Stránky: 1 2 3 4 5 6 189 376 564 751

Beatová pumpa v Kolíně

7. 10. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Kolíně

Ještě než pro letošek zazimujeme naše cestovně výčepní a tankovací zařízení, užijeme si poslední letošní Beatovou pumpu. Už tuto středu se společně potkáme v Kolíně na Šťáralce u Louda Auto. Přijeďte si za námi pro muziku, nějaký ten dárek a třeba i logo Beatu na kapotu. 

---

Soutěž s Fortunou na Radiu Beat

7. 10. 2018
Obrázek: Soutěž s Fortunou na Radiu Beat

Je to nová sezóna kanadsko - americké NHL. Všichni fandové si už postupně nařizují budík, aby neprošvihli v přímém přenosu klíčové zápasy. Pokud patříte mezi fandy NHL, bude pro Vás naše soutěž hračka.

---

Minuta s Monetou na Radiu Beat

7. 10. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Ostatním Beaťákům zase ukáže, kam se mají vypravit, pokud chtějí být mezi svými. Na silnicích se totiž poznáme podle samolepky, ale víte jaká firma ve Vašem okolí patří Beaťákovi? 

---

Progres 2 letos slaví a vydávají novou desku

5. 10. 2018
Obrázek: Progres 2 letos slaví a vydávají novou desku

Kromě toho, že brněnská skupina slaví 50 let od založení The Progress Organization - přímého předchůdce současných Progres 2, je to letos také 40 let od premiéry rockové opery Dialog s vesmírem. A po dlouhých třiceti letech přicházejí Progres 2 s novým albem.

---

Další trailer k “Bohemian Rhapsody” je na Světě

5. 10. 2018
Obrázek: Další trailer k “Bohemian Rhapsody” je na Světě

Termín premiéry filmu “Bohemian Rhapsody” se nezadržitelně blíží. 2. listopadu, hned po premiéře v londýnském Wembley, uvedou velkofilm kina po celém Světě. Tak jako každou takovou událost, i tento snímek předchází hned několik videoklipů.

---

Rolling Stones oslaví padesátiny “The Beggars Banquet”

4. 10. 2018
Obrázek: Rolling Stones oslaví padesátiny “The Beggars Banquet”

A součástí takové oslavy bude, jak už je v posledních letech zvykem, i speciální vydání alba v boxu se spoustou bonusů. Box set se na pulty dostane 16.listopadu a jeho vydání doprovází i nové, tzv. “lyric” video k písni  "Street Fighting Man", které si můžete pustit dole.

---

Listopad obohatí kolekce King Crimson

3. 10. 2018
Obrázek: Listopad obohatí kolekce King Crimson

Sběratele, kteří si libují v muzice slavných King Crimson před Vánoci jistě potěší unikátní sada vinylů, která se chystá na listopad. Obsahovat bude nahrávky z jubilejní “čtyřicetileté” řady která vycházela v remixech Stevena Wilsona a Roberta Frippa v letech 2009 - 2012.

---

Koncert, plný vzpomínek na Radima Hladíka, se blíží

3. 10. 2018
Obrázek: Koncert, plný vzpomínek na Radima Hladíka, se blíží

Na legendárního kytaristu budou 2. prosince vzpomínat členové Lucie, Chinaski, Blue Effectu nebo Michal Prokop. Organizátoři v čele s kytaristovou rodinou postupně zveřejňují další jména účinkujících. Seznam hostů tedy ještě není ani zdaleka kompletní.

---

Red Hot Chili Peppers hrají Hendrixe

2. 10. 2018
Obrázek: Red Hot Chili Peppers hrají Hendrixe

Konkrétně zahráli o uplynulém víkendu na jednom ze svých vystoupení hit “Purple Haze”. Amatérské video si můžete pustit dole. Koncert se uskutečnil na podporu neziskové organizace Silverlake Conservatory of Music, která působí v Los Angeles a podporuje mladé, talentované muzikanty.

---

Dymytry v novém klipu spolu s Hämatom

1. 10. 2018
Obrázek: Dymytry v novém klipu spolu s Hämatom

Přátelská atmosféra mezi domácí partou Dymytry a německými Hämatom, během společného jarního turné po Česku, vyústila v novou píseň „Behind the Mask." Svojí premiéru si odbyl i skvělý videoklip. Podívat se na něj můžete dole.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 189 376 564 751