Stránky: 1 2 3 4 5 189 376 564 751

Přijeďte dnes za námi na Beatovou pumpu do Kolína

10. 10. 2018
Obrázek: Přijeďte dnes za námi na Beatovou pumpu do Kolína

Dnes od 11.00 hodin jsme v Kolíně na Šťáralce u Louda Auto. Tak se za námi zastavte a užijte si spolu s naším výjezdním týmem nádherný den a hlavně poslední letošní setkání na Beatové pumpě než to všechno zazimujeme. Jak to tady vypadá, se můžete podívat v galerii.

---

Pavol Hammel a Prúdy slaví v říjnu několik výročí

10. 10. 2018
Obrázek: Pavol Hammel a Prúdy slaví v říjnu několik výročí

A v rámci svého turné zamíří přes moravská města i do Prahy. Slovenská skupina Prúdy v čele s Pavlem Hammelem slaví padesát let od vydání klíčového alba Zvoňte zvonky a také prosincové sedmdesátiny svého frontmana.

---

Do Prahy míří hvězdy světového blues

9. 10. 2018
Obrázek: Do Prahy míří hvězdy světového blues

Letošní podzim bude pro fanoušky dobré hudby požehnáním. Do České republiky se chystají bluesové legendy první velikosti i vycházející hvězdy tohoto žánru. Už za pár dní, konkrétně 14. října zahrají v Lucerna Music baru dva představitelé současné bluesové scény.

---

3.11. ČS Beat Festival - finále soutěže - Brno, Sono

9. 10. 2018
Obrázek: 3.11. ČS Beat Festival - finále soutěže -  Brno, Sono

Obnovený Československý beat-festival byl letos obohacen o soutěž, které se zúčastnilo skoro devadesát skupin.Ve finále, které se koná 3. listopadu v Sono Centru Brno uslyšíme devět finalistů. Hostem je Lešek Semelka a S.L.S.

---

Phil Collins opět na scéně

8. 10. 2018
Obrázek: Phil Collins opět na scéně

V pátek 5.10. vystoupil Phil Collins opět na pódium a v rámci už před půl rokem ohlášeného "Not Dead Yet Tour” odehrál show v BB & T Center v Sunrise na Floridě. Na koncertě zaznělo i s přídavkem 19 songů a set-list najdete dole, stejně jako videa z vystoupení.

---

S Johnem Bon Jovim na jedné lodi

8. 10. 2018
Obrázek: S Johnem Bon Jovim na jedné lodi

Takovou příležitost budou mít už napřesrok stovky pasažérů dvou čtyřdenních plaveb na luxusních lodích “Norwegian Jade” a “Norwegian Pearl”. Svojí aktivní účast na plavbách s názvem “Runaway to Paradise” sám John Bon Jovi.

---

Beatová pumpa v Kolíně

7. 10. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Kolíně

Ještě než pro letošek zazimujeme naše cestovně výčepní a tankovací zařízení, užijeme si poslední letošní Beatovou pumpu. Už tuto středu se společně potkáme v Kolíně na Šťáralce u Louda Auto. Přijeďte si za námi pro muziku, nějaký ten dárek a třeba i logo Beatu na kapotu. 

---

Soutěž s Fortunou na Radiu Beat

7. 10. 2018
Obrázek: Soutěž s Fortunou na Radiu Beat

Je to nová sezóna kanadsko - americké NHL. Všichni fandové si už postupně nařizují budík, aby neprošvihli v přímém přenosu klíčové zápasy. Pokud patříte mezi fandy NHL, bude pro Vás naše soutěž hračka.

---

Minuta s Monetou na Radiu Beat

7. 10. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Ostatním Beaťákům zase ukáže, kam se mají vypravit, pokud chtějí být mezi svými. Na silnicích se totiž poznáme podle samolepky, ale víte jaká firma ve Vašem okolí patří Beaťákovi? 

---

Progres 2 letos slaví a vydávají novou desku

5. 10. 2018
Obrázek: Progres 2 letos slaví a vydávají novou desku

Kromě toho, že brněnská skupina slaví 50 let od založení The Progress Organization - přímého předchůdce současných Progres 2, je to letos také 40 let od premiéry rockové opery Dialog s vesmírem. A po dlouhých třiceti letech přicházejí Progres 2 s novým albem.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 189 376 564 751