"Bon Scott" - výrobu životopisného dokumentu podpoří vláda

Obrázek: "Bon Scott" - výrobu životopisného dokumentu podpoří vláda
28. 7. 2011

Screen Australia, společnost pro rovoj a financování australského filmu, poskytla prostředky pro natočení životopisného dokumentu o zpěvákovi AC/DC. Režie se má ujmout Eddie Martin v produkci Lizzette Atkins (společně natočili celovečerní dokument "Lionel" o domorodé boxerské legendě Lionel Rose).

Bon Scott zemřel 19.02.1980 v Londýně. Po "večírku" s přítelem Alisdair Kinnearem. Bon zřejmě usnul v autě během jízdy domů a nebyl ke vzbuzení, proto jej Alisdair nechal spát a odešel domů. Druhý den pak nalezl Bona v autě v bezvědomí. Oživovací pokusy byly neúspěšné a Bon byl prohlášen za mrtvého, jako příčina bylo označeno udušení vlastními zvratky.

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Re: Bez názvu
alkáče z něj dělat nemusej - to on byl :-) ale pořádnej :-) A zpěvák ještě o trochu lepší
---
odpovědět Bez názvu
Ať má aspoň 3 hodiny :-) Doufám, že tam z něho neudělají nějakýho alkáče.
---
odpovědět Bez názvu
bezva, konečně o tom přestali jen tlachat a už taky něco dělaj :)
---
odpovědět Bez názvu
tak snad už to dotočí, plánovanej film už je asi pět let a pořád se to nějak nedařilo. Taky doufám že to dorazí i do omezených českých kin Třeba ten dokument Iron Maiden nebo Roling Stones byly určitě příjemné spestření programů kin Znám i lidi kteří na nich byli v kině hned několikrát :-) Mě teda jednou stačili ale pokud se povede dokument o AC/DC určitě zajdu víckrát :-)
---
odpovědět Bez názvu
Už bylo na čase. Snad nevytvoří nějaký moderní paskvil. Let There Be Rock !
---