17.7. Black Country Communion - Loket

Obrázek: 17.7. Black Country Communion - Loket
17. 7. 2011
Glenn Hughes (Deep Purple, Black Sabbath, Gary Moore, Tony Iommi) přiveze do v Přírodního amfiteátru v Lokti superskupinu Black Country Communion. Tento zpěvák a baskytarista má ve svých Black Country Communion veličiny jako Jason Bonham (bubeník, syn Bonzo Bonhama, ex UFO, Foreigner, Jimym Page, Paul Rodgers, Zakk Wylde), Derek Sherinian (klavesák, ex Dream Theater, Planet X, spolupracoval s Kiss, Alice In Chains, Alicem Cooperem, Billym Idolem, Yngwiem Malmsteenem, Slashem) a hlavně Joe Bonamassa (kytarista a zpěvák, spolupracoval s B. B. Kingem, Ericem Claptonem, Ozzy Osbournem).
Kapela na svém prvním světovém turné odehraje v Evropě jen necelou třicítku koncertů a všechny jen v západní Evropě a v Anglii, koncert v Lokti je exkluzivní záležitost pro bývalý Východní blok. Druhé studiové album "Black Country Communion 2" vyjde v polovině června 2011.
Více info na www.bccommunion.com.
zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Povedený večer, jen trochu moc vody
V Lokti je vždycky bezvadná atmosféra.Blue Efect přes nepřízeň počasí odvedli skvělou práci a promoklé beaťáky rozehřáli. BCC pak mnohé uvedli do varu. Bezva koncert, jen trochu moc vody. PS. Víte co je horší než špatně zahraný country? ..... Dobře zahraný country. :-)
---
odpovědět Prodám lístek natuto akci
Ahoj prodám tento lístek na tuto akci tel 721 485 054 nebo email pe.masek@seznam.cz
---
Proč nejsou v Praze?Škoda,do Lokte nemám čas jet.
---
odpovědět Bez názvu
Byl jsem na nich minulý rok v Kalifornii a byl to nádherný koncert.
---
odpovědět hezky
ořechovější věci tohoto typu to já můžu pozřít
---