Stránky: 1 2 3 4 5 186 372 557 742

Billy Gibbons vyrazí na podzimní sólo tour

13. 8. 2018
Obrázek: Billy Gibbons vyrazí na podzimní sólo tour

Krátce po vydání druhého sólového alba "Big Bad Blues" (vyjde 21.září), si zakladatel ZZ Top Billy Gibbons sbaalí fidlátka a rozjede turné po USA. Čeká ho čtyřiadvacet vystoupení a setlist bude obsahovat jak novinky, tak i pár kousků z první sólovky Perfectamundo.

---

Dave Grohl hraje 23 minut dlouhou instrumentálku

10. 8. 2018
Obrázek: Dave Grohl hraje 23 minut dlouhou instrumentálku

To musíte vidět! Ne jeden, ale rovnou šestice Grohlů v jednom studiu. Každý si bere jeden nástroj a společně pak hrají jako naprosto fantasticky sehraná kapela. Tak vypadá video, které si můžete celé pustit dole. Podle producentů jde o dvoudílný mini-dokument režiséra Dave Grohla.

---

Ace Frehley představil nový singl

9. 8. 2018
Obrázek: Ace Frehley představil nový singl

Píseň s názvem "Rockin 'With The Boys" je druhým singlem z nové sólové desky Ace Frehleyho, která vyjde na podzim. Datum vydání alba bylo stanovano na 19. října a ponese název “Spaceman”. Singl "Bronx Boy", který zveřejnil už koncem dubna, stejně jako novinku, si můžete pustit dole.

---

Paul McCartney v Carpool Karaoke

9. 8. 2018
Obrázek: Paul McCartney v Carpool Karaoke

Podívejte se jak obstál Paul McCartney v pořadu Carpool Karaoke, který vysílá televizní stanice CBS. Formát pořadu nabízí hudební osobnosti v netradiční situaci. moderátor pořadu James Corden vždy se svým hostem projíždí známými i neznámými místy a kromě rozhovoru si s nimi také zazpívá.

---

Projekt "Nick Mason’s Saucerful of Secrets" boduje

8. 8. 2018
Obrázek: Projekt "Nick Mason’s Saucerful of Secrets" boduje

Když bývalý bubeník skupiny Pink Floyd Nick Mason v květnu tohoto roku zakládal formaci “Nick Mason’s Saucerful of Secrets”, bral to spíš jako poctu Sydu Barretovi a vzpomínku a počátky skupiny. Nepředpokládal, že by odehráli víc než pár koncertů.

---

Chystá se něco kolem AC/DC?

8. 8. 2018
Obrázek: Chystá se něco kolem AC/DC?

Jde o ryzí spekulaci, nebo je na drbech, které se šíří, něco pravdy? Na to si budeme muset počkat. Příčinu ke spekulacím ohledně najaké formy návratu AC/DC zavdal fakt, že ve Vancouveru byli spolu viděni Stevie Young a Phil Rudd. Samo o sobě by to asi nestačilo, ale své k tomu řekl...

---

Nová kniha o Deep Purple vyjde na podzim.

7. 8. 2018
Obrázek: Nová kniha o Deep Purple vyjde na podzim.

Autorem knihy s názvem “Time To Kill” není opět nikdo jiný než ten, kdo o historii kapely i jednotlivých členů sepsal celou řadu knih - Jerry Bloom. “Time To Kill” je kniha, která podrobně mapuje období před a po definitivně posledním rozchodu Ritchie Blackmorea s kapelou.

---

Dave Grohl natočil třiadvacetiminutovou instrumentálku

7. 8. 2018
Obrázek: Dave Grohl natočil třiadvacetiminutovou instrumentálku

A docela se u toho naběhal. Zahrál si na několik bicích souprav, klávesy i kytary.  Frontman skupiny Foo Fighters se tak v chystané písni “Play” představí jako velmi zručný multiinstrumentalista. Plán rozmístit nástroje ve studiu EastWest, pomocí každého nahrát část písně avizoval...

---

Foreigner mají v plánu další speciální koncerty

6. 8. 2018
Obrázek: Foreigner mají v plánu další speciální koncerty

Pořád je co slavit! Tak nějak by se daly charakterizovat podlední dva roky ve skupině Foreigner. V roce 2016 oslavili Mick Jones a spol. čtyřicáté výročí tím nejlepším způsobem. Setkáním všech dosud žijících členů na pódiu a společným muzicírováním.

---

Whitesnake vydávají sbírku akustických rarit

3. 8. 2018
Obrázek: Whitesnake vydávají sbírku akustických rarit

19. října se na pulty prodejen dostane sbírka vzácných a dosud nezveřejněných akustických nahrávek, pořízených během, uplynulých dvou desetiletí. Pod názvem Unzipps vyjde ve formátech na CD, DVD i na vinylu a jak už je zvykem, také v různých boxech, odstupňovaných jak obsahem, tak i cenou.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 186 372 557 742