Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 184 368 551 734

Stouni promluvili o svých rituálech

24. 5. 2018
Obrázek: Stouni promluvili o svých rituálech

Konkrétně se o svých předkoncertních rituálech rozpovídali v jednom z nedávných rozhovorů Mick Jagger a bubeník Charlie Watts. Prozradili na sebe co dělají těsně před tím, než se objeví na pódiu před publikem. Kupodivu jde o značně rozdílné způsoby psychických příprav. 

---

Journey a Def Leppard zahájili společné turné

23. 5. 2018
Obrázek: Journey a Def Leppard zahájili společné turné

V pondělí 21.5. odstartovaly v Hartfordu společnou “Kick Off Tour” skupiny Journey a Def Leppard. Na videa z koncertu se můžete podívat dole. Turné společně pojedou do 6. října a set list z pondělního večera ukázal, že svým příznivcům nabízejí opravdu exkluzivní menu.

---

Paul Simon zapomněl text písně a sám se za to potrestal

22. 5. 2018
Obrázek: Paul Simon zapomněl text písně a sám se za to potrestal

Stalo se to na jeho vystoupení v americkém Portlandu v Oregonu. Šestasedmdesátiletý Paul Simon se doslova ztratil v textu písně "The Cool, Cool River". Přítomní diváci tak mohli vidět legendu v poněkud rozpačitém rozpoložení a zažili vlastně něco velmi originálního.

---

Avenged Sevenfold začnou nahrávat na podzim

22. 5. 2018
Obrázek: Avenged Sevenfold začnou nahrávat na podzim

O minulém víkendu vystoupila skupiny Avenged Sevenfold na festivalu Rock On The Range na Columbus Crew Stadium v Columbusu. Kytarista kapely Johnny Christ při té příležitosti poskytl rozhovor místní rozhlasové stanici a prozradil i to, že rockeři z Kalifornie letos zamíří do studia.

---

Přerušené turné Boba Segera bude letos pokračovat

21. 5. 2018
Obrázek: Přerušené turné Boba Segera bude letos pokračovat

Bob Seger přerušil své turné v loňském roce a jeho zdravotní problémy jej přivedly až na operační sál. Rekonvalescence však vypadá velmi dobře a Bob Seger se už pomalu začíná cítit na další koncertování. Znamená to tedy, že se podle svých slov na pódia vrátí už letos na podzim.

---

Poison vyrazili na turné spolu s Cheap Trick a Pop Evil

21. 5. 2018
Obrázek: Poison vyrazili na turné spolu s Cheap Trick a Pop Evil

Už před časem jsme Vás informovali, žeskupina Poison se letos chystá absolvovat tour spolus Cheap Trick. Plány se v pátek 18. května v Amphitheatre FivePoint v Irvine v Kalifornii staly skutečností. K těmto dvěma kapelám se připojili ještě Pop Evil z Michiganu a tour s názvem "Nothin 'But Good Time 2018" se rozjela na plné obrátky.

---

Časový harmonogram Beatové síně slávy

18. 5. 2018
Obrázek: Časový harmonogram Beatové síně slávy

Už se to blíží. V přírodním amfiteátru v Lokti budeme už o následujícím víkendu uvádět nové osobnosti do Beatové síně slávy. Celá akce se pro letošek rozrostla o páteční "večírek rádia Beat". Máme pro Vás časový harmonogram jak na pátek, tak i na sobotu. 

---

Tremontiho "A Dying Machine" vyjde 8.června

18. 5. 2018
Obrázek: Tremontiho "A Dying Machine" vyjde 8.června

Mark Tremonti (Creed, Alter Bridge) se svým projektem “Tremonti” vydá 8. června čtvrtou řadovku s názvem "A Dying Machine". Hlavně o ní byla řeč v rozhovoru, který poskytl 16.května americké stanici WDHA. Interview byl přítomen i jeho spoluhráč ze skupiny Eric Friedman.

---

Clutch dokončují práce na dvanáctém albu

18. 5. 2018
Obrázek: Clutch dokončují práce na dvanáctém albu

Americká rocková formace Clutch chystá na září vydání své dvanácté desky. Album "Book of Bad Decisions" vyjde tři roky po poslední “Psychic Warfare” a produkce se ujal cenami ověnčený Vance Powell. Jakou cestou se novinka bude ubírat, naznačuje první song. Pusťte si jej dole.

---

Phil Rudd - zrušení celého evropského turné ze strany managementu Phila Rudda

17. 5. 2018
Obrázek: Phil Rudd - zrušení celého evropského turné ze strany managementu Phila Rudda

Koncertní turné Phila Rudda bylo zrušeno a my Vám níže přinášíme oficiální prohlášení pořadatelů, kteří vystoupení v Česku plánovali a organizovali. Zaplacené vstupné se bude vracet v plné výši. Do konce tohoto týdne budou zveřejněny možnosti vrácení vstupného u všech předprodejních míst.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 184 368 551 734