala a byli výborní. Myslím, že zaplněná Retro Music Hall musela být s výkonem této legendární skupiny spokojena.
---