BEAT V PLZNI

Obrázek: BEAT V PLZNI
29. 5. 2008

logo.jpgKonečně se podařilo a Rada pro rozhlasové a televizní vysílání nám udělila licenci pro vysílání v Plzni. Bigbít tam bude hrát na frekvenci 97,5 MHz. A od kdy? "Vysílat tam začneme zhruba do dvou měsíců," prozradil megašéf Beatu Martin Hroch. Hurá, hurá, hurá!!!!!

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Re: S jakým výkonem bude vysílat?
digitální TV pokryta tak proč i BEAT v Rakovníku by to rušilo vojsko
---
odpovědět Závidím plzeňákům
Nazdař beaťáci,jak je možné že v Ústí nad Labem ještě pořád nejste slyšet?Kde to vázne,kurňa?
---
odpovědět Plzen????
No supr. Mohu se jen zeptak do kdy to tak bude? Konec července? Proč to trvá dva měsíce? dikec
---
odpovědět Bez názvu
super Mohu se zeptat na kdy to tak zhruna vypadá? Bude to do konce července?
---
odpovědět je to dost
Chci datum!!!!!
---
odpovědět Vítám vlny betí
Konečně ta bezva zpráva, že navštíví nás vlna silného a štědrého beatu
---
odpovědět Po dlouhé a strastiplné cestě
Děkuji já i moji přátelé beatu za prodloužení vln i do kraje dobrého piva.
---
odpovědět Re: Huráááááá
Hurrááá ! Konečně Beat ve vesnici s tramvajema a trolejbusama! :o)
---
odpovědět S jakým výkonem bude vysílat?
Bydlím u Rakovníka, tak přem,ýšlím, jestli nebudu přesně upriostřed mezi Prahou, Berounem a Plzní a zase doma budu odkázaný na Internez.
---
odpovědět Bez názvu
Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
---
odpovědět Re: Bez názvu
A jak je podle tebe možný že poslouchám Beat v autě před plzeňskou Olympií?Prostě klikaté jsou cesty boží a signál dosáhne i tam kam by teoreticky neměl. A ku..a nekaž mi radost :-)
---
odpovědět Neprotahovat to!!!
Už aby to bylo, už mě nebaví vozit v autě CD-čka :-)
---
odpovědět Konečně došly argumenty
majiteli FM Plus a Šumavy, proč tady nesmí být žádný pořádný radio a úřady povolili i kolébku českého rocku. Jen doufám, že si tuto stanici oblíbí i soused, který neustále pouští na na celou vesnici ty výše zmiňovaný sr..
---
odpovědět po dlouhých šesti letech
Moc díky za všechny rockery v Plzni!!! Honza Vacek
---
odpovědět to to trvalo :)
HURAAAAA ...no to to trvalo :) pendluju kazdej tejden mezi Plzni a Prahou a vzdycky dojde signal nekde u Mirosova, jak je tam se projizdi tim lesem kolem reditelstvi policiie...
---
odpovědět Huráááááá
hurááá Beat v Plzni! no to je super! Konecne budu moct poslouchat radio! jupíííí uz nemusim jen sedetu kompu! ja mam takovou radost ze bude v ty nasi vesnici s tramvajema poradny radio! DEKUJU DEKUJU DEKUJU
---
odpovědět jen tak dál
a co teplice? švagr nedá pokoj.
---
odpovědět Bez názvu
Hurá, Hurá, Hurá už nebudu muset pouštět počítač i při jízdě autem :o)
---
odpovědět Re: Re: otázka
Na Frýdek Místek by mělo být vypsané řízení, ale jestli do toho šli nebo ne, to se musíš zeptat jich, nevím, kdo se ucházel...
---
odpovědět Re: Re: v Plzni sláva v M.Lázních NIC!!!
Ono to v té Praze zase takový děs nebyl. Na jihozápadě Prahy to máš přímo na Mnichov. Stodůlky, Zličín, Motol, příjem Bavorska čistě stereo i na přenosný přijímač s prutovou anténou a dokonce i na autorádio. Rakousko na stolní tuner s anténou na střeše, taky dobrý příjem. Průser začal být spíše po revoluci, kdy vylítla tuna sraček typu Evropa 2 a Frekvence 1 atd. A zahlušily, co se zahlušit dalo. Pak už nešlo chytuit nic, jen ty sračky. Dokud nevznikl BEAT. Tedy, když opomenu druhou slušnou a zároveň nejstarší pražskou stanici, RADIO 1.
