50 Nasty Ratz

31. 3. 2016

Kapela NASTY RATZ byla založena v Praze na konci roku 2012. Hned druhým koncertem se uvedli jako předskokani kapely JunkYard 69 na jejich pražské zastávce. Dynamickému posunu kapely napovídal i fakt, že uplynulo jen pár měsíců a kapela vyjela za hranice na koncerty po Slovensku a Německu, kde předskakovali kultovním kapelám jejich žánru jako Crazy Lixxx (SWE), nebo The Last Vegas (USA). Častým cílem jejich cesty se stává i Itálie, kde odehráli nespočet koncertů.

Časté personální změny měly za následek nahrání EP se zaskakujícím baskytaristou Serpenthem, black metalovou hvězdou z Rakouských Belphegor. EP je nyní beznadějně vyprodané po celém světě a kapela nadále koncertuje po České republice i evropských zemích. Zejména pak v Německu a Itálii, kde vystupují i na větších akcích.

V prosinci roku 2015 kapela vydává první dlouhohrající album s názvem “First Bite” pod řeckou hlavičkou Sleaszy Rider records a nabízí z něj hned dva klipové singly N.A.S.T.Y. a Made Of Steel. Deska se setkává s pozitivními ohlasy po celém světě a NASTY RATZ se objevují v magazínech jako Classic Rock, Spark, Rock Hard, nebo Playboy. Kapela se v současnosti připravuje na druhou desku a turné po Evropě ať už jako headliner, nebo s kapelami jako Bai Bang (SWE), nebo Tigertailz (UK).

Nasty Ratz - Web

Nasty Ratz - Bandzone

---