Stránky: 1 192 382 537 538 539 540 541 542 543 573 763

OZZYHO točí jeho syn

2. 9. 2008
Obrázek: OZZYHO točí jeho syn

Dokumentární film o svém otci natáčí Jack Osbourne. Chce ho světu ukázat v reálných "barvách". "Táta je lehce senilní, vtipný, nemotorný a prostě své chyby. Ale není idiot, jak ho někteří vykreslují. Jack začal s natáčením letos v lednu a o svém otci už před kamerou pohovořil s dalšími členy rodiny, s jeho kamarády i se spřátelenými muzikanty. Byl by rád, kdyby měl film premiéru na Ozzfestu příští rok v Dallasu.

---

Novinky z Klubu rádia Beat

1. 9. 2008
Obrázek: Novinky z Klubu rádia Beat

Milí Rockeři

Dlouho se o něm mluvilo, dlouho se o něm psalo, na Beatu bylo první slyšet a teď už se konečně dá i sehnat. METALLICA - DEATH MAGNETIC. Deska vychází 12. září, ale objednávat ji můžete už nyní.

Death Magnetic je první studiové album Metallicy od multiplatinového St. Anger z roku 2003, které dosáhlo prvenství ve 30 zemích a prodalo se jej téměř šest miliónů po celém světě. Metalica je jednou z nejvlivnějších a komerčně nejúspěšnějších rockových skupin v historii, prodala téměř 100 miliónů alb po celém světě a hrála miliónům fanoušků, což ostatně dokázala i vyprodanému stadiónu Slávie v Praze v červnu tohoto roku. Album obsahuje celkem 10 skladeb, nejkratší z nich má 6 minut. Metallica album "pokřtí" v den vydání v Berlíně, kde zároveň slavnostně otevře tamní O2 Arénu.

---

Pohledem přes rockový objektiv - SOULFLY Praha Roxy

31. 8. 2008
Obrázek: Pohledem přes rockový objektiv - SOULFLY Praha Roxy

Pro Beat napsal a nafotil Dan Rozkol:

Max Cavalera, v metalovém světě se asi nenajde jediný člověk, který by neznal tohoto charizmatického muzikanta, který přivedl na svět jednu z nejznámějších metalových kapel, Sepulturu. Mnoho vody ale uplynulo od dob, kdy se cesty muzikantů v Sepultuře nadobro rozešly a Max se pustil na hudební kolbiště se svojí novou bandou, kterou pojmenoval Soulfly. A právě Soulfly v neděli 24.8.2008 poctili svojí přítomností pražský klub ROXY...

---

BEAT V PLZNI a také v KARLOVÝCH VARECH

31. 8. 2008
Obrázek: BEAT V PLZNI a také v KARLOVÝCH VARECH

Na Beatu vládne radost dvojnásobná - 18. 8. se podařilo zprovoznit hned dva vysílače! V Plzni hrajeme na frekvenci 97,5 FM (100W, vertikální polarizace) a v Karlových Varech na 106,8 FM (100W, vertikální polarizace). Své poznatky ke kvalitě signálu nám prosím posílejte na mail studio@radiobeat.cz

Díky Beaťáci

---

TŘI SESTRY mají čtvrtou ségru

28. 8. 2008
Obrázek: TŘI SESTRY mají čtvrtou ségru

Jak Fanánek Báře Špotákové slíbil, tak splnil. Za zlatou medaili ji napsal písničku. Jmenuje se Čtvrtá sestra a můžete si ji poslechnout na webu kapely - tedy ZDE. Dnes večer na festivalu Rock na Valníku ve Slaným proběhne premiéra naživo v plné parádě a s Bárou!

---

Další ocenění pro PINK FLOYD

28. 8. 2008
Obrázek: Další ocenění pro PINK FLOYD

V úterý se ve Stockholmu předávala ocenění Polar Music Prize (v roce 1989 byl u založení manager ABBY Stig Anderson). Květiny a šek na milion švédských korun z rukou krále Karla XVI. Gustava dostali americká operní pěvkyně Renée Fleming a Roger Waters a Nick Mason za skupinu Pink Floyd. Nick v děkovném projevu vzpoměl na spoluhráče Gilmoura a Wrighta: "Bylo by fajn, kdyby tady byli s námi." Waters pak děkoval "za vše" své 96. leté mamince. Oba muzikanti pak prozradili, že pěníze, které s ocenením získali, věnují na charitu. Polar Music Prize v minulých letech dostali taky Sir Paul McCartney, Bruce Springsteen, Bob Dylan, B.B. King a předloni třeba Led Zeppelin

---

Novinka od AC/DC již ve čtvrtek!

28. 8. 2008
Obrázek: Novinka od AC/DC již ve čtvrtek!

Na desku Black Ice si počkáme do konce října. První singl ale vychází už ve čtvrtek. Tedy mějte ucho na rádiu, až dorazí do Beatu - určitě vám ho hned pustíme. Písnička se jmenuje Rock and Roll Train.

PS: situace ze čtvrtka: už to máme a AC/DC poskytli nahrávku i pro jejich MySpace

Dnes ještě očekáváme novinku od Tří sester - Čtvrtá sestra - pro Báru Špotákovou

---

Nová deska ŠKWOR bude v září

27. 8. 2008

Přesné datum je stanoveno na 29.9. a novinka bude mít jednoduchý název 5. Fanoušci za své peníze dostanou i DVD s řadou bonusů a videoklipů. Škwor na novém materiálu pracují od konce loňského roku a máme se těšit kromě ostrého nářezu i na komorní akustické kompozice. Na desce hostuje třeba Kolins z Debustrolu. TADY si můžete poslechnout první skladbu Celebrity. Jen připomínáme, že minulá deska Loutky vyšla v březnu 2007.

---

ALICE COOPER v prosinci v Brně

27. 8. 2008
Obrázek: ALICE COOPER v prosinci v Brně

Syn kazatele je momentálně na turné s názvem Psycho Drama Tour. Až potěší fanoušky v USA a Kanadě přesune svůj rockový cirkus do Evropy. A 2. prosince i na naše území. Vincent Damon Furnier (skutečné jméno 60. letého zpěváka) si na toto datum zamluvil brněnskou halu Rondo. Alice Cooper dodal světu před měsícem desku Along Came a Spider. Na ní si vystřihl duet s Ozzy Osbournem a v jedné skladbě mu vystřihl kytarové sólo Slash.

---

Manzarek a Krieger nesmějí používat název DOORS

25. 8. 2008
Obrázek: Manzarek a Krieger nesmějí používat název DOORS

U Kalifornského nejvyššího soudu padlo minulý týden konečné rozhodnutí. Ray Manzarek a Robbie Krieger nesmějí vystupovat pod značkou The Doors (a slovo Doors nesmí být použito v názvu kapely). Původně si chtěli říkat The Doors of the 21st Century, ale když je dali k soudu další člen kapely Doors John Densmore a rodina Jima Morrisona (požadovali za použití značky $5 - 8 miliónů), změnili si název na Riders On The Storm (v kapele zpívá Brett Scallions). Název podle známého hitu Doors používat smějí.

---
Stránky: 1 192 382 537 538 539 540 541 542 543 573 763