---
odpovědět bože děkuju
konečně nebudu muset plakat, když jedu z Prahe a beat přestane hrat před Rokycanama. Hurá sláva
---
odpovědět už aby to bylo
po dlouhé době opět něco pozitivního.......už se moc v plzni těším a určitě dojde i na ostatní místa v čechách vždyt se ten pop nedá poslouchat:)
---
odpovědět Bez názvu
Doufám, že kritický tón v diskusi je jen nadsázka. Jsme doufám jinak všichni rádi, že se to rozrůstá :-) Milan
---
odpovědět Re: otázka
A proč ne Frýdek Místek, na severní Moravě silně chybí stanice hrající klasický rock.
---
odpovědět Re: v Plzni sláva v M.Lázních NIC!!!
Tak to teda tvrdě nesouhlasím, že jste na západě strádali - tedy aspoň co se muziky týče! Vy jste si chytali Bayern na kus drátu, zatímco my v Praze jsme natáčeli anténní monstra, abysme měli bigbít dostatečně nad úrovní šumu. Ale taky se těším, že si Beat poslechnu i na Plzeňských ulicích.
---
odpovědět Re: 36 km od Plzně
no nevěšel bych úplně hlavu kdo ví když se to tak veme tak i 100W pardudice dosáhnou skoro na čáslav a to je taky dobrejch 30km vzdušnou čarou tak kdo ví jak to pude tady v okolí Plzně
---
odpovědět otázka
Jihlava 92,5 FM Mladá Boleslav 94,4 FM Jablonec nad Nisou 94,5 FM / uvádí se do provozu / Praha 95,3 FM Benešov 96,9 FM Plzeň 97,5 FM / bude v prozu do 2 měsíců / Tábor 98,6 FM Slavonice 100,8 FM České Budějovice 101,2 FM Karlovy Vary 106,8 FM / ještě není v provozu / Kutná Hora 107,5 FM Rychnov nad Kněžnou 107,6 FM Beroun 107,7 FM Liberec 107,8 FM Pardubice 107,8 FM Co s ostatními ? Ještě lze tak soutěžit o Uherský Brod, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Frýdek Místek a Vsetín. Všechno ostatní už je rozebrané a přidělené. Co s tím ? Chce to jinou formu přenosu, jinak se to k posluchačům, kterých je dost i jinde prostě NEDOSTANE.
---
odpovědět 15 kousků
15 vysílačů rádia BEAT, to je milé a hezké, to ano, jenže stejně je to málo. Moc frekvencí na přidělování na FM už asi není. Bude zaplněno. Na moc lidí se ještě nedostane. Co pomalu začít zvažovat ještě něco jiného, třeba satelitní vysílání v CS Linku nebo ještě lépe T-DAB apod. Aby ještě i další měli šanci a nebyli odkázáni na ty neposlouchatelné ( rozuměj nerockové ) stanice, co je jich všude do tuctu a ještě víc.
---
odpovědět 36 km od Plzně
Takže zase mám smůlu... Jediné pořádné rádio v Čechách a já stárnoucí rocker zase zůstanu u frekvence 1. Ale snad to prorazíte a povolí Vám i vyšší vysílací výkon.
---
odpovědět Bez názvu
Nevím, jestli umíte číst. Radio BEAT dostalo dokrývač v Plzni. Malý výkon pokryje jen Plzeň. Takže, Macalfe, ne kolem Plzně, ale v Plzni.
---
odpovědět Bez názvu
Fakt už nebudou z éteru kolem Plzně znít jenom ty popový sr..ky? No to je skvělý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
---
odpovědět Konečně !!!
Tak se to přece povedlo,Plzeň byla vždycky beatová Mekka,tak si to určitě zaslouží.Jen aby to hrálo.........
