Stránky: 1 185 370 519 520 521 522 523 524 525 554 738

Kdo předskočí Iron Maiden? - SALAMANDRA!

3. 7. 2008
-

Konečný verdikt dorazil před chvílí - po poslechu zaslaných nahrávek tří finalistů, tady kapel Syndrom, Split Bearing a Salamandra, si Iron Maiden jako druhého předskokana k Lauren Harris vybrali SALAMANDRU, gratulujeme vítězům a ctíme všechny, kdo se zapojili!

Iron Maiden už tuto skutečnost zvěřejnili na svých stránkách.

---

BON JOVI v Centrral Parku zadarmo

2. 7. 2008
Obrázek: BON JOVI v Centrral Parku zadarmo

Pokud budete 12. července v New Yorku, nenechejte si ujít free koncert skupiny Bon Jovi. Více informací ZDE. O tři dny pak zahrají na baseballovém stadionu Yankees při All-Star game. Kapela pak své turné zakončí dvěma koncerty ve slavné Madison Square Garden.

---

LORD zahraje s DEEP PURPLE

2. 7. 2008
Obrázek: LORD zahraje s DEEP PURPLE

Stane se tak na jediném koncertě a to 25. září na londýnském festivalu Sunflower Jam. Skupina si svého někdejšího klávesáka pozvala jako hosta. Naposledy Jon Lord s Deep Purple vystoupil 19.9.2002v divadle Regent v britském městě Ipswich.

---

MARKA RYBIN u Skyline

2. 7. 2008
Obrázek: MARKA RYBIN u Skyline

Pro fanoušky skupiny Gaiah Mesiah to byl šok, když místo letního turné kapela oznámila, že jejich zpěvačka odchází. Další partou, kterou opustila pěvkyně (Jitka Charvátová), je elektrotaneční Skyline. A hle co nečteme na jejich webu: S velkým potěšením oznamujeme, že novou posilou Skyline je Marka Rybin, kterou všichni znáte jako bývalou frontmanku Gaia Mesiah. Marka zatím bude mít v kapele pozici speciálního hosta, každopádně s námi od teď odjede už všechny plánované koncerty. Ze společných zkoušek máme skvělý pocit a už se nemůžeme dočkat, až to spolu roztočíme na pódiu. Přijďte se podívat, bude to nátěr! Skyline hrají zítra (3.7.) v pražských Žlutých lázních a třeba hned pozítří (4.7.) v Hradci na Rock For People. A co je s hledáním nové zpěvačky pro Gaiah Mesiah? Zatím nevíme a můžeme doporučit jen poslední desku s Markou živák Thank You Dr. Beat.

---

Smoke on the Snow Caps

2. 7. 2008
Obrázek: Smoke on the Snow Caps

Beaťačka Kačka nám poslala fotky z koncertu Deep Purple - pro osvěžení. Šlo o vystoupení v dubnu 2000 ve švýcarském lyžařském středisku Kleine Scheidegg. Nejen, že Gillan zpíval v botech (on raději bez .... a nejen bez bot), ale kapela hraní na sněhu přizpůsobila taky setlit. Nechyběli pecky jako: Pictures of Snow, Snow Sucker, Smoke on the Snow Caps, Fools (Who Play in Snow) nebo Baby It´s Cold Outside a podobně. Více obrazem:

---

Začal předprodej lístků na pražský koncert JETHRO TULL

1. 7. 2008
Obrázek: Začal předprodej lístků na pražský koncert JETHRO TULL

Dnes začíná předprodej na pražský koncert Jethro Tull. Britská legenda vystoupí v rámci světového turné ke 40tému výročí svého založení 6. listopadu v Kongresovém centru Praha. Lístky jsou na Ticketstream a www.Jethrotull.cz

---

Novinky v KLUBU rádia Beat

1. 7. 2008
Obrázek: Novinky v KLUBU rádia Beat

The Offspring sice už nějakou dobu na světové rockové scéně fungují, ale stále bezesporu patří mezi ty nové a mladé. Pokud Vás zajímá hudba v "offspring stylu" , CD Rise And Fall, Rage And Grace by mohla být dobrá volba. Dexter Holland, Noodles, Greg K a Pete Parada připravili na 17. června vydání dlouho očekávaného alba nazvaného Rise And Fall, Rage And Grace. The Offspring si tentokrát přizvali na nahrávání 12 novinek producenta Boba Rocka (Metallica, The Cult) a společně vytvořili celek, který věrně pokračuje v hudební tradici předešlých alb.

---

Nová deska AC/DC asi v říjnu

1. 7. 2008
Obrázek: Nová deska AC/DC asi v říjnu

To na svém webu tvrdí label kapely Sony BMG Music. S tím, že bude dělat soutěž - nejen o to nové album, ale i o balík všech předešlých. Více podrobností zatím není k mání. Kapela natáčí v Kanadě pod dozorem Brendana O'Briena a příští týden hodlá oznámit název nového alba. Zatím se zvažuje: Black Ice nebo Runaway Train.

---

BEAŤÁCI na cestách - u hrobu Jima Morrisona

1. 7. 2008
Obrázek: BEAŤÁCI na cestách - u hrobu Jima Morrisona

Ve čtvrtek 3.7. to bylo 37 roků co zemřel Jim Morrison.

Marty byl v Paříži a nemohl nezajít na místo posledního odpočinku frontmana The Doors. Pokud se chystáte podobným směrem, budou se vám hodit následující informace, které nám poslal. Kam se tedy směřovat:

Východní hřbitov: Cimetière du Père-Lachaise

Adresa: Boulevard de Menilmontont

Metro: linka 2 (tmavě modrá), stanice Phillippe Auguste ...

---

Připravuje se další cover-deska IRON MAIDEN

30. 6. 2008
Obrázek: Připravuje se další cover-deska IRON MAIDEN

Z českého fanouškovského webu IM: Britský rockový magazín Kerrang! oznamuje track list nového tributního alba skladeb Iron Maiden! Britské legendě složí poklonu takové hvězdy, jako Metallica, Machine Head, Trivium, Avenged Sevenfold, Dream Theater a další! V posledních týdnech probíhala soutěž o návrh na obálku tohoto alba, nakonec vyhrál návrh, který vidíte. Vyobrazuje Eddieho jako anděla v jakémsi rozporu mezi nebem a peklem. Album vyjde 16. července a bude obsahovat celkem 15 cover verzí skladeb Iron Maiden a to jak klasických starých hitů a zásadních písňí, tak i novějších skladeb, jako je např. Brave New World. Pro tracklist rozklikni "celý text".

---
Stránky: 1 185 370 519 520 521 522 523 524 525 554 738