Stránky: 1 185 365 366 367 368 369 370 371 552 735

07.09.2011 - Vilém Čok & Bypass v Retru

7. 9. 2011
Obrázek: 07.09.2011 - Vilém Čok & Bypass v Retru

Vilém Čok Vás zve na svůj narozeninový koncert spojený s křestem nového
CD Živá voda a se spoustou zajímavých hostů…

"Velevážení rockeři, máničky, punkové, muzikantské lidušky, příznivci i znalci kumštu
rokenrolového!!!

Zvu Vás na extra vypečenej koncertní candrbál dne 7. září od 20 hodin do pražského klubu Retro
(Francouzská 4, Praha 2)
Ten večer se stanou dvě zásadní věci:
- v průběhu koncertu se bude křtít mé new cd ŽIVÁ VODA
- v průběhu koncertu OSLAVÍM PÁTÝ GUMY

---

Thrashová klasika i u nás

6. 9. 2011
Obrázek: Thrashová klasika i u nás

Pokud vám vyhovuje Hard and Heavy, určitě si nenecháte ujít možnost vidět několik světových kapel na putovním festivalu. Festival Thrashfest Classics totiž na začátku prosince zavítá i do naší republiky. Na pódiu se budou střídat kapely Destruction, Exodus, Heathen a Sepultura. Všechny kapely budou hrát výhradně skladby ze svých klasických alb, takže např Sepultura připomene "Beneath the Remains", "Arise" a "Chaos A.D.". Více ZDE.

---

Komínové systémy CIKO (inzerce)

5. 9. 2011
Obrázek: Komínové systémy CIKO (inzerce)

CIKO s.r.o.

Výrobce keramických komínových systémů CIKO (CIHELNÉ KOMÍNY). Komínové systémy CIKO jsou unikátní svojí broušenou keramickou tvarovkou obvodového pláště. Třívrstvé komínové systémy se skládají z šamotové vložky, izolace a celoplošně odvětrané cihelné tvarovky, jsou určeny pro všechny druhy paliv a splňují přísné normové požadavky na odvod spalin.

---

Primus do toho znovu šlápnou

5. 9. 2011
Obrázek: Primus do toho znovu šlápnou

Pro většinu fanoušků rockové muziky jsou žánrově nezařaditelní, ale přesto nikdo nepochybuje, že to co dělají, je právě Rock. Sestava Primus si dopřála několikaletou pauzu a od posledního studiového alba už uplynulo více než deset let. Teď je na spadnutí vydání nové řadovky. Už teď se můžete potěšit skladbou Tragedy´s A-Comin, a to jak ve studiové, tak koncertní verzi. Více ZDE.

---

Radio Beat v Třinci!

5. 9. 2011
Obrázek: Radio Beat v Třinci!

"Jeden komín zléva
druhý komín zpráva
mezi komináma
hokejová sláva"

A teď už také dokrývač Beatu! V "ocelovém" městě a okolí od dnešního dne naladíte klasický rock Radia Beat na frekvenci 96,0FM. Signál se rozlévá z 200W vysílače s vertikální polarizací umístěného na Hotelu Steel. Tak přejem dobrý poslech!

Vaši Beaťáci

---

PEKASS se v září představí na dvou jedinečných akcích (inzerce)

4. 9. 2011
Obrázek: PEKASS se v září představí na dvou jedinečných akcích (inzerce)

Akciová společnost PEKASS, která je letos na trhu již 20. rokem, se v září představí všem svým zákazníkům na dvou jedinečných akcích.

---

Dream Theater mají nové album

4. 9. 2011
Obrázek: Dream Theater mají nové album

Nové album vychází 12. září a jmenuje se A Dramatic Turn Of Events. Jak se na nové album sluší a patří, je to jedno z nejsilnějších alb dosavadní kariéry kapely, navíc se na něm představuje nový bubeník. A to je nutné dodat, že zatím poslední dva roky staré album se v žebříčku Eurochart Hot 100 dostalo až na první místo. Kromě standardní verze bude v ČR v prodeji i CD/DVD set, který bude obsahovat The Spirit Carries On - šedesátiminutový dokument o konkurzu na nového bubeníka Dream Theater. První skladba z alba se jmenuje On The Backs Of Angels.

---

Edguy s novým albem a klipem

1. 9. 2011
Obrázek: Edguy s novým albem a klipem

Ať už se vám dva roky staré album Tinnitus Sanctus od skupiny Edguy líbilo méně či více, teď je tu nové aktuální album. Jmenuje se Age Of The Joker, a kritika ho docela vřele chválí. Svůj obrázek a názor si po poslechu udělejte sami, ale hned teď se můžete podívat na humorný videoklip ke skladbě Robin Hood. Více ZDE.

---

Napalm Death vysosají sběratele

31. 8. 2011
Obrázek: Napalm Death vysosají sběratele

Kapela Napalm Death ukončila nahrávací práce na novém albu. Album sice ještě nemá název ani termín vydání (možná vyjde v říjnu, možná až příští rok), ale už teď je jasné, že sběratelé budou mít co kompletovat. Na albu bude nějakých patnáct skladeb, ale ve studiu jich je nahraných, smíchaných a mastrovaných devatenáct. Vedle CD tak přijde na trh ještě vinylová edice (s jiným tracklistem), něco jiného pak kapela nabídne pro download, a také tu bude odlišná edice pro Japonsko. Více ZDE.

---

Kam ulétávají Korn?

31. 8. 2011
Obrázek: Kam ulétávají Korn?

Ještě letos v listopadu má na trh přijít nové album kapely Korn. Ale spíše než metal očekávejte "dub step", tedy nabasovanou elektronickou muziku. Do jaké míry je to úlet a do jaké hledání nového směru ukáže teprve čas. Snad tahle kapela získá víc nových fanoušků, než jich tímto svým experimentem ztratí. Více ZDE.

---
Stránky: 1 185 365 366 367 368 369 370 371 552 735