Stránky: 1 190 378 555 556 557 558 559 560 561 567 755

Beaťáci na SAXONu

20. 12. 2007
Obrázek: Beaťáci na SAXONu

Naše reportérka Evka byla v Retro Music Hall:

"Pondělní koncert skupiny Saxon v Retro Music Hall byl velice příjemnou tečkou za spoustou výborných koncertů, které se tam tento rock uskutečnily.Beaťáci si mohli zazpívat známé hity ale i poslechnout skladby z nového alba. Na závěr asi hodinu a půl dlouhého vystoupení nám Saxoni popřáli krásné vánoce a budou se těšit na další vystoupení v Praze, protože atmosféra byla výborná..."

---

METALLICA zahraje v Praze

20. 12. 2007
Obrázek: METALLICA zahraje v Praze

Hoši nás trochu napínali, ale nakonec si pro své letní turné po Evropě zamluvili i fotbalový stadion SK Slavia Praha v Edenu. Den D bude 3. června 2008. Což je jediná vada na kráse, protože v ten den hraje v Praze taky Joe Satriani. Vstupenky se začnouv síti Ticketpro prodávat zítra - 21. prosince. Kolik Beaťáků bylo hodných a kolik lupenů bude pod stromečkem?

---

Letadlo IRON MAIDEN

18. 12. 2007
Obrázek: Letadlo IRON MAIDEN

Z www.planes.cz:

Poprvé v historii hudební skupiny Iron Maiden bude celý šedesátičlenný tým a 12 tun vybavení po celou první část turné cestovat speciálním letounem Boeing 757 ve zvláštních barvách Iron Maiden. Letoun bude pronajat od společnosti Astraeus, kde je frontman kapely Bruce ...

---

PINK FLOYD ani LED ZEPPELIN návrat neplánují

18. 12. 2007
Obrázek: PINK FLOYD ani LED ZEPPELIN návrat neplánují

Robert Plant definitivně pohřbili naděje svých fanoušků na překvapení v podobě světového turné Led Zeppelin, když oznámil na příští rok své vlastní sólové turné a americkou country zpěvačkou Alison Krauss. S tou letos natočil desku Raising Sand.

Na koncertě Led Zeppelin v Londýně byl před týdnem i David Gilmour: "Led Zeppelin jsem viděl a byli úžasní. A k tomu, jestli by měli nebo neměli udělat turné, no, měli by udělat to, co je udělá spokojenými. A co se týče Pink Floyd, my také děláme to, co nás činí šťastnými. A já jsem šťastný, když si sám skládám hudbu a koncertuji, což právě dělám."

A máme to.

---

METALLICA brousí okolo

18. 12. 2007
Obrázek: METALLICA brousí okolo

Už jsme psali o dvojici koncertů na festivalech v Německu. Po článku Sprechen Sie Deutsch??? se na webu Metalliky objevilo Dziendobry a tady se píše: dávají na vědonost, že bude koncert v Chořovově na stadionu Slaski a to 28. května 2008. Dalším termínem je 30. květen a festival v holandském Pinkpopu.

Tak a teď už jenom čekáme, kdy bude zvěřejněn termín pro Česko.

Další o čem stránky Metalliky píšou, je nominace kapely na Grammy. A s čím? No s instrumentálkou The Ecstasy Of Gold z filmu Hodný, zlý a ošklivý, která letos vyšla na albu We All Love Ennio Morricone. Za soupeře mají Rush, Joe Satrianiho, Bruce Springsteena a Stevea Vaie. Nejen kategorie Best Rock Instrumental Performance bude znát své vítěze 10. února 2008

---

Zemřel IKE TURNER

17. 12. 2007
Obrázek: Zemřel IKE TURNER

Stalo se tak ve středu 12. prosince. Turnerovi bylo 76 let. Ike se narodil v Clarksdale v Mississippi jako syn obchodníka, který byl k smrti ubit rasisty. Turner svou hudební kariéru započal jako hudební DJ a pianista. Později se z něj stal šéf kapely The Kings of Rhythm. Ta měla revue show, kdy na pódiu zkoušela talentované hudebníky. Jednou z nadaných zpěvaček byla i Anna Mae Bullock, která se v polovině padesátých let stala prakticky součástí Kings Of Rhytm. Poté, co otěhotněla, ...

---

BEAŤÁCI s foťákem

17. 12. 2007
Obrázek: BEAŤÁCI s foťákem

Kuřátko jak slíbil, tak poslal další fotky z koncertu v londýnské O2 Aréně a na koncertě UDA fotil Michal a ZDE si můžete prohlédnout obrázky z koncertu Kena Hensleyho od Evky. A poslední obrázek (rozbal celý text) poslala Kačka. Ne webu Deep Purple si koupila speciální dárek pro ženy.

---

Mr. SATRIANI míří do Prahy

14. 12. 2007
Obrázek: Mr. SATRIANI míří do Prahy

No, začíná se nám léto roku 2008 hezky rýsovat. Rezervujte si večer 3. června. V rámci evropského turné zahraje v pražské T-Mobile Aréně Joe Satriani. Uvidíme jestli doveze novou desku, protože její vydání naplánoval na 1. dubna. Tak aby to nebyl apríl.

Lístky seženete v síti Ticketpro.

---

Zpěvák QUIET RIOT se předávkoval

12. 12. 2007
Obrázek: Zpěvák QUIET RIOT se předávkoval

Členové kapely žádali fanoušky o čas a taky aby nešířili fámy ohledně smrti Kevina DuBrowa. Teď už netřeba spekulací. V pondělí vyšla oficiální zpráva, podle níž si dvaapadesátiletý zpěvák vzal větší dávku kokainu, než jeho tělo sneslo. Tělo Kevina DuBrowa bylo nalezeno v jeho domě v Las Vegas 25. 11. 2007 a podle policie byl v té době už 6 dní mrtev.

---

Na METALLICU v létě do Německa

12. 12. 2007

Metallica potvrdila účast na dvou německých na sesterských festivalech Rock am Ring (Nürburgring) a Rock im Park (Norimberk) - hráli tam už čtyřikrát. Jako další zahrají Bullet For My Valentine, Die Toten Hosen, Dimmu Borgir, In Flames, Motörhead, Nightwish nebo legendy rapmetalu Rage Against The Machine. Rock am Ring je nevětší festival v Německu. Letos na něj přišlo 150 tisíc lidí. Příští rok se bude konat od 6. do 8. června a lístek stojí 130 EUR.

---
Stránky: 1 190 378 555 556 557 558 559 560 561 567 755