Roman Dragoun & His Angels

Klávesista, zpěvák a skladatel Roman Dragoun (Progres 2, Futurum), jehož s Oldřichem Veselý pojilo přátelství, na koncertě kromě svého repertoáru zazpívá také pár písní z dílny Oldřicha Veselého.

Miloš Makovský & Neopak
Kytarový mág Miloš Makovský, jemuž v říjnu 2018 vychází nové album Ve stínu slunce, byl spoluhráčem Oldřicha Veselého ve skupině Synkopy (alba Křídlení a Zrcadla) a později byli blízkými spolupracovníky v nahrávacím studiu. Také Miloš připravil několik Oldových opusů.

Lešek Semelka & SLS
Klávesista, zpěvák a skladatel Lešek Semelka byl spoluhráčem Oldřicha Veselého ve skupině M.Efekt a na vzpomínkovém koncertě připomene i písně z tohoto období.

Synkopy 61
Brněnská legenda Synkopy 61, jejímž dvorním skladatelem byl právě Oldřich Veselý, a s níž také vystupoval v 70. Letech, zahraje převážně písně, které Olda pro Synkopy složil.

Folk Team
S členy brněnské folkrocková legendy pojilo Oldřicha Veselého dlouholeté přátelství a příležitostně se skupinou v 80.letech vystupoval. Textař Ivan Huvar pro Oldřicha Veselého napsal několik textů a kapelník Pavel Kopřiva byl vydavatelem jeho reedic jeho alb.

 

28. února 2019 od 18:00

KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno