Stránky: 1 185 370 554 693 694 695 696 697 698 699 738

SIMON A GARFUNKEL SE DALI DOHROMADY V CENTRAL PARKU

28. 2. 2003
Obrázek: SIMON A GARFUNKEL SE DALI DOHROMADY V CENTRAL PARKU

Členové legendárního dua SIMON & GARFUNKEL se rozhodli postavit "most přes své rozbouřené řeky" a postavit se spolu před obecenstvo na letním koncertně v newyorském Central parku. Duo hitmakerů se sešlo na jednom podiu poprvé po dvaceti letech na letošním předávám GRAMMY AWARDS, ale při odpolední zkoušce došlo mezi někdejšími partnery k ostré hádce. Nicméně nic není tak horké, jak se uvaří a dvojice se opět sejde na letním koncertě. Společné turné ale oba vylučují. Podle posledních zpráv není hlavní problém v tom, že PAUL SIMON, jako autor všech písní nesouhlasí s rozdělením výdělků půl na půl mezi ním a ARTEM GARFUNKELEM, ale v jeho zaplněném diáři. Zdroj blízký oběma umělcům uvádí: "Peníze nikdy nebyly problém. Paul by se s Artem klidně rozdělil půl na půl. Pravdou je, že Paul je jednoduše dostatečně zaměstnaný svým sólovým albem, takže nemá na turné čas."

---

OZZY A METALLICA SI VYMĚNILI BASÁKA

28. 2. 2003

Bývalý člen METALLICY, hráč na baskytaru JASON NEWSTED, je kandidátem na místo ve skupině OZZYHO OSBOURNEA, a to jen několik dnů poté, co bývalý Ozzyho basák doplnil sestavu Metallicy. ROBERT TRUJILLO je od středy (25. 2. 2003) plnoprávným členem heavymetalové formace a nahradil tak Newsteadea. Bývalý člen Metallicy ale dlouho nezahálel: "Zavolali mi lidi od Ozzyho, jestli si s ním nechci zajamovat." Newstead se zřejmě objeví na OZZFESTU, který se koná letos v létě (2003).

---

MCCARTNEY CHCE ZOPAKOVAT KONCERT NA STŘEŠE

27. 2. 2003
Obrázek: MCCARTNEY CHCE ZOPAKOVAT KONCERT NA STŘEŠE

SIR PAUL MCCARTNEY by si rád zopakoval slavný koncert, který uskutečnili BEATLES v roce 1969 na střeše. Zpěvák chce uspořádat začátkem dubna (2003) pětačtyřicetiminutový koncert na střeše domu v londýnské Saville Row, kde sídlila společnost APPLE. Koncert má připomenout legendární vystoupení slavné čtyřky, které nakonec ukončila policie. Britský plátek THE SUN uvádí, že je to dost troufalá myšlenka, ale Paul je odhodlaný ji prosadit, i když budova dnes již společnosti Apple nepatří. Koncert by měl být jakýmsi zahřívacím kolem Paulova chystaného turné po Británii, které startuje 5. dubna 2003 v Sheffieldu. Vstupenky na něj se prodaly minulý pátek (21. 2. 2003) během několika minut.

---

ROLLING STONES V BOMBAJI

27. 2. 2003
Obrázek: ROLLING STONES V BOMBAJI

ROLLING STONES čeká vystoupení v indické Bombaji. Bude to poprvé po téměř deseti letech, kdy se tu představí umělci Západního světa. Hvězdy do města zavítají v dubnu 2003 poté, co místní vláda slíbila uvolnit vysokou míru zdanění ze zábavy. Naposledy ve městě vystoupil v roce 1994 kanadský rocker BRYAN ADAMS.

---

PRINCE NESNÁŠÍ ALKOHOL

27. 2. 2003
Obrázek: PRINCE NESNÁŠÍ ALKOHOL

PRINCE má natolik záporný vztah k alkoholu, že dokonce zakázal svým zaměstnancům, aby pili na společných večírcích. Rocker se nedávno objevil v newyorském klubu REHAB a majitel k jeho stolu poslal několik lahví šampaňského VEUVE CLICQUOT. Abstinent Prince ale šumivý nápoj odmítl, a to nejen za sebe, ale i za padesát přátel, které přivedl s sebou. Podle americké internetové stránky PAGE SIX Prince nesnese na stole žádný alkohol a celá sešlost pila po celou dobu vodu.

---

KISS OBHAJUJÍ ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKU

27. 2. 2003

Skupina KISS obhajuje ve světle nedávné tragedie během vystoupení kapely GREAT WHITE na Rhode Islandu používání zábavní pyrotechniky na koncertech. PAUL STANLEY a GENE SIMMONS tvrdí, že pyrotechnika je dnes při velkých koncertech stejně důležitá jako hudební nástroje. Varují však před používáním stejné techniky v malých klubech. Při čtvrtečním (20. 2. 2003) požáru na koncertě skupiny Great White zahynulo téměř sto lidí a dalších 180 bylo zraněno. Stanley však tvrdí: "Lidé potřebují vzrušení, chtějí se bavit. Proto chodí na horory, jezdí na kolečkových bruslích, a proto taky stále ještě existují kapely jako my. Všechno, co souvisí s ohněm, ale vyžaduje maximální opatrnost. Zakázat pyrotechniku na koncertech je jako zakázat ji na 4. července."

