REMORSE se v Hard Rock Cafe zastavují po několika úspěšných koncertech v evropských klubech, v Čechách si letos zahráli například na filmovém festivalu Febio Fest, na festivalu Mezi ploty a v létě chystají další zastávky v Čechách i Evropě. Ke čtvrtečnímu koncertu v Hard Rock Cafe frontmanka Martha Häckl říká: "První Hard Rock Cafe jsem navštívila před mnoha lety v Londýně, seděla jsem přímo pod kytarou Erica Claptona a byla z atmosféry naprosto unešená. Napadlo mě, že tohle je to pravý místo pro koncert s vlastní kapelou, ale nevěřila bych, že se mi o pár let později můj sen vyplní".

Pokud máte rádi drsnější kapely s dívčím vokálem, pak si nenechte ujít právě vystoupení pražských REMORSE ve čtvrtek 23.6. v Hard Rock Cafe Prague na Malém náměstí číslo 3 v domě U Rotta. Mimochodem, tohle Hard Rock Café je největší v Evropě, zabírá tři podlaží, má dva bary a samozřejmě rockandrollové dekorace, mimo jiné pětimetrový lustr ve tvaru kytary.
Podmanivý hlas zpěvačky Marthy a silné kytarové riffy kritici přirovnávají k soundu skupin Guano Apes či No Doubt, tak si sami ověřte, jestli v muzice REMORSE podobné vlivy uslyšíte.
Koncert začíná ve 20 hodin a vstupné je ZDARMA! Více informací o REMORSE je na webu www.remorse.cz, najdete tam například poslední videoklip, který běžel na TV Óčko a dostal se mezi 10 nejlepších videoklipů v rockparádě na televizi Public.