Soutěž je to tentokrát korespondenční - správné odpovědi na 2 otázky lze od této chvíle až do půlnoci 16. července 2011 posílat e-mailem. V e-mailu uveďte svoje kontaktní číslo mobilního telefonu! Ze správných odpovědí promotér koncertu z VLNY music agency vylosuje jednoho výherce, který se před koncertem v Lokti osobně setká s Joe Bonamassou, který věnovanou kytaru jejímu výherci osobně podepíše. Soutěžní otázky jsou:
- Jaký je název první kapely, v níž Joe Bonamassa působil a která vydala v roce 1994 své jediné (stejnojmenné) album?
- Které hudební dílo bylo intrem Bonamassova zatím posledního pražského koncertu dne 27. října 2010 v Lucerně?

Jinak, za připomenutí stojí, že koncert v Přírodním amfiteátru v Lokti nad Ohří (okres Sokolov) proběhne v neděli 17. července; předskokanem bude Radim Hladík a Blue Effect. V Evropě BCC odehrají letos v létě jen necelou třicítku koncertů, ale ČR na seznamu nechybí! Jedná se o jediný a exkluzivní koncert BCC v zemích bývalého východního bloku!!! BCC slibují vydat do konce roku 2011 živé DVD, které nahrají na 7 koncertech nadcházejícího letního turné 2011 po Německu. A studiové album BCC 2 vyšlo 13. června 2011. Po týdnu prodeje se hned vyšvihlo na 1. příčku žebříčku rockových alb v Británii.

V Lokti se BCC dají vidět zřejmě za nejnižší cenu na světě! Cena lístku v předprodeji je 850 Kč = asi 35 EUR. V Německu jsou nejlevnější vstupenky v předprodejích od 48 až 63 EUR, v Anglii od 40 GBP, v USA od 60 USD.

A jak se BCC dali dohromady? Glenn Hughes začal spolupracovat v listopadu 2009 s Joe Bonamassou v Guitar Center v Los Angeles při akci King Of The Blues. Producent Kevin Shirley navrhl kapelu se synem Johna Bonhama Jasonem Bonhamem. Bonamassa nechtěl hrát jen v triu a tak byl přibrán ještě klávesista Derek Sherinian. Kapela se začala pracovně scházet v Shangri La Studios v kalifornském Malibu na začátku ledna 2010. Skupina si vybrala název Black Country podle anglické průmyslové oblasti, odkud Hughes a Bonham pocházejí. Jménu kapely bylo rozšířeno na Black Country Communion, protože jméno Black Country už má jiná kapela...