Stránky: 1 185 368 545 546 547 548 549 550 551 552 735

Rozjeli jsme nový e-obchod Klubu Rádia BEAT

24. 9. 2007
Obrázek: Rozjeli jsme nový e-obchod Klubu Rádia BEAT

Z důvodů velkého zájmu Beaťáků o nosiče a další předměty spojené s Vaší oblíbenou hudbou a Rádiem BEAT jsme vytvořili zbrusu nový internetový obchod, kde máte možnost, kromě CD a DVD vašich oblíbených rockerů, pořídit i něco na sebe a pro sebe. Samozřejmě s tématem BEATu. Připraveny jsou trika, čepice a spousta dalších věcí, které nesmí správnému BEAŤÁKOVI chybět :)

KLIKNI NA HORNÍ LIŠTĚ NA "KLUB RÁDIA BEAT"

---

VAN HALEN se připravují na turné

21. 9. 2007
Obrázek: VAN HALEN se připravují na turné

Už se jim to blíží. První koncert odehrají ve čtvrtek 27. 9. v největším městě amerického státu Severní Karolína v Charlotte. David, Eddie, Alex a u basy Eddieho syn Wolfgang Van Halen se připravují tak pečlivě, že si na své zkoušky si zvou elitu světové rockové scény. Už si je byli poslechnout Scott Ian z Anthraxu, Tom Morello z Rage Against the Machine nebo Kirk Hammett z Metalliky. Kytarista Ian byl dokonce výstupem Van Halen nadšen takovým způsobem, že se svým fanouškům svěřil na webu MySpace.com: "Jsou dobří k posr... Vážně, vstávali mi chlupy na rukách. Mají připravený program na dvě a půl hodiny, složený z toho nejlepšího. Udělejte cokoliv a opatřete si na ně lístky, tohle musíte vidět."

---

I SEX PISTOLS plánují koncert

21. 9. 2007
Obrázek: I SEX PISTOLS plánují koncert

A zase (stejně jako v případě Led Zeppelin) to bude v Londýně. Punkové ikony odehrají u příležitosti třiceti let od svého založení zcela ojedinělý koncert. Přeživší členové Johnny Rotten, Steve Jones, Paul Cook a Glen Matlock se sejdou 8. listopadu v londýnské Brixton Academy. Už je vyprodáno. Pro skupinu, která 29. října vydává speciální edici jejich desky Never Mind the Bollocks ... Here's the Sex Pistols (rovněž související s třicetiletým výročím), to bude první společné vystoupení od severoamerického turné v roce 2003. Frontman Sid Vicious zemřel v roce 1979 na předávkování.

---

GILMOUR a DYLAN live

18. 9. 2007
Obrázek: GILMOUR a DYLAN live

David Gilmour se opět zapsal do historie. V sobotu 15. září hrál na dvou místech světa. Jeho koncert v londýnském Brixton Ritzy byl satelitem přenášen do 163 kinosálů v USA a Kanadě. Celou show si tak užilo přes 100.000 fanoušků. (včera vyšlo pětihodinové live 2DVD Gilmoura: Remember That Night - Live At The Royal Albert Hall - nechybí ani Comfortably Numb a Arnold Layne s Davidem Bowiem)

To fanoušky Boba Dylana velký virtuální koncert teprve čeká. 6. října plánuje britská rozhlasová stanice BBC Radio 2 velký živák z nahrávek z let 1962 až 2001, který bude doplněn 4. zatím nezveřejněnými nahrávkami. (1. října vychází deska s výběrem jeho hitů s názvem DYLAN - "model" deluxe bude obsahovat 3 CD s 51. nahrávkami)

---

LED ZEPPELIN by rádo vidělo 60 miliónů lidí

18. 9. 2007

Tedy přesněji - 60 miliónů registrací přišlo do loterie o lístky na jediný koncert Led Zeppelin (26. listopadu v Londýně). Ve hře je teď 20 tisíc lístků v ceně 125 liber za kus. A pozor, kdo se ještě nezaregistroval, má šanci dnes a to ZDE (původně se mělo končit v pondělí, ale termín byl posunut :o)

Začíná se spekupovat o dalším koncertu. A to v roce 2009 - Led Zeppelin by se měli objevit severoirském Belfastu. Údajně Robert Plant by si zde rád zahrál při příležitosti otevření arény Ulster Hall.

