Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 193 386 578 770

Song Whitesnake vyjde na Valentýna

7. 2. 2019
Obrázek: Song Whitesnake vyjde na Valentýna

Píseň "Shut Up a Kiss Me" bude první vlaštovkou ze zbrusu nové desky skupiny Whitesnake. Album “Flesh & Blood” se na trh dostane až v květnu a Valentýnská píseň bude podle Davida Coverdalea songem, který budete milovat na první dobrou.

---

Ozzy Osbourne byl hospitalizován

7. 2. 2019
Obrázek: Ozzy Osbourne byl hospitalizován

Už před pár dny jsme psali o tom, že Ozzy Osbourne zrušil evropskou část svého letošního turné kvůli zdravotním potížím. Nyní je tento “nezmar” opět v nemocnici. Musel být hospitalizován. K dlouhodobým problémům s infekcí horních cest dýchacích se přidala i silná chřipka.

---

Sammy Hagar - nová deska i turné

6. 2. 2019
Obrázek: Sammy Hagar - nová deska i turné

První studiovka Sammyho Hagara a jeho skupiny “The Circle” s názvem “The Space Between”  vyjde 10. května. Už nyní je ale možné si ji objednat prostřednictvím oficiálních webovek. První singl z desky si můžete pustit dole a najdete tam i termíny koncertů.  

---

Lynyrd Skynyrd na posledním turné přidávají termíny

5. 2. 2019
Obrázek: Lynyrd Skynyrd na posledním turné přidávají termíny

Rockeři z Lynyrd Skynyrd prodloužili své “Last Fearwell Street Survivors Tour”o dalších 21 termínů. Skupina sice původně ohlásila, že jede své poslední turné, vše se ale mění za pochodu. Teď to spíš vypadá na pokračování kariéry a vyjde asi i nová deska.

---

Robert Plant představil novou kapelu

5. 2. 2019
Obrázek: Robert Plant představil novou kapelu

Stalo se to minulý týden a Robert Plant vystoupil se svojí novou skupinou, kterou nazval “Saving Grace”, v Shropshire v Anglii. Konkrétně se koncert odehrál 25. ledna v divadle SpArC na biskupském hradě, který se nachází prakticky na hranici mezi Anglií a Walesem.

---

V Přelouči můžete navštívit výstavu, věnovanou rocku

4. 2. 2019
Obrázek: V Přelouči můžete navštívit výstavu, věnovanou rocku

V Přelouči se od února do května koná výstava o historii beatové a rockové hudby na Přeloučsku v letech 1964 -1989. Polovina 60. let byla v Československu charakteristická mohutným nástupem beatové hudby, která silně zasáhla mládež nejen ve velkých městech, ale i na venkově.

---

Deep Purple nahrají letos novou desku

1. 2. 2019
Obrázek: Deep Purple nahrají letos novou desku

Když vydali Deep Purple v roce 2017 album Infinite a poté vyrazili na turné s názvem Long Goodbye, vypadalo to, že s ničím novým už nepřijdou. Koneckonců sami rockeři tvrdili, že se vlastně loučí, byť by ta rozlučka měla trvat třeba i řadu let.

---

Ozzy Osbourne ruší koncerty

31. 1. 2019
Obrázek: Ozzy Osbourne ruší koncerty

Na doporučení lékařů v uplynulých dnech zpěvák nejprve přistoupil na zrušení prvních čtyř termínů svého nadcházejícího turné “ No More Tours 2”. Vzhledem k tomu, že ale bojuje s velmi těžkou infekcí horních cest dýchacích, skrečoval celou Britskou i Evropskou část turné.

---

David Gilmour prodává kytary

30. 1. 2019
Obrázek: David Gilmour prodává kytary

Více než 120 unikátních kytar, které za svojí kariéru nasbíral někdejší frontman skupiny Pink Floyd David Gilmour, bude na prodej. Do aukce půjdou i jeho oblíbené kusy na které odehrál jak slavné koncerty, tak i studiové nahrávky.

---

Foreigner si připomenou rok 1978

30. 1. 2019
Obrázek: Foreigner si připomenou rok 1978

A připomenou ho i nám tím nejlepším způsobem jaký si lze představit. Záznamem slavného koncertu “Live at the Rainbow 78”. Vystoupení skupiny Foreigner v londýnském divadle Rainbow se konalo 27. dubna 1978 v rámci propagace debutového alba.

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 193 386 578 770