Stránky: 1 193 384 550 551 552 553 554 555 556 576 767

Ve středu se takovalo u třetí ROCKOVÉ PUMPY

11. 6. 2008
Obrázek: Ve středu se takovalo u třetí ROCKOVÉ PUMPY

Ta měla otevřeno od 7. do 19. hodin v areálu Zapa Betonu na Jižní spojce v Praze.

Fotky od Šárky


ZDE jsou fotky z první pumpy (červen 2006)

a TADY ze druhé (květen 2007)

---

KISS v pátek taky podepisovali kytary Beaťáků

10. 6. 2008
Obrázek: KISS v pátek taky podepisovali kytary Beaťáků

Kytarista Milda Beneš z kolínské bandy SORRY (ten mám poslal následující informace a fotky) ná od pátku svůj Gibson podepsaný od Tommyho Thayera.

Jak k tomu přišel? Rozklikni "celý text" a dozvíš se to a uvidíš víc.
---

Festivalové řádky KABÁTU

9. 6. 2008
Obrázek: Festivalové řádky KABÁTU

Ozval se nám Zděnek, který zdraví všechny fanoušky kapely Kabát:

Po loňském Deníku z turné Corrida pokračujeme s Otou v sérii krátkých rozhovorů, kde komentuje odehrané koncerty, tentokrát s názvem Festivalové řádky. Na webu si zatím fanoušci mohou přečíst Oťasovo pocity z prvních dvou letošních koncertů.

---

Klub Radia Beat - Novinka pro tento týden

9. 6. 2008
Obrázek: Klub Radia Beat - Novinka pro tento týden

Tento týden přinášíme v Klubu Radia Beat jako žhavou novinku živou desku, na rozloučenou. O tom že z kapely Gaia Messiah odchází zpěvačka Marka Rybin jsme na Beatu už informovali. Teď pro Vás máme historicky poslední, kde Marka ještě za mikrofonem stojí.

Než kapela najde nový hlas, vydává 16.6.2008 živou desku s názvem Thank You Dr. Beat. Už teď je ale možné si "svůj" kousek zarezervovat v Klubu.

---

Fotky z koncertu KISS

8. 6. 2008
Obrázek: Fotky z koncertu KISS

Pro Beaťáky fotil Jirka Rogl

"KISS, to není jen muzika, KISS jsou prostě životní styl!", řekl mi tuhle jeden můj kamarád, velký fanda téhle nesmrtelné kapely.
V pátek před koncertem se celá Praha hemžila fanoušky všech věkových kategorií; na sobě trika s nezaměnitelným logem, případně makeup více, či méně zdařilý. Pár jsem jich vyfotil i večer před halou, samotný koncert se pak fotil skvěle, zvlášť Paul Stanley během prvních tří povolených skladeb perfektně pózoval do objektivů.
Zdraví
Jirka
pro další fotky rozklini "celý text"
---

JOE SATRIANI na Beatu

8. 6. 2008
Obrázek: JOE SATRIANI na Beatu

Záznam rozhovoru z pořadu ROCKEROVA RÁNA si můžete poslechnout tady:

Joe Satriani část 1 ___________Joe Satriani část 2 Joe Satriani část 3 ___________Joe Satriani část 4

Americký kytarový virtuoz tento týden potěšil své české fanoušky - v úterý v T-Mobile aréně představil svoji novou desku Professor Satchafunkilus and the Musterion of Rock. A když už přijel profesor rockové kytary do Prahy, natočili jsme (Martin Vyušil) s ním v předvečer koncertu hodinový rozhovor. Ten jste mohli na Beatu slyšet v pátek 6.6., v pořadu Rockerová rána od 9. hodin. Prohlédněte si fotky od Evky, která o setkání s Joem řekla: "Působí hrozně skromně, mile a je moc příjemný a sympatický"

Fotky z koncertu

---

Fotky z METALLIKY pro Beaťáky

5. 6. 2008
Obrázek: Fotky z METALLIKY pro Beaťáky
METALLICA - totální kult, co dodat. Viděl jsem je naživo poosmé a fotil podruhé - stejně jako posledně za světla a opět jsem měl co dělat, abych se plně věnoval své práci a nezačal ve fotopitu spolu s kapelou a fans hulákat: "Die by my hand, I creep across the land...". Naštěstí jsme my akreditovaní fotografové směli fotit pouze dvě první skladby a tak jsem si zbytek koncertu parádně užil.

Zdraví

Jirka Rogl

Parádní fotky a videa poslal i Pepa Seibert (nalezený bratránek Kachny :o)

---

YES zrušili turné

5. 6. 2008
Obrázek: YES zrušili turné

A důvodem jsou bohužel zdravotní problémy zpěváka Jona Andersona. Jak už jsme tady psali frontman YES měl 13. května silný astmatický záchvat. První to vypadalo, že bude stačit drobná pauza, ale teď přišlo prohlášení, že kapela muší šňůru ke 40. výročí svého vzniku zrušit. Lékaři Andersonovi nařídili aspoň půlroční odpočinek, jinak by ho mohly postihnout další zdravotní komplikace.

---

NICO McBRAIN měl ve čtvrtek narozeniny

5. 6. 2008
Obrázek: NICO McBRAIN měl ve čtvrtek narozeniny

Rozverný bubeník Iron Maiden se narodil 5. června 1954 v Londýně v části Hackney. Je to nespoutaný živel, což potvrzuje nejen na pódiu - těšme se na něj 8.8.08. Nico je taky golfista, což dokazuje přiložené fotka, na které je s kytaristou Iron Maiden Davem Murraym.

06nicobubny.jpg

The Mad McBrain je sice z kapely nejstarší, ale dělá taky největší srandičky a je po Eddiem druhým maskotem Iron Maiden.

---

Zemřel BO DIDDLEY

4. 6. 2008
Obrázek: Zemřel BO DIDDLEY

Rhytm'n'bluesová a rokenrolová legenda americký zpěvák a kytarista Bo Diddley zemřel v pondělí 2.6.08 na Floridě ve věku 79. let. Podle jeho mluvčí hudebníkovi selhalo srdce. Diddleyho (přezdívaného The Originator - původce, otec) s jeho obdelníkovou kytarou slyšeli čeští fanoušci v roce 2005 v pražském Lucerna Music Baru.

---
Stránky: 1 193 384 550 551 552 553 554 555 556 576 767