---

Co kouří a pije GILLAN a v kolik hodin se narodil a jaké jsou jeho rituály před koncertem?

17. 9. 2007
Obrázek: Co kouří a pije GILLAN a v kolik hodin se narodil a jaké jsou jeho rituály před koncertem?

Na webu Iana Gillana je korespondence mezi frontmanem Deep Purple a jeho fanoušky. Třeba Nicka z Montrealu zajímalo, kdy přesně (v kterou hodinu) se narodil. Ian se přiznal, že musel kvůli odpovědi zavolat mámě a ta mu řekla, že ten velký okamžik byl ve 4 odpoledne 19. srpna 1945.

Pokud vás zajímá jakou značku cigaret nebo whisky Gillan preferuje, proč by chtěl nebo nechtěl setkat se s Elvisem, jestli je podle něj Child In Time balada nebo ne a nebo kdy ho přepadá hlavový orgasmus - čtěte ZDE (česky)

---

Taková byla: LETOŠNÍ LETNÍ PÍPA NA ZAHRADĚ BEATU

16. 9. 2007
Obrázek: Taková byla: LETOŠNÍ LETNÍ PÍPA NA ZAHRADĚ BEATU

Díky za milou společnost a příští rok si to zopakujeme.

Speciální dík patří Jirkovi Wagnerovi, který nechyběl s foťákem

16. června, 23. června, 30. června, 7. července, 14. července, 21. července, 28. července, 4. srpna, 11. srpna, 18. srpna, 25. srpna, 1. září, 8. září, 15. září

---

Zemřel JOE ZAWINUL

13. 9. 2007
Obrázek: Zemřel JOE ZAWINUL

Jazzová legenda, která v létě oslavila 75 narozeniny, zemřela v pondělí 11. září ve vídeňské nemocnici. Tam byl hospitalizován už před měsícem, jen týden po ukončení šestitýdenní šňůry po Evropě. O Zawinulovi se vědělo, že už nějaký čas bojoval s rakovinou kůže. Na jeho stránkách se teď píše: "Mr. Joe Zawinul the best musician in the world, starts the new tour in Paradise. See you later Maestro, we will meet again in the sky."

---

Je to potvrzeno - LED ZEPPELIN odehrají koncert v Londýně

13. 9. 2007
Obrázek: Je to potvrzeno - LED ZEPPELIN odehrají koncert v Londýně

Už dlouho se o tom šuškalo (více zde). A včera to bylo na tiskové konferenci potvrzeno. Page, Plant, Jones a potomek nepřeživšího Johna Bonhama, syn Jason zahrají 26. listopadu v londýnské O2 Areně. Jak Robert Plant zdůraznil, půjde jen o jednorázovou akci. Vystoupením především uctí památku Ahmeta Erteguna, zakladatele společnosti Atlantic Records, který zemřel minulý rok. Jako hosté zahrají taky Pete Townshend z The Who či bývalý baskytarista kapely Rolling Stones Bill Wyman.

Lupen na koncert bude za našich přibližně 5000 a prý se bude losovat. První bude potřeba se na webu zaregistrovat (registrace končí v pondělí 17.9.). Do O2 Arény se vleze asi 20 tisíc lidí.

---

Ve čtvrtek měl narozeniny DAVE MUSTAINE

13. 9. 2007
Obrázek: Ve čtvrtek měl narozeniny DAVE MUSTAINE

Vyhodili ho z Metalliky - vadilo jim jeho občasné dealování drog a taky, že při rvačce vybil Jamesovi Hetfieldovi nějaké ty zuby. Tak si založil vlastní band - Megadeth. Dave se narodil 13.9.1961 v Kalifornii.
PS: Na fotce není Dave Mustaine, ale jamajčan Lloyd Grant - což byl úplně první sólokytarista u Metalliky. S kapelou nahrál jen první demo Hit the Lights.

---
Stránky: 1 185 368 545 546 547 548 549 550 551 552 735