Stránky: 1 188 374 537 538 539 540 541 542 543 561 747

Pro nedočkavé

8. 4. 2008

… uvolnil Jorn Lande na svém MySpace titulní skladbu ze své nové desky Lonely Are The Brave (vyjde 6. června). Along Came A Spider je pak pracovní název desky na které právě dělá Alice Cooper. Měla by být na pultech obchodů koncem léta. Ještě předtím obrazí pár festivalů v Evropě a následovat bude Kanadsko-Americká tour.

---

GAIA MESIAH hledá nový hlas

7. 4. 2008
Obrázek: GAIA MESIAH hledá nový hlas

Jak už jsme na těchto stránkách psali, z kapely odešla zpěvačka Marka Rybin. A skupina se rozhodla vypsat konkurz:

Konkurz na nového frontmana-frontmanku bude probíhat od začátku dubna 2008 v Praze. Zájemci zasílejte osobní prezentaci a mp3 se svými dosavadními nahrávkami na adresu: konkurzgaiamesiah@gmail.com

SEMIFINÁLE: Z Vašich nahrávek vybereme 12 - s těmi si zahrajeme a nahrajeme 3 písně - Ocean, San Pedro, Letter from Papa.

FINÁLE: Z těchto dvanácti vybereme 3 a zahrajeme a nahrajeme další 3 písně.

VÍTĚZ

Kdo je přesvědčen, že na to má, je vítán, a bude o tom muset přesvědčit i nás.

MŮŽE SE JEDNAT I O DOČASNOU SPOLUPRÁCI!

Z webu Gaia Mesiah

---

Dr. Nick Cave

3. 4. 2008
Obrázek: Dr. Nick Cave

Nick dostal minulý týden čestný doktorát na Monash University v Melbourne. Děkan fakulty Umění a designu John Redmond osvětlil, že Cave získal titul za propagaci Austrálie po celém světě. "Mají ho rádi napříč kontinenty i napříč generacemi." Cave měl v úmyslu studovat. V letech 77-78 navštěvoval Caulfield Institute of Technology, ale školu nedokončil, protože se dal na dráhu muzikanta.

A ještě připomínáme, že Dr. Nick Cave s kapelou Bad Seeds hrají 24. května v Praze - Arena HC Sparta.

---

LEONARD COHEN na Hrad!

2. 4. 2008
Obrázek: LEONARD COHEN na Hrad!

Bezprostředně po slavnostním aktu, jímž byl čtyřiasedmdesátiletý kanadský zpěvák, skladatel, spisovatel a básník uveden v newyorském hotelu Waldorf Astoria do rock´n´rollové Síně slávy, oznámil, že se poprvé po šestnácti letech chystá vyrazit na světové turné. Lou Reed, který Cohenovi vyslovil slavnostní laudatio, pravil mimo jiné, že je jednou z nejtajemnějších postav světového rock´n´rollu. Jeho další adoranti - Bono, Nick Cave či Michael Stipe z R.E.M nadšeně tleskali. ...

---

IN FLAMES v barvách

1. 4. 2008
Obrázek: IN FLAMES v barvách

Tento týden vychází devátá deska death metalistů z švédského Göteborgu. Bude se jmenovatA Sense of Purpose a její obal si můžete prohlédnout i zde. Zdá se vám příliš barevný? Kytarista a hlavní autor Björn Gelotte k tomu v MTV prozradil: "Naschvál jsme zvolili jasnější barvy než temně červenou, depresivní hnědou a ponurou černou, které bývají typické pro jiné kapely našeho ražení a stylu. Je pro nás důležité, přijít s něčím novým, když jde o artworky. Je příliš jednoduché, ...

---

Co by měli hrát KABÁTI na letních festivalech?

29. 3. 2008
Obrázek: Co by měli hrát KABÁTI na letních festivalech?

Psal nám Zdenek z fanklubu skupiny Kabát:

Ahoj, udělali jsme s Kabátama takovou unikátní příležitost pro fanoušky. Společně jsme vybrali 12 písniček a lidi mají možnostt vyjádřit názor, co by chtěli slyšet na festivalech. Z těch 12 námi vybraných si mají vybrat pět. Hlasování probíhá do poloviny května a kapela pak přihlédne k
výsledkům ankety v playlistu.

Hlasovat můžete ZDE

---

Nemůžeš se dočkat nové desky SATRIANIHO

28. 3. 2008
Obrázek: Nemůžeš se dočkat nové desky SATRIANIHO

- tak se podívej na jeho stránky ZDE. Nové album Professor Sacthafunkilus And The Musterion Of Rock vyjde 1. dubna a pro ty nejnedočkavější Joe každý den na svém webu uvolňuje ochutnávku z jedné písničky.

---

GAIA MESIAH bez zpěvačky

28. 3. 2008
Obrázek: GAIA MESIAH bez zpěvačky

Z webu kapely: Nezkrotná formace rockových amazonek, která svou show dokázala probudit k životu i žulový kámen, uzavírá jednu etapu své historie.Zpěvačka Marka Rybin se náhle rozhodla z osobních důvodů ukončit své působení v kapele, neboť se v budoucnu hodlá věnovat vlastním projektům. Kapela, vážíce si věrnosti a stálé přízně svých fanoušků, však již pracuje na novém materiálu a současně hledá nový hlas ke svým hudebním poselstvím. Nebude to lehké, ale o tuhle energií sršící sopku netřeba mít strach, nový impuls už je v dohledu. Koncertní pauza tudíž zdá se, nebude mít dlouhého trvání. Vyjádření Marky najdete ZDE.

---

Kytarista AEROSMITH má nové koleno

27. 3. 2008

Joe Perry dva roky odkládal výměnu kolenního kloubu, prý neměl na operaci čas kvůli koncertování. Od minulého úterý je ale v nemocnici a má to už za sebou. A daří se mu dobře. Ještě pár dní bude pod lékařským dozorem a pak ho pustí do domácího léčení.

---

Zemřel další z "rodiny Beatles"

27. 3. 2008
Obrázek: Zemřel další z "rodiny Beatles"

Bylo jich víc, kterým se přezdívalo pátý Beatle. Třeba i řidiči, cestovnímu manažerovi, osobnímu asistentovi skupiny, řediteli Apple Corps a hlavně kamarádovi Neilu Aspinallovi, který odešel z tohoto světa v pondělí 24. března ve věku 66 let. Příčinou smrti bylo onemocnění rakovinou podporované kouřením. Jeho poslední chvíle na lůžku v newyorské nemocnici (Memorial Sloan-Kettering Cancer Center) s ním sdílel, kromě manželky Suzy a jejich pěti dětí, také Paul McCartney. Aspinallův podrobný životopis najdete zde. (zdroj www.brouci.com)

Jeden odešel a jiný příjde, tak už je to na tom světě zařízeno: Paul McCartney se stane šestinásobným dědečkem. Jeho dcera Mary totiž čeká dítě se svým současným partnerem Simonem Aboudem. Z předchozího manželství už má dva syny: Arthura a Elliota.

---
Stránky: 1 188 374 537 538 539 540 541 542 543 561 747