Vilda Čok je rozhodně výraznou a svéráznou postavou české hudební scény, na které se pohybuje už od roku 1978. V té době založil punkové trio Zikkurat. Ovšem většina z nás ho má dobře zafixovaného ve spojitosti s kapelou Pražský výběr, jejichž "Zubatou" a "Na Václavským Václaváku" dozajista velmi dobře znáte. Poté, co se kapela podruhé a definitivně v roce 2006 rozpadla, vydal se Vilém na sólovou dráhu v doprovodu skupiny Bypass. Rovněž jsme mohli energií nabitého zpěváka vidět v muzikálech jako je Pěna dní, Jesus Christ Superstar, Excalibur a nově i v muzikálu Kat Mydlář, kde hraje chrudimského purkmistra Ferdinanda Vaňuru.

Na oslavě porodu CD vystoupí spřízněné kapely Matahari a The Snuff, které přidají briketky do rockového ohně.

Plakáty sice nikde neuvidíte (proto ten přívlastek, že koncert je polotajný), ale na různých hudebních webech, Facebooku a mých stránkách či stránkách Matrixu bude vše avizováno.

Sdílejte prosím, těším se na pořádnej rockovej masakr.

Ke zvýraznění šmakovosti tohoto večera bude první sud piva grátis a ti, co album "ŽIVÁ VODA" koupili, budou moci uplatnit v něm obsaženou slevenku na vstupné. To znamená, že po jejím předložení budou moci vzít na koncert svého partnera či partnerku zdarma!

Klub Matrix bude otevřen od 19:30h a celý candrbál vypukne okolo 20 hodin, klub Matrix najdete na Žižkově na adrese Koněvova 13, Praha 3 nebo na www.matrixklub.cz