Stránky: 1 187 372 558 664 665 666 667 668 669 670 743

INXS HLEdají SUPERSTAR

14. 6. 2004
Obrázek: INXS HLEdají SUPERSTAR

Následující neděli se Aneta a Šárka utkají o post první SuperStar Česka. Soutěž v níž se hledají pěvecké talenty z davu je na světě populární. I tady na webu jsme psali o Bobu Dylanovi, který by měl být jedním z porotců v dalším díle americké verze soutěže. Teď se přihlásili i rockeři z Austrálie. INXS stále nemohou najít náhradu za Michaela Hutchence. Od roku 1997, kdy se zpěvák zabil, už pár pěvců vystřídali, ale pořád to není ono. Proto společně s celostátní televizí hodlají udělat veřejný konkurz před kamerami a vítěz poté vyrazí na turné coby zpěvák INXS. Pošleme k protinožcům Sámera?

---

Euro na největším plátně v nejlepší kvalitě

14. 6. 2004

... přesně to nabízí kino Palace Cinemas ve Slovanském domě. Promítat se budou všechny zápasy fotbalového mistrovství Evropy a to z digitální promítačky, což ve stručnosti znamená, že kvalitnejší projekci nikde jinde v ČR nenajdete.

---

Do Prahy přijede Metallica i s Larsem

13. 6. 2004
Obrázek: Do Prahy přijede Metallica i s Larsem

I na těchto stránkách už jsme psali o zdravotním "výpadku" bubeníka Metallici, kvůli kterému s kapelou o víkendu nehrál na festivalu v britském Doningtonu. Ulrich se nechal kompletně vyšetřit a dokonce o svých potížích zavtipkoval v rozhovoru - že už na to mají jeho staré kosti právo. Fanouškům se omluvil a poděkoval za vyjádřenou podporu. V úterý už pak v Německu zase čaroval s paličkama. První červencový den nám ukáže jak.

---

Ray Charles zemřel

11. 6. 2004
Obrázek: Ray Charles zemřel

Do pátečního rána jsem se probudili se smutnou zprávou. 10. června 2004 ve věku 73.let podlehl onemocnění jater Ray Charles. Jeho mluvčí to oznámil s tím, že soulový zpěvák zemřel ve svém domě v Beverly Hills obklopen rodinou a přáteli. Vážné zdravotní problémy zaregistrovali fanoušci až loni v prosinci, kdy Charles (poprvé za více než 50 let kariéry) zrušit sérii koncertů. Před vystoupením musel dát přednost operaci kyčle. I na těchto stránkách jsme psali, jak i s berlemi objevil na veřejnosti 30. dubna v Los Angeles. Byl přítomen ceremoniálu, při němž byla budova, v níž sídlí jeho nahrávací studio, prohlášena za historickou památku (fotografie je právě z této události, o slavnostní proslov se tenkrát postaral Rayův přítel herec Clint Eastwood)

---

Kromě Kabátů na Slávii bodovali i Nevím a beaťácká vzducholoď

11. 6. 2004
Obrázek: Kromě Kabátů na Slávii bodovali i Nevím a beaťácká vzducholoď

Podle reakcí, které přišly jen během dnešního rána, se koncert Kabátů na atletickém stadionu Slavie opravdu povedl. Pokažené počasí hromy, blesky a déš? se nakonec ukázali jako efektní doprovod. Vojtkovci nezklamali a kromě svého výstupu potěšili přítomné i suvenýrem, který si přivezli ze Zlína. V jednom tamním rokáči je zaskočilo dětské rockové trio Nevím. Bylo to tak dobré a suverénní ( věkový průměr je cca 10 let ), že se s nima hned domluvili, že druhý den vystoupí jako specielní host Kabátu ve Zlíně. Včera je tady dovezli i do Prahy. A dle vašich reakcí jsou ti klučíci fakt špičkoví. Proto taky odkaz na stránky skupiny Nevím najdete, když kliknete na pavučinu (vpravo na těchto stránkách).

---

V Londýně můžete pokecat s McCartneym v metru

11. 6. 2004

Zatímco v Praze využíval pohodlí a bezpečí luxusní limuzíny v Londýně celkem běžně jezdí metrem. Řeč je opravdu o nejbohatším muzikantovi světa. Sir Paul se svěřil, že hromadou dopravy využívá proto, aby úplně neztratil kontakt se zbytkem světa. Prý si straně rád povídá i s dalšími cestujícími. "Když mě poznají, a to se obvykle stane, tak to prostě vezmu, rychle si potřesu rukou, dám autogram, cokoliv. Není to nic velkého, malá cena za všechny dobré věci, které přináší sláva." Znám pár lidí (a vůbec nejde o celebrity) kteří "krtkem" nebo tramvají v Praze nejeli i deset let a mám takový dojem, že jim kontakt se světem vůbec nechybí.

---

Lars z Metallici je pozorován doktory

9. 6. 2004
Obrázek: Lars z Metallici je pozorován doktory

Na nedělním britském festivalu Download se diváci málem nedočkali největší hvězdy. Metallica nakonec přiletěla, ale bez bubeníka. Ulrichovi se při přeletu soukromým letadlem z portugalského Lisabonu do Velké Británie udělalo špatně a nechal se vysadit v Německu. Někde na netu zase psali, že se nechal vyšetřovat v nemocnici se Švýcarsku. Podstatné je, že do Británie na festival přiletěla Metallica bez bubeníka a přímo na místě ostatní hledali náhradu. Nakonec se za bicí soupravou vystřídali Dave Lombardo ze Slayeru a Joey Jordison - jedno ze strašidel Slipknotu. Koukněte se na obrázky.

---

Simon & Garfunkel prý už "opravdu" spolu končí

9. 6. 2004
Obrázek: Simon & Garfunkel prý už "opravdu" spolu končí

Folkrockové superhvězdy se daly dohromady vloni kvůli společnému turné a má jít skutečně už o labutí píseň. Důvodem je fakt, že spolu nepracují na novém materiálu, ale hrají hity, které jsou starší dvaceti let. Prý už nemá cenu v tom pokračovat. V červnu se duo loučí s Americkými fanoušky, 14. července zahrají první koncert v Manchesteru, hned druhý den následuje show v Hyde Parku v Londýně a tečkou by měl být koncert v Římě. V tamním Koloseu se bude hrát bez vstupného.

---

Pozorování Venuše

8. 6. 2004
Obrázek: Pozorování Venuše

Odkaz je na stránky, kde si můžete prohlédnout postupování Venuše přes slunce. Díky Kveru

---

Ozzy se připravuje na turné

8. 6. 2004

Po prosincové bouračce na čtyřkolce někteří malovali budoucnost Ozzyho Osbournea černě. Těm, kteří tvrdili, že už si nezazpívá, se Madman vysmívá. Běhá aby se dostal do formy a každý den trénuje i hlasivky. Zpívá se svými deskami a zjiš?uje, jestli je to nějaký rozdíl. Není si totiž ještě úplně jistý, že je jeho hlas připraven na živé vystoupení. Ozzy by hrozně rád zazpíval společně s Judas Priest, Slayer, Black Label Society, Slipknot a dalšími na Ozzfestu, který se rozjíždí příští měsíc.

---
Stránky: 1 187 372 558 664 665 666 667 668 669 670 743