Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 192 384 575 766

Chystá se film o další rockové osobnosti

23. 1. 2019
Obrázek: Chystá se film o další rockové osobnosti

Tentokrát se na plátně objeví život a dílo Phila Lynotta. Narozdíl od Bohemian Rhapsody nepůjde o hraný film ale o dokument. Ovšem pojatý ve velkém stylu. Objeví se v něm mimo jiné členové  Metallicy, U2 a taky samozřejmě spoluhráči z Lynottovy skupiny Thin Lizzy.

---

Steve Hackett představil nové video

22. 1. 2019
Obrázek: Steve Hackett představil nové video

Novinkou je videoklip k songu “Beasts In Our Time”. Ten bude jedním z desítky tracků na nové desce britského zpěváka, kytaristy a skladatele, který si vydobyl slávu ve skupině Genesis. Album s názvem “At the Edge Of Light” vyjde 25.ledna

---

Tesla přinese "Shock"

22. 1. 2019
Obrázek: Tesla přinese "Shock"

Americká formace Tesla ze Sacramenta přichystala na jaro novou desku. Na scénu se vrací s albem “Shock”, jehož premiérový prodej je naplánován na 8. března. Pořídit si jej můžete na na CD, LP, i na digitálních a streamingových platformách.

---

Alex Lifeson chválí Gretu Van Fleet

21. 1. 2019
Obrázek: Alex Lifeson chválí Gretu Van Fleet

Kytarista kanadských Rush nešetří chválou na adresu skupiny Greta Van Fleet. Po Robertu Plantovi je tak dalším legendárním rockerem, kterého tvorba těchto mladíků zaujala. V nedávném rozhovoru pro jednu rozhlasovou stanici odpovídal Lifeson na dotazy posluchačů.

---

S novým albem přijde už brzy Bryan Adams

18. 1. 2019
Obrázek: S novým albem přijde už brzy Bryan Adams

Deska s názvem "Shine a Light" bude už čtrnáctým studiovým počinem tohoto kanadského skladatele, kytaristy a zpěváka. Dosud posledním albem bylo “Get Up” z roku 2015. Novinku můžeme na trhu očekávat 1. března jak na CD, tak i na vynilu. První ukázku si můžete pustit dole. 

---

“Master Of Puppets” je nejlepší

17. 1. 2019
Obrázek: “Master Of Puppets” je nejlepší

Takto ohodnotili píseň “Master Of Puppets” příznivci skupiny Metallica v největší anketě, kterou pro své čtenáře zorganizoval časopis Metal Hammer. Z hlasování vzešel žebříček padesáti nejlepších písní skupiny tak, jak jej seřadili právě čtenáři.

---

Ace Frehley si zahrál s Altitudes & Attitude

17. 1. 2019
Obrázek: Ace Frehley si zahrál s Altitudes & Attitude

Bývalý kytarista Kiss Ace Frehley se jako host objevil na nové nahrávce formace Altitudes & Attitude. Tu dali dohromady baskytaristé skupin Megadeth a Anthrax, David Ellefson a Frank Bello. Altitudes & Attitude vydají v pátek 18. ledna svojí první desku s názvem "Get It Out".

---

Debut Keitha Richardse se dočká reedice

16. 1. 2019
Obrázek: Debut Keitha Richardse se dočká reedice

A nebude to jen tak ledajaká reedice. Sólová prvotina tohoto slavného kytaristy “Talk Is Cheap” z roku 1988 vyjde v rozšířeném vydání. Tzv. deluxe box bude doplněn o bohatý bonusový materiál. Mimo jiné v krabici najdeme například 7” singly či knihu fotografií.

---

Rival Sons se v únoru vrátí do Prahy, tentokrát do Roxy

15. 1. 2019
Obrázek: Rival Sons se v únoru vrátí do Prahy, tentokrát do Roxy

Americká rocková parta Rival Sons se po předskakování Rolling Stones na části jejich letošního evropského turné vrací na začátku příštího roku do Evropy. Čeští fanoušci se Rival Sons dočkají 20. února, kdy vystoupí v pražském klubu Roxy.

---

Podívejte se na videoklip skupiny “The End Machine”

14. 1. 2019
Obrázek: Podívejte se na videoklip skupiny “The End Machine”

“The End Machine” je nová formace, kterou dali dohromady hudebníci z Dokken - George Lynch, Jeff Pilson a Mick Brown. Sestavu doplnil zpěvák Robert Mason z Warrant (dříve Lynch Mob). Skupina vydává své debutové eponymní album a na Světě je i první videoklip

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 192 384 575 766