Víte že…?

Obrázek: Víte že…?
29. 1. 2008

V Another One Bites The Dust od Queen (z desky Game) je nahráno tajné poselství. Singl, který si koupilo na 7 miliónů lidí (na druhé straně byla skladba Dragon Attack), napsal John Deacon a inspirací pro basovou linku mu byl disco hit skupiny Chic Good Times. A teď k tomu poselství. Když si pustíte refrén opačně, tak při troše fantazie to zní, jako když Freddie zpívá "it's fun to smoke marijuana" nebo "start to smoke marijuana" - dokonce je na toto téma speciální web - ZDE

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět blábol
Je to samozřejmě blábol, vyžaduje to opravdu velkou fantazii a i sama skupina se několikrát vyjádřila, že tajná poselství rozhodně ve skladbách nemá. A myslíte, že by zrovna John Deacon (autor této skladby) vymýšlel text o marihuaně?
---
odpovědět blbost
je sice pravda, že je fun to smoke marijuana, ale tyhle borci, zvlášt v době, kdy vznikla ta píseň, zpívali spíš it's fun to coke..
---
Úplně vidím ty magory, jak si pouštějí svoje cédéčka pozpátku a doufají, že zaslechnou něco srozumitelného :o)
---
no u tech queenu museli mi peknou predstavivost to vymyslet. Kdyz to clovek nejdriv precte tak to tam pak je slyset. Ale na tech strankach jsou k poslechu i Led Zeppeli zpivajici take tajne poslani a to mi prislo srozumitelnejsi.
---
odpovědět Super!
No to cumim jak blazen. Je neuveritelny jak lidi dovedou tu pisnicku rozpitvat.. :) Ale je to perfektni.. Freddie jestli zpiva its fun to smoke marihuana :) Mozna kdyby misto jinych veci kouril marihuanu tak by tuto pisen zpival jeste ted :)
---