Stránky: 1 2 3 4 5 192 384 575 766

Heart se vracejí na pódia

11. 2. 2019
Obrázek: Heart se vracejí na pódia

Po dlouhých třech letech se skupúina sester Wilsonových vrací  na velká pódia. A bude to opravdu velká show. Heart totiž vyrážejí na turné, jehož sespolu s nimi zúčastní také Joan Jett a Sheryl Crow. Vstupenky na koncertní šňůru, která čítá zatím 39 vystoupení, půjdou do prodeje už tento pátek.  

---

Nejlepší je Abbey Road

10. 2. 2019
Obrázek: Nejlepší je Abbey Road

Je to tak a už to není žádným tajemstvím. Hledali jsme ty nejlepší desky z nejlepších a také jsme je našli a přehráli. Do víkendu se jich nakonec vešlo celých dva a dvacet.

---

Podívejte se na nové video skupiny Dream Theater

8. 2. 2019
Obrázek: Podívejte se na nové video skupiny Dream Theater

Píseň s názvem “Paralyzed” je třetím singlem z nové desky skupiny Dream Theater. Album “Distance Over Time” v produkci kytaristy Johna Petrucciho vyjde 22. února a krátce po jeho vydání se skupina vypraví na šestitýdenní turné po Spojených státech.

---

Song Whitesnake vyjde na Valentýna

7. 2. 2019
Obrázek: Song Whitesnake vyjde na Valentýna

Píseň "Shut Up a Kiss Me" bude první vlaštovkou ze zbrusu nové desky skupiny Whitesnake. Album “Flesh & Blood” se na trh dostane až v květnu a Valentýnská píseň bude podle Davida Coverdalea songem, který budete milovat na první dobrou.

---

Ozzy Osbourne byl hospitalizován

7. 2. 2019
Obrázek: Ozzy Osbourne byl hospitalizován

Už před pár dny jsme psali o tom, že Ozzy Osbourne zrušil evropskou část svého letošního turné kvůli zdravotním potížím. Nyní je tento “nezmar” opět v nemocnici. Musel být hospitalizován. K dlouhodobým problémům s infekcí horních cest dýchacích se přidala i silná chřipka.

---

Sammy Hagar - nová deska i turné

6. 2. 2019
Obrázek: Sammy Hagar - nová deska i turné

První studiovka Sammyho Hagara a jeho skupiny “The Circle” s názvem “The Space Between”  vyjde 10. května. Už nyní je ale možné si ji objednat prostřednictvím oficiálních webovek. První singl z desky si můžete pustit dole a najdete tam i termíny koncertů.  

---

Lynyrd Skynyrd na posledním turné přidávají termíny

5. 2. 2019
Obrázek: Lynyrd Skynyrd na posledním turné přidávají termíny

Rockeři z Lynyrd Skynyrd prodloužili své “Last Fearwell Street Survivors Tour”o dalších 21 termínů. Skupina sice původně ohlásila, že jede své poslední turné, vše se ale mění za pochodu. Teď to spíš vypadá na pokračování kariéry a vyjde asi i nová deska.

---

Robert Plant představil novou kapelu

5. 2. 2019
Obrázek: Robert Plant představil novou kapelu

Stalo se to minulý týden a Robert Plant vystoupil se svojí novou skupinou, kterou nazval “Saving Grace”, v Shropshire v Anglii. Konkrétně se koncert odehrál 25. ledna v divadle SpArC na biskupském hradě, který se nachází prakticky na hranici mezi Anglií a Walesem.

---

V Přelouči můžete navštívit výstavu, věnovanou rocku

4. 2. 2019
Obrázek: V Přelouči můžete navštívit výstavu, věnovanou rocku

V Přelouči se od února do května koná výstava o historii beatové a rockové hudby na Přeloučsku v letech 1964 -1989. Polovina 60. let byla v Československu charakteristická mohutným nástupem beatové hudby, která silně zasáhla mládež nejen ve velkých městech, ale i na venkově.

---

Deep Purple nahrají letos novou desku

1. 2. 2019
Obrázek: Deep Purple nahrají letos novou desku

Když vydali Deep Purple v roce 2017 album Infinite a poté vyrazili na turné s názvem Long Goodbye, vypadalo to, že s ničím novým už nepřijdou. Koneckonců sami rockeři tvrdili, že se vlastně loučí, byť by ta rozlučka měla trvat třeba i řadu let.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 192 384 575 766