Stránky: 1 193 386 568 569 570 571 572 573 574 578 770

Kdo viděl SLASHOVA švagra?

10. 1. 2008
Obrázek: Kdo viděl SLASHOVA švagra?

Kytarista Velvet Revolver, který si udělal jméno především v Guns N' Roses, pomáhá své ženě Perle (na obrázku) v hledání její bratra. Ten zmizel v prosinci 2001 v Hollywoodu. Od té doby se po něm slehla zem. Hledaný se jmenuje Ivan Pablo Alvarez. Někdy používá jméno Angel Padilla a poznávacím znamením by mohl být i zlatý řetěz na krku s medailonem ve tvaru hlavy indiána. Pokud na něj někde narazíte, napište na email searchforivan@yahoo.com. Více informací včetně fotky hledaného najdete ZDE.

---

VISÁČI mají nový web

10. 1. 2008
Obrázek: VISÁČI mají nový web

K 25. tým narozeninám si legenda českého punku nadělila zbrusu nové stránky. Najdete je pod starou dobrou adresou www.visaci.cz. O kultovní kapele můžete dát vědět taky kamarádům punkerům rozumějícím švédsky, španělsky, anglicky, slovensky, polsky, německy nebo portugalsky. K nahlédnutí je třeba taky síň gerojů, nebo počtení na téma - Visací zámek (jako jediná kapela ve střední Evropě) v roce 2005 vyhlášen památkou UNESCO. Nechybí ani úryvky z nejnovější knihy J. Hauberta Hluboká orba (to fakt stojí za přečtení) a nebo fotky z koncertu v Lucerně k oslavě 25. výročí. A když už jsme u toho, tak DVD a CD z Lucerny máme v obchodech poptávat první jarní den. A ještě doplním, že další pražský koncert VZ bude 30.1. ve Vagónu. A 8.3. hrají v Táboře.

---

Nová deska IN FLAMES

9. 1. 2008
Obrázek: Nová deska IN FLAMES

se bude jmenovat A Sense Of Purpose a bude vypustěna mezi fanoušky 4. dubna. Půjde o devátý studiový počin švédských zástupců Melodic death metalu. Zatím poslední deska In Flames s názvem Come Clarity vyšla v roce 2006.

---

Trestní rejstřík KEITHA RICHARDSE vyčištěn

9. 1. 2008
Obrázek: Trestní rejstřík KEITHA RICHARDSE vyčištěn
V boji o prezidentské křeslo v USA se sní vše. Republikánský kandidát Mike Huckabee ukončil své působení na postu arkansaského guvernéra velkorysým gestem - vyčistil arkansaský rejstřík kytaristy Rolling Stones. 64. letý rocker z Anglie měl v Arkansasu dvaatřicet let starý zápis za dopravní přestupek. Huckabee k tomu řekl: "Jednou z posledních věcí, které jsem ve své funkci guvernéra udělal, bylo zrušení zápisu o dopravním přestupku
---

RINGO se se starým rokem loučil s novou kapelou

8. 1. 2008
Obrázek: RINGO se se starým rokem loučil s novou kapelou

Ono šlo spíše o speciální silvestrovské seskupení pod hlavičkou Totally Abandoned - absolutně opuštění. A s někdejším bubeníkem Beatles se do party dali Eric Clapton, Pete Townshend (The Who) a Joe Walsh (Eagles). Trio vystoupilo v pondělí 31. prosince 2007 před nepočetným VIP publikem v anglickém Surrey. Vstupenky na charitativní vystoupení byly přitom k dostání za pouhých 50 liber. Lidé se koncertě dozvídali od známých. A co zahráli? Šlo zejména o jejich klasiku a prý byli skvělí.

---

Tak jsem zase ZAPRASILI

6. 1. 2008
Obrázek: Tak jsem zase ZAPRASILI

I šestý pokus PRASÁRNY se (myslím) vyvedl. Díky, že jste byli u toho. Kdo nebyl, na příští ro(c)k si to naplánuje lépe.

Fotky od Evky, Jirky a Mildy a taky Zdendy

---

Kdo bude zahřívat fanoušky IRON MAIDEN?

4. 1. 2008

Podle nejnovějších zpráv by to měla být kapela Burn in Reason. Loni v Ostravě se nám předvedla dcera basáka Stevea Harrise, tentokrát to bude syn George. Ten v kapela Burn in Reason hraje na kytaru. Připomínáme, že speciál Iron Maiden přiletí do Prahy 8. 8. 08.

---

Rodina UDA Dirkschneidera

3. 1. 2008
Obrázek: Rodina UDA Dirkschneidera

Ve čtvrtek byl večerním hostem u Vlasty Firmana rockový fotograf a bubeník Jiří Rogl. Na jeho webu najdete hodně zajímavých obrázků. Pro nejzvědavější Beaťáky nafotil na festivalu v Německu i rodinku zpěváka skupiny Accept (hlavně synátor se nezapře):

a taťka s panem fotografem:

---

Od JETRO TULL odchází klávesák

3. 1. 2008
Obrázek: Od JETRO TULL odchází klávesák

A bohužel né v úplně dobrém. Andy Giddings se na kapelu zlobí, že je považován pouza za hosta: "Po šestnácti letech jsem byl jako nejdéle sloužící klávesák JT rozladěn, když jsem obdržel e-mail od Iana Andersona, ve kterém píše, že chce pokračovat se současnou sestavou i v r. 2008. I když příští rok je rokem 40. výročí založení kapely, byl jsem pozván jen jako host na jedno či dvě vystoupení ve Velké Británii. Nebylo to pro mne jen překvapení, ale bez jakéhokoli vysvětlení ze strany spoluhráčů či

---

Bandita OZZY si zazpívá s McCartneym

2. 1. 2008

Vtipálek převlečený za mr. Osbournea přepadl na Štědrý den samoobsluhu ve washingtonském Vancouveru. Muž, oděný do stejného oblečení, které je typické pro Ozzyho, vyhrožoval prodavačům pistolí a poté jim přikázal, aby veškerou hotovost předali Princi temnoty (Prince of Darkness), což je jedna z Ozzyho přezdívek. Falešného Osbournea nakonec vyrušili příchozí zákazníci, díky kterým mohli prodavači upozornit policii.

Co se týče opravdového Ozzyho, tak tomu se splní sen. Na předávání Brit

---
Stránky: 1 193 386 568 569 570 571 572 573 574 578 770