---
odpovědět Re: Re: Halelujaaaaaa
Ahoj, je sqělý, že už to nebude tak dlouho trvat a budeme si poslouchat BEAT i na silnici po plzeňsku. Jen mi prosím pověz kde jsi vyčet těch 100W.
---
odpovědět Re: Halelujaaaaaa
I Ty nevěřící Tomáši, bedny nech ještě chvíli ležet v prachu, možná že z popela zase vzejdou až zjistíš, že 100 W dosáhne na předměstí a dál budou zase lvi. Nicméně pro Beat, díky Bohu za to, první krok jste udělali a malou dirku v přehradě protrhnou masy beatu. Kdyžtak se přestěhujeme blíž k Plzni, hlavnímu městu piva.
---
odpovědět Halelujaaaaaa
I poklekl Mojžíž tváří v prach a děkoval Pánu za jeho dobrodiní Lid Západočeský jest zacháněn, neboť svitla hvězda nad Betlemem. Zde vidíte všichni malověrní jak zrádné je pochybovat, neboť On nás vyvede z temnot popu,disca a jiných pekelných sra ... .I já jsem zhřešil a ve slabé chvíli zakoupil sobě bezdrátové bedny , to abych mohl poslouchat Beat přes internet na zahradě u piva. Ale rád je rozšlápnu nohou svou, zahrne-li mne vysílač manou svého signálu. šťastný Jenda
---
odpovědět v Plzni sláva v M.Lázních NIC!!!
Je to hezké, přeji to Plzni, ale dostane se někdy též na Mar.Lázně? Tady je konec světa, žádné betálné kapely sem nejezdí, tak akorát Parohanka a podobné odnože a Beat radio, které by mě pohladilo na duši a mohl se vrátit, díky Vašim bezkonkurenčně nejlepším flákům z mých mladých let, kdy ještě muzika byla muzikou, do časů beatového ráje, o tom se mi může jen zdát. Zatím jsem odsouzen jen na net. Doufám v parádní rozjezd směrem na ZÁPAD!!! PŘEDEM DÍKY, VĚŘÍM VÁM. Nebuďte jak za totáče, kdy vše bylo jen v Praze a na východ, kdežto západ tvrdě strádal.
---
no vida ale? co víc na západ budem to slyšet??? Tachov?
---
odpovědět Bez názvu
Nooooo koooonečněěěě :-) 2 roky volám sem tam do Beatu.... to je pořád samé ,,na východ,, . Tak už aby . No 2 měsíce utečou jak voda . H U R Á !!!!!!
---
odpovědět Bez názvu
Super!!!! konecne jsem se dockal..skoda jen maleho vykonu (ostatni radia na svetelne rampe stadionu Viktoria -kde to podle info na netu ma byt) maji alespon 200..takze za prvnim kopeckem konec..ale i tak..zaplat panbuh za ty dary..:)
---
odpovědět super
Super,granduózní, dokonalé,úžasné,famózní,.......Mockrát za tu Plzeň dekujeme.
---
odpovědět Bez názvu
Tož práda
---
odpovědět Beat v Plzni
PARÁDA !!!!!!!!
---
odpovědět Re: hip hip hurá
lepší zprávu jsem si nemohl přečíst. Konečně první pořádné rádio v plzni. moc se těší váš věrný posluchač po netu. ted si beat pustím v autě, doma kdekoliv, v práci. hurá jen tak dále
---
odpovědět hip hip hurá
Jo souhlasím se všemi kteří tu píšou díky všem kteří mají zásluhu na tom že konečně bude beatem pokryt i západ čech, protože tady je beaťáků haba kuk.
---
odpovědět Bez názvu
Super!!Díky všem kdo má na to zásluhu,že i na Plzeňsku bude konečně pořádný rádio...
---
odpovědět Bez názvu
Skvělé, že se to tak rozrůstá, a já mohu jen doufat, že chapadla vlny Beatu dosáhnou až do Ostrova :-))))
---
odpovědět Bez názvu
sekn jůů very much, vezdejší rozhlasové hodnoty opravdu nejsou k životu. Jirka
---
odpovědět Bez názvu
No konečně :), blahopřeju
---