65 J!Scream

1. 4. 2016

Počátek naší hudby souvisí s koncem socialistické éry v Československu. Během následujících let si naši rodiče uvědomili, že i přes koncerty takových kabřnáků jako jsou Stouni nebo Gansnrouses je v naší republice dost nuda a chybí pařba.

Proto zplodili čtyři geniální syny (ale ne bratry). Tito božští umělci se v roce 2011 faktickým rozpadem skupiny Black Roses dávají dohromady, aby stvořili tuhle neskutečně nářezovou kapelu jménem J!Scream.

Na podzim roku 2012 se hlásíme do soutěže Rock Café Contest. Ve stejné chvíli se k nám přidává zpěvák Pavel a i díky jeho mocnému hlasu, ale především díky naší krásné divácké podpoře, vítězíme v lednu 2013 ve finále této tříkolové soutěže! V rámci první ceny nahráváme naše první profesionální EP Mayday, které křtíme v říjnu 2013 a následně s tímto albem vyhráváme další soutěž – tentokrát o předskakování legendárním Smokie v Brně! Největší koncert naší kapelní kariéry se ukázal být pořádnou výzvou, ale především fantastickým zážitkem.

V následujících letech pak přidáváme dva další singly (Let’s Get It Out of Here 2014 a Lady Warmachine 2015), ale především se soustředíme na zdokonalování naší živé show a vnášení párty všude tam, kam si postavíme bedny. V roce 2016 kromě dlouhé šňůry koncertů plánujeme i nahrávání nového EP.

J!Scream - Facebook

J!Scream - Bandzone

---