Stránky: 1 186 372 548 549 550 551 552 553 554 557 742

Shořely PRESLEYHO věci

29. 10. 2007
Obrázek: Shořely PRESLEYHO věci

Né tedy všechny, ale více než třicítka původních scénářů a několik písňových listů Elvise zničil minulý víkend požár v kalifornském Kashan Castle. Známé místo, které fanoušci znají také jako Malibu castle (patří sběratelce Lilly Lawrence) bylo jednou z prvních budov, které padly za oběť požárům, řádícím na jihu Kalifornie. Lilly o škodách řekla: "Shořelo 33 původních scénářů. Šlo o Elvisovy osobní scénáře s ručně psanými poznámkami. Pryč je i hudba k Heartbreak Hotel a American Trilogy, moje oblíbené věci. Je to příšerné." Hasičům se nakonec podařilo zachránit alespoň Presleyho vůz Nash Metropolitan a jeho armádní bundu.

---

SEX PISTOLS rozjeli comeback

29. 10. 2007
Obrázek: SEX PISTOLS rozjeli comeback

Včera to bylo na den přesně 30 let, co vyšlo legendární album Sex Pistols Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols. K výročí vydali reedici alba na vinyl, ale taky jedou taky turné s názvem Holiday in the Sun 2007 (podle jedné ze skladeb). První koncert odehráli Pistole ve čtvrtek v americkém Los Angeles v Roxy Theatre. Přišlo na pět set hlav (včetně Paris Hilton :o) a jeden z přítomných vytočil Johnnyho Rottena (John Lydon) na tolik, že mu dokonce vyhrozil smrtí. Co se stalo? Někdo po něm mrknul pitím. Poté, co se mu přes obličej rozprskl nápoj, pohrozil "srabovi z publika", že ho zabije, když ho chytí. Je, kolikrát podobná věta (zastřelím tě, uškrtím tě ...) vylítla z pusy každému z nás? .... no jo, je to známka punku. Další koncerty odehrají Sex Pistols (Glen Matlock, Johnny Rotten, Paul Cook a Steve Jones) v Londýně, Manchesteru a Glasgow.

---

QUEENSRYCHE mají cover-desku

25. 10. 2007
Obrázek: QUEENSRYCHE mají cover-desku

Datum jejího vydání je naplánováno na 13. listopadu. Na albu s názvem Take Cover bude 11 skladeb. Vedle Welcome to the Machine (Pink Floyd), Innuendo (Queen), Neon Knights (Black Sabbath), Synchronicity II (The Police) nebo Red Rain (Peter Gabriel) taky muzikálová Heaven on Their Minds z Jesus Christ Superstar, akustická verze For What It's Worth kalifornských Buffalo Springfield nebo Bullet the Blue Sky od U2 v koncertním pojetí. Kapela právě jede truné po Anglii a po Novém roku se přesouvají za oceán a potěší fanoušky v USA a Kanadě.

---

RADIO BEAT DOPORUČUJE DÍLA ČESKÝCH MISTRŮ – ZELENÁ EDICE JE NA SVĚTĚ

25. 10. 2007
Obrázek: RADIO BEAT DOPORUČUJE DÍLA ČESKÝCH MISTRŮ – ZELENÁ EDICE JE NA SVĚTĚ

A nejen ta. Jak jste mohli už několikrát slyšet v eteru, připravili jsme pro Vás nový dáreček. Další do sbírky CD s výběrem toho nejlepšího z českého rocku s názvem: Radio BEAT doporučuje díla českých mistrů - ZELENÁ EDICE (tracklist). CD je opět nabito (naBeato) spoustou české muziky a navíc super bonusem. Po třech letech jednání se nám podařilo získat práva na vydání skladby Die Moldau (Vltava - Bedřicha Smetany) v podání Wolfa Hoffmana (ACCEPT).CD Zelená edice je na světě a vy si ho můžete koupit u všech dobrých prodejců hudby nebo přímo v klubu radia BEAT, a to se slevou 20% a doplnit si tak sbírku tří předchozích edicí (červené, modré a žluté).

Navíc vychází celý set všech čtyř edici v jednom balíku, tentokrát pod názvem: TO NEJLEPŠÍ Z ČESKÉHO ROCKU.

