vydání Woodova sólového alba I've Got My Own Album To Do. Sestava na pódiu byla hvězdná: vedle Wooda hráli na kytaru Keith Richards a Ian MacLagan, na bicí pak Andy Newark z tehdy proslulých Sly And The Family Stone. Doprovodné vokály obstarával Rod Stewart. Krom té spanilé jízdy je tento koncert historický také tím, že právě zde Keith Richards nabídl Woodovi angažmá v Rolling Stones. a právě zde se započalo dodnes trvající přátelství dvou divokých kumpánů. drummer Andy Newark.
Hodinový film Wood nedávno objevil ve svém archivu.
A co ti Faces? Inu, právě když se Ronnie, nejspíš na půdě, hrabal v prachem pokrytých krabicích, objevil také filmový materiál záznamů legendárních vystoupení Faces, kteří si tehdy v syrovosti a razanci nezadali s Rolling Stones. Prý je toho přes pět tisíc hodin(!) a vše je natočené na ruční kameru, tzv. handku. Wood se domnívá, že sestříhaný dokument by mohl spatřit světlo světa už během příštího roku.
Ale co ti Faces? Inu, právě tehdy uklouzla Ronniemu poznámka, že v souvislosti s vydáním DVD a včech čtyř remastrovaných alb Faces s bývalými členy kapely - tedy s Rodem Stewartem, klávesistou Ianem MacLaganem a bubeníkem Kenny Jonesem - už na toto téma vedl první koaliční jednání.
A to by tedy byla rána!

Vojtěch Lindaur pohledem z Beatové rozhledny