Stránky: 1 185 368 540 541 542 543 544 545 546 552 735

METALLICA hrála o víkendu pro charitu

31. 10. 2007
Obrázek: METALLICA hrála o víkendu pro charitu

Když skupina dostala od Neila Younga pozvánku na odehrání dvou koncertů pro Bridge School Benefit nadšeně souhlasili. Velká sláva se v californském Mountain View konala tento víkend a Metallica hrála akusticky. Došlo na 8 písniček (ukázka z YouTube). Úvod patři coverům:
"I Just Want To Celebrate" (Rare Earth)
"Please Don't Judas Me" (Nazareth)
"Only Happy When It Rains" (Garbage)
"Brothers In Arms" (Dire Straits)
"Disposable Heroes"
"All Within My Hands"
"Turn The Page" (Bob Seger)
"Nothing Else Matters"

Pokud vás zajímá v jakém stádiu je nová deska Metalliky, kdy si ji budeme moci koupit, jak se chlapi mají a nebo třeba, kdy zvoní budík bubeníkovi Ulrichovi - koukněte se SEM.

---

Beaťáci na koncertě FISHe

30. 10. 2007
Obrázek: Beaťáci na koncertě FISHe

Včera v Rock cafe koncertoval někdejší vedoucí kapely Marillion Fish. S foťákem byla přítomna i Eva:

Po strop plný sál klubu si Fish získal okamžitě po prvních tónech. Svou energií a humorem zářil celý večer, pódium patřilo z větší části jemu - tančil, skákal, vyprávěl - moře tleskajících rukou mu bylo odpovědí. Dvakrát musel přidávat a ani poté jej fanoušci nechtěli pustit z pódia...

další obrázky

a Eva fotila i na nedělním maturitním večírku Beaťáku ve Kbelích

---

Učte se na kytaru u SCHENKERA

30. 10. 2007
Obrázek: Učte se na kytaru u SCHENKERA

Michael hrával se starším bráchou Rudolfem ve Scorpions a znát ho můžete i z UFO. Poté co poslední koncert jeho Michael Schenker Group 3. srpna v britském Stourbridge utnul po první písničce a zrušil zbytek šňůry, přihlásil se fanouškům s nabídkou, že bude v Londýně vyučovat hru na kytaru. Kdo má zájem a našetřeno 200£ a nebo 410$ na hodinu, nechť Michaela kontaktuje přes jeho MySpace.

---

Shořely PRESLEYHO věci

29. 10. 2007
Obrázek: Shořely PRESLEYHO věci

Né tedy všechny, ale více než třicítka původních scénářů a několik písňových listů Elvise zničil minulý víkend požár v kalifornském Kashan Castle. Známé místo, které fanoušci znají také jako Malibu castle (patří sběratelce Lilly Lawrence) bylo jednou z prvních budov, které padly za oběť požárům, řádícím na jihu Kalifornie. Lilly o škodách řekla: "Shořelo 33 původních scénářů. Šlo o Elvisovy osobní scénáře s ručně psanými poznámkami. Pryč je i hudba k Heartbreak Hotel a American Trilogy, moje oblíbené věci. Je to příšerné." Hasičům se nakonec podařilo zachránit alespoň Presleyho vůz Nash Metropolitan a jeho armádní bundu.

---

SEX PISTOLS rozjeli comeback

29. 10. 2007
Obrázek: SEX PISTOLS rozjeli comeback

Včera to bylo na den přesně 30 let, co vyšlo legendární album Sex Pistols Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols. K výročí vydali reedici alba na vinyl, ale taky jedou taky turné s názvem Holiday in the Sun 2007 (podle jedné ze skladeb). První koncert odehráli Pistole ve čtvrtek v americkém Los Angeles v Roxy Theatre. Přišlo na pět set hlav (včetně Paris Hilton :o) a jeden z přítomných vytočil Johnnyho Rottena (John Lydon) na tolik, že mu dokonce vyhrozil smrtí. Co se stalo? Někdo po něm mrknul pitím. Poté, co se mu přes obličej rozprskl nápoj, pohrozil "srabovi z publika", že ho zabije, když ho chytí. Je, kolikrát podobná věta (zastřelím tě, uškrtím tě ...) vylítla z pusy každému z nás? .... no jo, je to známka punku. Další koncerty odehrají Sex Pistols (Glen Matlock, Johnny Rotten, Paul Cook a Steve Jones) v Londýně, Manchesteru a Glasgow.