Oficiální datum vydání obou zmíněných kousků je pondělí 29.10.2007, ale v Klubu můžete objednávat už teď.

---

Ve čtvrtek měla svátek BEATA

24. 10. 2007
Obrázek: Ve čtvrtek měla svátek BEATA

Beata se jmenuje i kráva Beatu - kde se asi pase?! A protože Beat není v kalendáři - tak svátek Beatu připadá taky na 25. 10.

---

S foťákem na koncertě

23. 10. 2007
Obrázek: S foťákem na koncertě

Naše dvorní fotografka Eva nám poslala obrázky z nedělního koncertu v paláci Akropolis - Gen 200. K 60.narozeninám Jindrovi Vobořilovi a Pepovi Kůstkovi přišli blahopřát bývalí spoluhráči z několika bývalých i současných kapel. Na pódiu se vystřídali Lešek Semelka, Radim Hladík, Václav Neckář s Jiřinou Fikejzovou, Jan Neckář, Ota Petřina, Dan Horyna, Jiří Schmitzer a další ...

další fotky

---

KISS - to je značka

23. 10. 2007
Obrázek: KISS - to je značka

Do rodiny "specialit" se značkou Kiss přibyla další perlička. Po kondomech, rakvích, pokrovém stolečku nebo parfému je tu hrající zubní kartáček. Ten během čistění zubů přehrává hit Rock and Roll All Nite a to přesně dvě minuty - což je doporučená doba, po kterou bychom si podle zubařů měli čistit své zoubky. Paul Stanley, kterého si společně se Simmonsem můžete v reklamně na novinku prohlédnout zde, se nad kartáčkem rozplývá slovy: "Čistění zubů nikdy nebylo tak rockové."

---

O víkendu zemřel Paul Raven

23. 10. 2007
Obrázek: O víkendu zemřel Paul Raven

Bylo mu 46 a svět ho znal jako basáka Killing Joke, Ministry nebo třeba Prong. Raven momentálně pracoval v Ženevě s kapelou Trepanem Pal na jejich nové desce. Tělo mrtvého Paula Ravena našel bubeník Prong Ted Parsons a příčinou úmrtí byl pravděpodobně infarkt.

---

Říjnové novinky v KLUBU RADIA BEAT

23. 10. 2007
Obrázek: Říjnové novinky v KLUBU RADIA BEAT

Nazdar Beaťáci

V Klubu rádia Beat jsme pro Vás připravili několik novinek.

Kromě nových CD a DVD Vašich oblíbených rockerů přibyly i dokumentární filmy (Rolling Stones a Glastonbury)

A krom toho také několik splněných slibů.

Slíbili jsme Vám limitovanou sběratelskou serii zapalovačů ZIPPO. Na zapalovače se samozřejmě vztahuje doživotní záruka společnosti ZIPPO a pozor. Vyrobeno jich je pouze 50 kusů - ani o jeden víc.

Zároveň přibyly samostatné nášivky s logem radia Beat. Teď tedy můžete mít svůj Beat, na vestě, dresu, áglu nebo kde si jen vzpomenete.

A do třetice. BEAT FEST je už do posledního lupeny vyprován, ale ať už se na největší událost roku v ROCKU chystáte nebo ne, máme pro Vás BeatFesťácká trika a to hned ve dvou barvách.

Vstup do Klubu rádia BEAT: ZDE

---

Výběr U.D.O.

22. 10. 2007
Obrázek: Výběr U.D.O.

Fanoušci sólového projektu zpěváka Accept Uda Dirkschneidera dali hlasy dohromady a už je znám tracklist připravovaného best-offka: 'Holy', 'Heart Of Gold', 'Animal House', 'Cut Me Out', 'They Want War', 'Cry Soldier Cry', 'In The Darkness', 'Man And Machine', '24/7', 'Trainride To Russia', 'Independence Day', 'Thunderball'. Dále na desce budou dvě nevydané skladby: 'Shadow Maker' a 'Terror In Paradise', akustická verze Balls To The Wall a živák 'Bullet And The Bomb' z Petrohradu. Deska se bude jmenovat Metallized - 20 Years Of Metal.

---
Stránky: 1 186 372 548 549 550 551 552 553 554 557 742