Stránky: 1 185 366 367 368 369 370 371 372 554 738

15.12. Michal Pavlíček - Tesla Aréna

27. 9. 2011
Obrázek: 15.12. Michal Pavlíček - Tesla Aréna

Patnáctého prosince bude rádio Beat slavit své desáté narozeniny. Plán je takový, že se vše oslaví ve velkém stylu, tedy na velkém koncertě, na Beatfestu. Vystoupí Michal Pavlíček a oživí svůj populární projekt "Na Kloboučku", což znamená velkou spoustu zajímavých hostů.

A protože v minulosti Beatová síň slávy s Michalem Pavlíčkem a jeho hosty plnila velikou O2 arénu, i tentokrát jsme za místo konání vybrali velkou halu: Tesla Arénu. Buďte u toho!

---

Slash a jeho "návrat domů"

26. 9. 2011
Obrázek: Slash a jeho "návrat domů"

Lyricky řečeno se Slash (exGuns N' Roses, Velvet Revolver) "vrací domů". Slash totiž do svých pěti let vyrůstal v britském městě Stoke-On-Trent (západní pobřeží Anglie). Slash si v městě vzpomínek na své dětstí chtěl vždy zahrát. Vyšlo mu to letos v červenci. Za zmínku stojí, že vstupenky (kapacita divadla asi 1500 fanoušků) byly vyprodány za necelé dvě hodiny. Navíc koncert nechal natočit, takže na svět přišlo DVD a Blue-Ray disk pojmenovaný "Made In Stoke - 24/7/11".


---

Co může říct tour-manažer o kapele?

26. 9. 2011
Obrázek: Co může říct tour-manažer o kapele?

Odpověď je: Naprosto vše!!! Colin Hart byl od začátku 70s let manažerem Deep Purple. Zažil jejich nejsilnější roky, pamatuje i požár kasina v Montreux, i koncerty v Japonsku, i nástup Davida Coverdala. Když dal dohromady Richie Blackmore kapelu Rainbow, šel s ním a spolupracoval s Ronnie James Diem, Graham Bonnetem i Joe Lynn Turnerem. Pamatuje svůj návrat s Blackmorem do Deep Purple i nástup Steva Morse. Vedle toho své cesty zkřížil s muzikanty, jako např. Jimi Hendrix, George Harrison, Elton John, Eric Clapton, Led Zeppelin, AC/DC, Def Leppard, Scorpions a nebo Iron Maiden. Tour manažer Colin Hart si nejen všechno pamatuje, ale vše napsal i do knihy. Ta kniha původně vyšla jen v Japonsku pod názvem "Between A Rock & A Hard Place" (2008), ale letos v září vychází i v angličtině pod názvem "A Hart Life". Doufejme v brzký český překlad :o)


---

Chris Cornell pomohl dětem v Africe

22. 9. 2011
Obrázek: Chris Cornell pomohl dětem v Africe

Chris Cornell, (exSoundgarden, exAudioslave) složil a natočil skladbu pro film "Machine Gun Preacher". Je to příběh režiséra Marca Forstera (založený, či přinejmenším inspirovaný skutečnými událostmi) s Gerardem Butlerem v hlavní roli. Příběh filmu o drogovém dealerovi a kriminálníkovi (který najde víru a vydá se do Afriky pomáhat a zachraňovat stovky dětí před smrtí či otroctvím) si necháme najindy. Za zmínku ale stojí, že na svém oficiálním webu Chris Cornell v souvislosti s tím udělal exkluzivní sbírku, jejíž výtěžek je určen pro charitativní organizaci "Sam Childer's Angels Of East Africa". Ona skladba pro film a charitativní prodej na netu se jmenuje "The Keeper".

---

Beat na Hané...

22. 9. 2011
Obrázek: Beat na Hané...

Je to tak. Dnes v brzkých ranních hodinách se všem v Beatu rozezvučely mobily, komunikátory a dosedli první poštovní holubi se zprávou: "Už to hřímá". Odesílatelem byl Pavel, náš vrchní šéf přes dráty, kabely, vypínače a čudlíky, toho času ve Vyškově. A tak si můžete Beat od dnešního dne naladit i ve Vyškově a to na frekvenci 91,1 FM.

---

Jak získat SAMOLEPKU BEATU ?

22. 9. 2011
Obrázek: Jak získat SAMOLEPKU BEATU  ?

Napiš si o ni Radce. Pošle ji poštou. Máš-li ovšem cestu okolo a chceš se u nás zastavit třeba i na kus řeči - pak si můžeš samolepky vyzvednout na Vinohradech, Říčanská 3.

Pro další výdejní místa rozklini "celý text"


---

... z beaťácké pošty ...

21. 9. 2011
Obrázek: ... z beaťácké pošty ...

Čau beatáci :D Nedávno jsem si byl u Vás ve studiu pro samolepky. Když jsem slečně na recepci řekl, že prosím dvě velké, tak se na mě tak divně podívala a ptala se na co. Tak tady vám zasílám fotky,toho kde všude se nechá propagovat BEAT :-)
Defochor

---

The Plastic People of Universe v Rusku

21. 9. 2011
Obrázek: The Plastic People of Universe v Rusku

Ještě před pár lety náš totalitní režim pod ruským či sovětským diktátem nechával tyhle muzikanty zavírat do vězení. Teď u nás oficiálně koncertují, jezdí si třeba do Ameriky, a koncertovat jezdí i do Ruska!!! PPU se zúčastní premiéry Rocknrollu v divadle Ramt. Tom Stoppard si je vysloveně vyžádal a bude premiéře také osobně přítomen. PPU odehrají několik klubových koncertů v Moskvě a Nižném Novgorodě. Do Ruska se skupina vypravuje již podruhé v historii. Logický paradox?!?

---

Noví Nickelback jsou tu

20. 9. 2011
Obrázek: Noví Nickelback jsou tu

Nickelback jsou jedna z nejúspěšnějších rockových skupin - prodali po celém světě téměř 50 milionů alb. Teď oznámili vydání nového alba "Here and Now" ... má vyjít 21. listopadu . Ještě předtím (26. září) ale vyjdou dva singly: skladby "When We Stand Together" a "Bottoms Up". A v roce 2012 bude následovat světové turné. Máme se na co těšit.

---

Dočasné změny u Chickenfoot

19. 9. 2011
Obrázek: Dočasné změny u Chickenfoot

Superskupina Chickenfoot je sestava, ve které se sešli Sammy Hagar, Joe Satriani, Michael Anthony a Chad Smith. Každé jedno jméno je logicky spjato s dalšími závazky a aktivitami, takže přišlo to, co asi logicky přijít muselo - kolize plánů. Kapela vydala své druhé album "Chickenfoot III" a podpořit se ho rozhodla vydáním singlu "Big Foot" a také nějakým koncertováním. Jenže tady došlo ke kolizi plánů Chicenfoot a Red Hot Chili Peppers, což je domácí kapela bubeníka Chada Smithe. Proto si Chicenfoot sjednali náhradu, byť prý jenom dočasnou. Náhradníkem má být veterán Kenny Aronoff, který už si po pódiích prošel své za zády takových umělců a sestav, jako jsou John Mellencamp, Bob Seger, Elton John, John Fogerty, Lynyrd Skynyrd, Meat Loaf, Smashing Pumpkins, Tony Iommi, a nebo Jon Bon Jovi.


---
Stránky: 1 185 366 367 368 369 370 371 372 554 738