Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 193 386 578 770

Paul Rodgers opět s Bad Company

19. 2. 2019
Obrázek: Paul Rodgers opět s Bad Company

Někdejší frontman skupiny Bad Company Paul Rodgers v nedávném rozhovoru naznačil, že má určité plány se svojí bývalaou kapelou Bad Company. Je to už čtvrt století, od posledního společného studiového počinu. Deska “Rough Diamonds” vyšla v srpnu 1982.

---

Mötley Crüe zvou na film

19. 2. 2019
Obrázek: Mötley Crüe zvou na film

Pokud patříte mezi fanoušky skupiny Mötley Crüe, tak máte v letošním roce o důvod víc k radosti. Do kin se chystá film “The Dirt”, mapující historii této divoké metalové party. Premiérově bude film k vidění na Netflixu 22. března, ale na krátký Trailer se můžete podívat už teď.

---

Brněnský Beatfest - vzpomínka na Oldu Veselého

18. 2. 2019
Obrázek: Brněnský Beatfest - vzpomínka na Oldu Veselého

Na legendu domácího rocku Oldřicha Veselého, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno s brněnskými skupinami Synkopy 61 a Synkopy, ale také s pražským M.Efektem Radima Hladíka přijdou zavzpomínat jeho přátelé, spoluhráči a spolupracovníci.

---

BeatFest objektivem Jirky Rogla

18. 2. 2019
Obrázek: BeatFest objektivem Jirky Rogla

V pátek se do pražského Karlína sjeli beaťáci z celé republiky aby viděli skvělý BeatFest! Ve Fóru Karlín nemohl chybět ani náš kolega - moderátor, ale taky vynikající fotograf Jirka Rogl. Pro Vás, kteří jste tam nemohli být, zachytil tu skvělou atmosféru. Fotogalerii si můžete prohlédnout dole

---

V Amfiteátru Loket vystoupí Kenny Wayne Shepherd

15. 2. 2019
Obrázek: V Amfiteátru Loket vystoupí Kenny Wayne Shepherd

Další parádní koncert si můžete užít poslední červnový den v přírodním amfiteátru v Lokti. Chystá se tam vystoupení americké blues-rockové ikony a jeho doprovodné kapely. Hostem koncertu je Henrik Freischlader Band z Německa.

---

Tobias Sammet v Praze

13. 2. 2019
Obrázek: Tobias Sammet v Praze

Tobias Sammet v pondělí v Praze představil novinářům novou desku Avantasie "Moonglow", která vyjde již tento pátek! Na tiskovce, která k tomu proběhla, nemohl chybět náš kolega moderátor a taky fotoreportér Jira Rogl. Fotky, které pořídil, můžete vidět dole. 

---

Kiss se vrátili do klubu

12. 2. 2019
Obrázek: Kiss se vrátili do klubu

Konkrétně do jednoho z těch nejslavnějších, jakým klub Whiskey a Go Go v Los Angeles bezesporu je. Skupina jede aktuálně End of The Road turné, v jehož rámci zahraje snad na všech velkých stadionech po celém Světě. Se speciální zmenšenou scénou však vystoupí příležitostně i v klubech.

---

Heart se vracejí na pódia

11. 2. 2019
Obrázek: Heart se vracejí na pódia

Po dlouhých třech letech se skupúina sester Wilsonových vrací  na velká pódia. A bude to opravdu velká show. Heart totiž vyrážejí na turné, jehož sespolu s nimi zúčastní také Joan Jett a Sheryl Crow. Vstupenky na koncertní šňůru, která čítá zatím 39 vystoupení, půjdou do prodeje už tento pátek.  

---

Nejlepší je Abbey Road

10. 2. 2019
Obrázek: Nejlepší je Abbey Road

Je to tak a už to není žádným tajemstvím. Hledali jsme ty nejlepší desky z nejlepších a také jsme je našli a přehráli. Do víkendu se jich nakonec vešlo celých dva a dvacet.

---

Podívejte se na nové video skupiny Dream Theater

8. 2. 2019
Obrázek: Podívejte se na nové video skupiny Dream Theater

Píseň s názvem “Paralyzed” je třetím singlem z nové desky skupiny Dream Theater. Album “Distance Over Time” v produkci kytaristy Johna Petrucciho vyjde 22. února a krátce po jeho vydání se skupina vypraví na šestitýdenní turné po Spojených státech.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 193 386 578 770