Stránky: 1 193 384 549 550 551 552 553 554 555 576 767

RUSH budou mít zlatou hvězdu

24. 6. 2008
Obrázek: RUSH budou mít zlatou hvězdu

Kanadské trio je mezi 25. umělci, kteří v příštím roce prodlouží hollywoodský chodník slávy.Dalšími budou například herci Robert Downey Jr, Ben Kingsley, Cameron Diaz a Hugh Jackman nebo disco kapela Village People. Rush byli v roce 2003 uvedeni do kanadské hudební síně slávy a letos jim o fous utekla Roll Hall of Fame. Kapela je momentálně na turné po USA.

---

Novinka od SOULFLY

24. 6. 2008
Obrázek: Novinka od SOULFLY

Dnes vychází první singl z nové desky. Písnička se jmenuje Unleash a celé album s názvem Conquer vyjde 29. července. Deska bude mít i svou speciální edici, která bude obsahovat 3 bonusové písně + DVD s hodinovým koncertem. Ještě připomínáme z Soufly zahrají 24. srpna v pražském klubu Roxy.

---

Beaťáci na JETHRO TULL

23. 6. 2008
Obrázek: Beaťáci na JETHRO TULL
Ahoj,
včera jsem viděl nejlepší koncert Jethro Tull v naší české kotlině! Mistr sice už dlouho nic nového nenapsal,ale co. My ,věrní fantullové chceme přece slyšet to co nás provází celá léta od mládí,a tak jsme si s chutí vyslechli osvědčené hity jako Living in the Past, Boureé, Nothing is Easy, Budapest, A new Day Yesterday a včera skvěle zahranou Thick As A ...
---

Nová Metallica: Death Magnetic

18. 6. 2008
Obrázek: Nová Metallica: Death Magnetic

Album vyjde v září (snad prý 15.) a bude na něm 10 nebo 11 skladeb. Tedy pokud vše půjde podle plánů, dělí nás od nové desky jen tři měsíce. Mezitím se Metallica ještě několikrát zastaví v Evropě (Rumunsko, Bulharsko, Turecko a třeba Irsko). A tady si můžete prohlédnout, jak kapela na svém webu logo odhalovala.

---

Beaťáci na koncertech

18. 6. 2008
Obrázek: Beaťáci na koncertech

Napsala nám Andy z východu:

Ahoj mé rádio,
tak jsem si včera zase splnila jeden koncertní sen - viděla a slyšela jsem Johna Fogertyho z legendárních Creedence Clearwater Revival, a to v rakouském Linzi (do české kotliny ho nikdo, bohužel, ´nedovezl´). Koncert byl fantastickej po všech stránkách - Johnny zpívá i vypadá pořád perfektně jako za mlada, současná doprovodná kapela šlapala jako hodinky, ozvučení báječný, stála jsem v první řadě a bez ...

---

Jak má vypadat pokoj fanouška KISS

18. 6. 2008
Obrázek: Jak má vypadat pokoj fanouška KISS

V takovém prostředí se každý den probouzí beaťák Mikki - od narození fanoušek Kiss. Už jsme psali o jeho setkání s kapelou před koncertem v Praze a teď si prohlédněte jeho ložnici. Za fotky děkujeme Mildovi.

to není vše, rozklikni "celý text" a prohlížej dál

---

Smoke on the Water v Matrixu

17. 6. 2008
Obrázek: Smoke on the Water v Matrixu

Určitě ještě máte všichni v paměti akci, kterou jste společně s námi spáchali letos 10.dubna v klubu Matrix - Smoke on the Water hraný na cokoli. Sešlo se nás několik set a donesené nástroje skutečně neznaly mezí. Od harfy až po tabuli vlnitého plechu, na kterou dotyčný "hrál" pístem ze Škodovky. Akci pro nás natočil Doc.Ing.Stanislav Horny,CSc z VŠE a tady si můžete prohlédnou finálový střih z dílny jeho teamu.

(kliknutím na obrázek přehraj)

---

Novinka pro tento týden v Klubu Beatu

16. 6. 2008
Obrázek: Novinka pro tento týden v Klubu Beatu

Pro ten to týden jsme v Klubu Radia Beat připravili lahůdku pro milovníky progresivního rocku a metalu. Kapela Queensryche vydává své živé DVD s názvem LIVE EVOLUTION, takže si můžete její tvorbu vychutnat i s obrazem. A přesto že DVD vyjde až 23.6.2008, v klubu je možné objednávat už nyní. Více ZDE

---

Radio Beat už i v Jablonci nad Nisou

14. 6. 2008
Obrázek: Radio Beat už i v Jablonci nad Nisou

Tak konečně se podařilo umořit i poslední technický problém na zařízení v Jablonci nad Nisou a vysílač s vertikální polarizací, výkonem 0,10kW a frekvencí 94,5FM obživl. Takže od dnešního podvečera se můžeme éterem slyšet i v Jablonci a jeho okolí.

Dobrý poslech!

---

Jedenáctou nadějí Beatu je kapela BLACK LAKE

11. 6. 2008
Obrázek: Jedenáctou nadějí Beatu je kapela BLACK LAKE

A už je to jisté. Po In Memory, Red Baron Bandu, Votchích, Chóru vážských muzikantov, Zrní, Strašidelném elektrik bandu, Hentai Corporation a Bobr Chutná Dvakrát, SNÍH NA SCHODIŠTI a LÉTHÉ se 11. nadějí Beatu stala kapela BLACK LAKE.

- v úterý 24.6. od 19. hodin budou na Beatu Ozvěny Naděje - ohlédnutí za devátým kolem

- v Klubu Vagón na Národní třídě v Praze se bude konat koncert nadějí (datum ještě upřesníme)

Více o finále, průběhu a pravidlech Naděje a taky formuláře pro kapely, které by se rády přihlásily do kola dalšího ZDE


---
Stránky: 1 193 384 549 550 551 552 553 554 555 576 767