---

QUEENSRYCHE mají cover-desku

25. 10. 2007
Obrázek: QUEENSRYCHE mají cover-desku

Datum jejího vydání je naplánováno na 13. listopadu. Na albu s názvem Take Cover bude 11 skladeb. Vedle Welcome to the Machine (Pink Floyd), Innuendo (Queen), Neon Knights (Black Sabbath), Synchronicity II (The Police) nebo Red Rain (Peter Gabriel) taky muzikálová Heaven on Their Minds z Jesus Christ Superstar, akustická verze For What It's Worth kalifornských Buffalo Springfield nebo Bullet the Blue Sky od U2 v koncertním pojetí. Kapela právě jede truné po Anglii a po Novém roku se přesouvají za oceán a potěší fanoušky v USA a Kanadě.

---

RADIO BEAT DOPORUČUJE DÍLA ČESKÝCH MISTRŮ – ZELENÁ EDICE JE NA SVĚTĚ

25. 10. 2007
Obrázek: RADIO BEAT DOPORUČUJE DÍLA ČESKÝCH MISTRŮ – ZELENÁ EDICE JE NA SVĚTĚ

A nejen ta. Jak jste mohli už několikrát slyšet v eteru, připravili jsme pro Vás nový dáreček. Další do sbírky CD s výběrem toho nejlepšího z českého rocku s názvem: Radio BEAT doporučuje díla českých mistrů - ZELENÁ EDICE (tracklist). CD je opět nabito (naBeato) spoustou české muziky a navíc super bonusem. Po třech letech jednání se nám podařilo získat práva na vydání skladby Die Moldau (Vltava - Bedřicha Smetany) v podání Wolfa Hoffmana (ACCEPT).CD Zelená edice je na světě a vy si ho můžete koupit u všech dobrých prodejců hudby nebo přímo v klubu radia BEAT, a to se slevou 20% a doplnit si tak sbírku tří předchozích edicí (červené, modré a žluté).

Navíc vychází celý set všech čtyř edici v jednom balíku, tentokrát pod názvem: TO NEJLEPŠÍ Z ČESKÉHO ROCKU.

Oficiální datum vydání obou zmíněných kousků je pondělí 29.10.2007, ale v Klubu můžete objednávat už teď.

---

Ve čtvrtek měla svátek BEATA

24. 10. 2007
Obrázek: Ve čtvrtek měla svátek BEATA

Beata se jmenuje i kráva Beatu - kde se asi pase?! A protože Beat není v kalendáři - tak svátek Beatu připadá taky na 25. 10.

---

S foťákem na koncertě

23. 10. 2007
Obrázek: S foťákem na koncertě

Naše dvorní fotografka Eva nám poslala obrázky z nedělního koncertu v paláci Akropolis - Gen 200. K 60.narozeninám Jindrovi Vobořilovi a Pepovi Kůstkovi přišli blahopřát bývalí spoluhráči z několika bývalých i současných kapel. Na pódiu se vystřídali Lešek Semelka, Radim Hladík, Václav Neckář s Jiřinou Fikejzovou, Jan Neckář, Ota Petřina, Dan Horyna, Jiří Schmitzer a další ...

další fotky

---

KISS - to je značka

23. 10. 2007
Obrázek: KISS - to je značka

Do rodiny "specialit" se značkou Kiss přibyla další perlička. Po kondomech, rakvích, pokrovém stolečku nebo parfému je tu hrající zubní kartáček. Ten během čistění zubů přehrává hit Rock and Roll All Nite a to přesně dvě minuty - což je doporučená doba, po kterou bychom si podle zubařů měli čistit své zoubky. Paul Stanley, kterého si společně se Simmonsem můžete v reklamně na novinku prohlédnout zde, se nad kartáčkem rozplývá slovy: "Čistění zubů nikdy nebylo tak rockové."

---
Stránky: 1 185 368 540 541 542 543 544 545 546 552 735