Stránky: 1 186 372 557 661 662 663 664 665 666 667 742

Ulrich má novou kočku

26. 7. 2004
Obrázek: Ulrich má novou kočku

Zajímavější by byly informace o nové muzice Metalliky. Bubeník kapely v poslední době až moc zajímá bulvár. První náhlými zdravotními problémy, kvůli kterým musel oželet vystoupení na festivalu v Anglii a teď zase na oficiálních stránkách kapely najdete zprávu o rozchodu Larse s jeho ženou Skylar. Dotěrní fotografové Ulricha načapali s Dánskou herečkou Connie Nielsenovou (Ďáblův advokát, Mise na Mars, Gladiátor…). Aby se zamezilo drbům, Lars na webu Metalliky oznámil, že se po sedmi letech jeho manželství s o 8 let mladší a o hlavu větší (viz fotka) Skylar Satenstein (bývalá láska Matta Damona a inspirace pro jednu z postav ve filmu dobrý Will Hunting) rozpadlo a o jejich dva syny se budou starat společně.

---

Sabbati, Bush a Hitler v jedné show

26. 7. 2004
Obrázek: Sabbati, Bush a Hitler v jedné show

…to už je minulostí. Během Ozzyfestu promítali Blask Sabath v rámci svého výstupu video s obrázky prezidenta Bushe diktátora Hitlera. Teď se ale rozhodli, že s tímto vizuálním doprovodem končí. Proč? Oficiální práva zní, že video na sebe upoutávalo příliš mnoho pozornosti na úkor samotného koncertu Black Sabbath. Zdroje ze zákulisí navíc tvrdí, že si na klipy stěžoval samotný Bílý dům - včetně Bushe, který vypadá slušivě především s vepřovým rypáčkem a nápisem "War Pigs". A nejvíc ho asi poboučil nápis po jeho fotkou, kde mu dělá společnost Adolf Hitler: "Stejná sra**a, jiná prd*l"

---

Hlasujete do Beatové klenotnice

26. 7. 2004
Obrázek: Hlasujete do Beatové klenotnice

---

Ronie Wood z Rolling Stones v seriálu

21. 7. 2004

Ronnie Wood má spoustu přátel. Jedním z nich je herec a producent Jeffrey Stewart. Ten se aktuálně věnuje natáčení nových sérií britského kriminálního seriálu The Bill. A Ronnie před 14. dny navštívil Jeffa v televizním studiu a rovnou si tam s producenty domluvil malou roličku. Jestli ale bude hrát obě? nebo pachatele - to nechce prozradit.

---

Nové album U2 na obzoru

21. 7. 2004
Obrázek: Nové album U2 na obzoru

Ztracené nové album skupiny U2 se měsíc před vydáním (v listopadu 2004) s největší pravděpodobností objeví na internetu, odkud bude možné si ho ilegálně stáhnout. Irská skupina kvůli ztracené desce, na které byl materiál pro nové CD, povolala i francouzskou policii. CD se ztratilo během focení ve francouzské Nice. Album, které fanoušci čekají už 4 roky, by se mělo jmenovat Vertigo a prý půjde o první čistě kytarové album. Jednu z připravovaných písní s pracovním názvem "Full Metal Jacket" označili dokonca za matku rock `n` rollu. Podle Bona bude všechno laděné punkově, The Edge označil písně jako surový rock `n` roll. Oba se však shodli, že album bude velmi citové a energické. Dvě z připravovaných písní by se měly opět objevit jako soundtracky k filmu Tomb Raider 2. A to není vše: očekává se i kniha. U příležitosti pětadvacátého výročí od vydání prvního alba Boy by měla vyjít pod názvem "In the Name Of Love: U2 by U2". Autorem má být Jim Henke, bývalý redaktor časopisu Rolling Stone. Pánové z U2 nebudou prý představeni jako osobnosti v kulturním světě, ale jako normální smrtelníci.

---

V Evropě lětí Red Hot Chili Peppers

19. 7. 2004
Obrázek: V Evropě lětí Red Hot Chili Peppers

Za pouhé tři koncerty si za prodej lístků vydělali 17 milionů dolarů. Losangeleští rockeři prodali na své tři koncerty, které odehrály 19., 20. a 25. června 2004 v londýnském Hyde Parku celkem 258.000 lístků. Kromě toho prodali 169.000 vstupenek na koncerty v Manchesteru, Cardiffu a Edinburghu. Zpěvák Anthony Kiedis a jeho skupina nyní chtějí svůj evropský úspěch oslavit dvojalbem, čerpajícím právě z jejich koncertů právě v Hyde Parku.

---

Chceš dělat pro sira Paula McCartneyho?

19. 7. 2004
Obrázek: Chceš dělat pro sira Paula McCartneyho?

Lidé, kteří s ním spolupracovali na jeho čtrnáctidenní šňůrře z něj byli na nervy. Paul jim zakazoval jíst maso (o tom už jsem na těchto stránkách psali). Kromě toho například vybuchl vztekem na liliovém banketu v jednom španělském hotelu, kde se mu nelíbilo, že mu květiny berou z místnosti vzduch. McCartney na začátku turné zveřejnil dlouhý seznam požadavků, kde se objevilo kromě jiného i odstraňování veškerých stop po zvířatech. Paul má sice rád květiny, ale musí jít pouze o jisté druhy od renomovaných zahradníků. Kromě toho nemá rád kmeny stromů, takže veškeré stromy ve vnitřních prostorech byly také zakázány. Na každém místě, kde Paul pobýval, požadoval dva banketní stoly, ale jenom z jistého druhu dřeva. Sklo a lak byly zapovězeny. Odpadkové koše musely být v pravidelných intervalech pečlivě prozkoumávány. V případě, že byl Paul zjistil, že se recyklovatelný materiál dostal do koše s obyčejným odpadem, nastalo by peklo.

---

Pátý Collinsův potomek na ceste

19. 7. 2004
Obrázek: Pátý Collinsův potomek na ceste

Je to tak, Philova o 23 let mladší manželka Orianne mu po třech letech porodí další dítě. Ta šťastná chvíle by měla přijít na počátku příštího roku. Už spolu mají syna Nicholase a z předešlých dvou manželství má Phil další tři děti.

---

Bowie nemocný - bohatý

19. 7. 2004
Obrázek: Bowie nemocný - bohatý

Rockového chameleóna sice zradilo zdraví (o operaci srdce už jsme psali), ale fanoušci nikoli. Podle posledních zpráv vydělal za první polovinu tohoto roku nejvíce peněz za turné ze všech amerických umělců. Šňůra Reality je podle odhadů zatím nejúspěšnější hudební událostí první poloviny roku 2004 - podle časopisu Billboard Bowie vydělal víc než 45 milionů dolarů. Pak byl přinucen zrušit posledních 10 koncertů evropského turné kvůli zablokované artérii.

---

Výročí Live Aid koncertu

13. 7. 2004
Obrázek: Výročí Live Aid koncertu

13. července 1985 se podařilo Bobu Geldofovi (The Boomtown Rats) uspořádat největší charitativní koncert na světě. Měl dvě hlavní pódia v Londýně ve Wembley a ve Philadelphii na JFK stadionu. Další příspěvky se díky satelitu přenášeny z Austrálie, Japonska a Ruska. Na přiložených stránkách (pod tímto článkem) najdete podrobnosti o Live Aid koncertu (přesný sled účinkujících, včetně odehraných skladeb, jmenný seznam hudebníků, kteří se na akci podíleli, fotografie atd.)

---
Stránky: 1 186 372 557 661 662 663 664 665 666 667 742