Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 191 380 570 759

Phil Collins vystoupí v O2 Aréně

26. 11. 2018
Obrázek: Phil Collins vystoupí v O2 Aréně

Další velká hvězda má namířeno do Prahy. 25. června 2019 vystoupí v O2 Aréně Phil Collins. Přes všechny své zdravotní potíže, které ho v posledních letech doprovází to vypadá, že se jeho příznivci konečně dočkají i u nás doma.

---

Nová deska Hellyeah vyjde příští rok

26. 11. 2018
Obrázek: Nová deska Hellyeah vyjde příští rok

Když v červnu letošního roku zemřel bubeník a zakladatel formace Hellyeah Vinnie Paul, zdálo se, že s ničím novým už tato superskupina nepřijde. Zbylí členové skupiny ale dali dohromady zvukové stopy, které Vinnie nahrál ve studiu ještě před svou smrtí, nahráli k tomu své party a nová deska bude.

---

Rami Malek si zaslouží Oscara

26. 11. 2018
Obrázek: Rami Malek si zaslouží Oscara

Říká to slavný kytarista skupiny Queen Brian May a ten asi ví o čem mluví. Film Bohemian Rhapsody navštívily po celém Světě desítky milionů diváků a příběh Freddie Mercuryho vydělal už více než čtyři sta milionů dolarů. Film má našlápnuto na nejúspěšnější hudební snímek všech dob.

---

Vyhrajte na Beatu kameru GoPro Hero 7

24. 11. 2018
Obrázek: Vyhrajte na Beatu kameru GoPro Hero 7

Nový týden, nová výzva a opět velmi zajímavá a hodnotná cena. Zbrusu nová akční kamera GoPro Hero 7 Black může být Vaše. Zabojovat je velmi snadné.

---

Už jsme doma vydávají novou desku

23. 11. 2018
Obrázek: Už jsme doma vydávají novou desku

Trvalo jim to dlouhých osm let a za tu dobu stihli odehrát stovky koncertů v Česku i na Slovensku, ale také v celé Evropě, v Číně, v Japonsku. Počkat si na nové album se vyplatilo. . Album s názvem „Kry“ je zatím nejkoncepčnějším albem, které skupina kdy vydala.

---

Joe Perry ruší turné

22. 11. 2018
Obrázek: Joe Perry ruší turné

Kytarista Aerosmith vydal letos v lednu svojí sólovku s názvem Sweetzerland Manifesto. Turné, které plánoval rozjet na její podporu 30. listoopadu se neuskuteční. Při nedávném společném vystoupení s Billy Joelem totiž Perry zkolaboval.

---

Dva koncerty Ricka Wakemana u nás

21. 11. 2018
Obrázek: Dva koncerty Ricka Wakemana u nás

Jeden z nejlepších klávesistů Rick Wakeman zahraje dvakrát s olomouckými filharmoniky a pěveckým sborem ve velmi reprezentativních sálech. Obě vystoupení se uskuteční už na počátku prosince. V Olomouci to bude koncertní sál Reduta, v Praze pak Španělský sál Pražského hradu.

---

Jižanský rock a blues přivážejí Larkin Poe

21. 11. 2018
Obrázek: Jižanský rock a blues přivážejí Larkin Poe

Amerika má nový hudební objev. Jsou jím Larkin Poe. Nejlepší esence americké hudební tradice, doplněná o žhavou současnost. Když člověk vidí dvě ještě ne třicetileté sestry Rebeccu a Megan Lovellovy, mohl by si myslet, že jde o další produkt amerického country byznysu.

---

Foo Fighters budou koncertovat v Evropě

20. 11. 2018
Obrázek: Foo Fighters budou koncertovat v Evropě

I na rok 2019 přichystali Foo Fighters několik koncertních vystoupení v Evropě. Česká republika sice na seznamu nefiguruje, ale daleko od nás rozhodně nebudou. Zároveň se dá předpokládat i to, že aktuální seznam termínů může být ještě doplněn.

---

Kdo nestihl "Stouny" v Letňanech, musí na ně do USA

20. 11. 2018
Obrázek: Kdo nestihl "Stouny" v Letňanech, musí na ně do USA

Rolling Stones oznámili nové termíny a místa koncertů pro rok 2019. No Filter Tour se přesouvá za Atlantik a skupina hodlá zaplnit obří stadiony napříč Spojenými státy. Do USA se Stouni vracejí po dvou letech. Naposledy tu zahráli na Desert Trip Festivalu v Kalifornii v říjnu 2016.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 191 380 570 759