---

BOJE SIMON - GARFUNKEL POKRAČUJÍ

27. 2. 2003
Obrázek: BOJE SIMON - GARFUNKEL POKRAČUJÍ

PAUL SIMON a ART GARFUNKEL spolu sice po letech znovu vystoupily na udílení cen GRAMMY, ale hořkost mezi oběma nadále trvá. Podle svědků, kteří byli přítomni jejich společným zkouškám před vystoupením, se zpěváci tak pohádali, že z celého vystoupení málem sešlo. Art Garfunkel údajně Simonovi řekl: "Ty nehraješ pro mne, ale jen pro sebe. Musíme být synchronní." Dvojici od sebe museli údajně odtrhávat a uklidňovat v šatně. Přestože Simonův mluvčí jakýkoli incident razantně popírá, všichni přítomní hádku potvrdili. Hovoří se o ní také na newyorské internetové stránce PAGESIX.COM. Ta uvádí, že by zpěváci sice mohli na společném turné vydělat pěkné peníze, ale nedokáží spolu prostě vyjít.

---

NAROZENINOVÉ PŘEKVAPENÍ PAULA MCCARTNEYHO

26. 2. 2003
Obrázek: NAROZENINOVÉ PŘEKVAPENÍ PAULA MCCARTNEYHO

SIR PAUL MCCARTNEY dal jedné ze svých fanynek ten nejkrásnější dárek k narozeninám, jaký si jen mohla přát. Zazpíval na jejím soukromém narozeninovém večírku, což přišlo na pouhý milión dolarů. Částku zaplatil americký magnát RALPH WHITWORTH a Paul ji okamžitě věnoval charitě ADOPT A MINEFIELD, kterou vede společně se svou ženou HEATHER MILLSOVOU. Serenáda od idola oslavenkyni WENDY WHITWORTHOVOU doslova šokovala. "Když Paul vylezl na pódium, spadla jí čelist. O překvapení věděl pouze její manžel," popisuje jeden z přítomných. Paul uvedl, že podobná vystoupení obvykle nedělá, ale kvůli oddanému manželovi Ralphovi udělá výjimku - hlavně proto, že to přinese jeden milión charitě.

---

OZZY A SHARON NA SEZNAMU BOHÁČŮ

26. 2. 2003
Obrázek: OZZY A SHARON NA SEZNAMU BOHÁČŮ

OZZY a SHARON OSBOURNEOVI se umístili na třetím místě v žebříčku letošních (2003) nejbohatších britských hudebních hvězd. Jejich reality show THE OSBOURNES, která proslavila i jejich děti KELLY a JACKA, dvojici vynesla díky vydělaným 60 miliónům dolarů jen za loňský rok. První dvě místa žebříčku obsadili SIR PAUL MCCARTNEY a skupina ROLLING STONES. McCartney si za uplynulý rok přišel na 180 miliónů dolarů, hlavně díky fenomenálnímu turné po Americe. Kromě toho vydělal na vydavatelských právech k UNCHAINED MELODY - obrovského hitu favorita britské soutěže POP IDOL, GARETHA GATESE. Stouni, kteří jsou momentálně na turné 40 LICKS, si přišli loni na 112 miliónů dolarů. Celkový seznam boháčů podle časopisu THE HEAT následuje (loňské pozice jsou uvedeny v závorce):
1: (-) SIR PAUL MCCARTNEY - $180 milionů
2: (7) ROLLING STONES - $112 milionů
3: (-) SHARON & OZZY OSBOURNE - $60 milionů
4: (3) SIR ELTON JOHN - $57 milionů
5: (-) THE WHO - $33 miliony
6: (1) THE BEATLES LTD - $25,5 milionu
7: (13) ROBBIE WILLIAMS - $18 milionů
8: (-) TOM JONES - $13,5 milionu
9: (-) ROD STEWART - $9 milionů
10: (-) COLDPLAY - $8,25 milionu.

---

Poslali jste nám ...

26. 2. 2003

*Prodám auto s nerezavějící, aerodynamickou karoserií, nepodléhající módním vlivům, s dvojtaktním motorem pracujícím na principu náhodných výbuchů.
Zn.: Wartburg 323 Sedan

*Ztratila se mi žena. Kdo mi ji najde a přivede, tomu rozkopu držku.

*Sympatický notorik hledá sponzora.

*Doopatřím starší lidi. Zn: V rekordně krátkém čase.

*Prodám ruskou moderní kalkulačku na propan-butan.

*Hledáme analfabeta na práci s přísně tajnymi dokumenty.

*Prodám psa. Sežral mi tchýni. Zn.: Kupujte, dokud má chu?!

*Vyměním muže s dobrým postavením za muže s dobře
postaveným.

*Hledám ženu na domácí práce do bytu 6953,2 km2. Zn.: Bezdomovec

*Prodám štěňata kočky domácí. Zn. Chlipná domácnost.

*Vyměním 40 letou ženu za dvě 20 leté.

*Čtyři bezdomovci hledají domovníka.

*66 letý, tlustý, smradlavý, neúspěšný, nevychovaný muž hledá ženu opačných vlastností.

*Prodám bílý pracovní oděv, bez jednoho rukávu. Zn. Cirkulárka

*Vyměním vysavač za demižon vína. Zn. Přestal jsem vysávat, začal jsem nasávat.

*Kdo opraví klavír vypadlý z dvanáctého poschodí?

*Hledám telepaty. Ozvěte se. Zn: Vy už víte kde.

---
Stránky: 1 185 370 554 693 694 695 696 697 698 699 738