Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 186 372 557 742

Koncert v Detroitu nazval Neil Young drsnou nocí

12. 7. 2018
Obrázek: Koncert v Detroitu nazval Neil Young drsnou nocí

"Rough Night" řekl doslova dvaasedmdesátiletý umělec krátce po skončený koncertu, který se uskutečnil 3. července v americkém Detroitu. Místní, zejména mladší publikum, zřejmě už v rozjezdu oslav dne nezávislosti, rušilo vystoupení neustálými výkřiky názvů písní, které chtělo slyšet.

---

Beatová pumpa v Liberci

12. 7. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Liberci

Včera jsme vyrazili na další Beatovou pumpu. Tentokrát byl cílem naší výpravy Liberec a ti, kteří se tam za námi zastavili, nám jistě dají za pravdu, že to bylo vydařené odpoledne. Jak ta akce probíhala se můžete podívat dole ve fotogalerii. Příště přijedeme možná právě k Vám. 

---

Průřez tvorbou Toma Pettyho vyjde v září

11. 7. 2018
Obrázek: Průřez tvorbou Toma Pettyho vyjde v září

Rok po smrti zpěváka, kytaristy a hudebního skladatele - Toma Pettyho, vyjde reprezentativní kolekce šedesáti písní, mapujících jeho hudební dráhu. Půjde o průřez celo kariérou tohoto výjimečného umělce a rockera. Přesný termín vydání boxu byl stanoven na 28.září

---

Eric Clapton zahrál v Hyde Parku

10. 7. 2018
Obrázek: Eric Clapton zahrál v Hyde Parku

Na šedesát tisíc fanoušků bylo svědky nedělního koncertu Erica Claptona v londýnském Hyde Parku. Vystoupení bylo jedním z mála koncertů, který Clapton letos absolvuje a úžasnou atmosféru dokresloval i fakt, že anglická fotbalová reprezentace v sobotu postoupila do semifinále MS.

---

Kiss odehráli první koncert letošního roku v Barceloně

9. 7. 2018
Obrázek: Kiss odehráli první koncert letošního roku v Barceloně

Skupina Kiss se po loňském turné odmlčela, ale o uplynulém víkendu o sobě opět dala znát. Kissáci zahráli v sobotu večer na Rock Festu ve španělské Barceloně. Videa z jejich vystoupení si můžete pustit dole. Další opravdu velké Světové turné chystá kapela na příští rok.

---

Bývalý člen Sex Pistols Glen Matlock vydá solo album

9. 7. 2018
Obrázek: Bývalý člen Sex Pistols Glen Matlock vydá solo album

Glen Matlock byl členem legendární punkové formace v letech 1975 - 1977. Nyní oznámil, že jeho sólovka vyjde 24. srpna tohoto roku a ponese název “Good to Go”. Slovy samotného hudebníka jde o velmi jednoduchý druh muziky. Sám by ji prý nazval “loud skiffle”.

---

Wimbledonská Fortuna

8. 7. 2018
Obrázek: Wimbledonská Fortuna

Fotbalový šampionát skončil a sportovní fandové, včetně naší Kačí, sledují teď ten tenisový. Celý tento týden nás čeká Wimbledonská soutěž na Beatu. Tak pozorně poslouchat!!!

---

Podívejte se na fotogalerii z koncertu Rolling Stones

6. 7. 2018
Obrázek: Podívejte se na fotogalerii z koncertu Rolling Stones

Asi největší rocková hudební událost posledních let u nás, se odehrála ve středu večer na velké ploše letiště v Letňanech. Opět po dlouhých letech k nám zavítali Rolling Stones. Jejich koncert byl velkým svátkem pro spoustu bíťáků a chybět na něm nemohl ani náš kolega Jirka Rogl. 

---

Poslechněte si novinku Dee Snidera

4. 7. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku Dee Snidera

Dee Snider, frontman skupiny Twisted Sister vydává sólové album pod názvem “For The Love Of Metal”. Na pulty se deska dostane 27. července a k dispozici je už první singl, který bude uvedení na trh doprovázet. Píseň “Become The Storm” si můžete pustit dole.

---

Den "D" je tady! Jak to bude v Letňanech?

4. 7. 2018
Obrázek: Den "D" je tady! Jak to bude v Letňanech?

Dlouho očekávaná událost je tady a Rolling Stones dnes zahrají v rámci svého "No Filter Tour" v pražských Letňanech. Ptáte se nás na harmonogram dnešního odpoledne a večera. Přinášíme Vám tedy ty nejdůležitější časové údaje ve čtyřech stručných bodech. 

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 186 372 557 742