Stránky: 1 186 372 557 726 727 728 729 730 731 732 742

BON SCOTT Z AC/DC V NOVÉM FILMU MELA GIBSONA

8. 10. 2002
Obrázek: BON SCOTT Z AC/DC V NOVÉM FILMU MELA GIBSONA

BON SCOTT ze skupiny AC/DC dostane svůj pomník v nové australské černé komedii, kterou koprodukuje MEL GIBSON. Ve filmu THUNDERSTRUCK - nazvaném podle hitu AC/DC - se pětice přátel rozhodne, že ten z nich, kdo zemře první, bude pochován na místě vedle hrobu jejich idolu Scotta, který zemřel na zadušení v roce 1980. Film začíná retrospektivou do roku 1991, kdy se přátelé zapřísáhnou a poté se vrátí do současnosti, kdy jeden z nich pomalu umírá. Film Thunderstruck je prvním filmem Gibsonovy produkční společnosti ICON AUSTRALIA.

---

KELLY OSBOURNEOVÁ VYHLAŠUJE VÁLKU AGUILEŘE

8. 10. 2002
Obrázek: KELLY OSBOURNEOVÁ VYHLAŠUJE VÁLKU AGUILEŘE

Hudební hvězdičky si zadělaly na další bitvu poté, co KELLY OSBOURNEOVÁ řekla na rovinu, co si myslí o CHRISTINĚ AGUILEŘE. Kelly se nijak netají tím, že o Aguileře v jejích neskutečných kostýmech si nemyslí nic dobrého. Říká k tomu: "Christina Aguilera je tou nejnechutnější bytostí na světě. Má úžasný hlas, ale to nic nemění na tom, že je ta největší p*ča na světě. Vypadá jako nějaká transka." Přestože je plná zlosti proti Christině, Kelly tvrdí, že o spory nestojí. Vysvětluje to: "Nerada se hádám. Budu ji ignorovat. Jestli mi ale něco řekne, nebudu váhat a řeknu jí přesně, co si o ní myslím." Kelly je prostě celý tatínek.

---

SHERYL CROW POMÁHÁ RODINĚ POLICISTY

8. 10. 2002
Obrázek: SHERYL CROW POMÁHÁ RODINĚ POLICISTY

SHERYL CROW se vzdala jedné ze svých kytar ve prospěch rodiny policejního důstojníka z Nevady, který zemřel při motocyklové nehodě koncem září. Sheryl dojal tragický příběh policisty MIKA SCOFIELDA (55), kterého srazilo terénní auto, když spěchal k dopravní nehodě. Scofield, který se po 25 letech ve službě již těšil na brzký důchod, po sobě zanechal ženu a čtyři děti. Sheryl Crow věnovala svoji podepsanou kytaru Fender rozhlasové stanici KNEV-FM po koncertě v hale RENO HILTON kvůli dražbě, jejíž výtěžek půjde na konto Scofieldovy rodiny.

---

NEZNÁMÉ FOTKY BEATLES ODHALENY

8. 10. 2002
Obrázek: NEZNÁMÉ FOTKY BEATLES ODHALENY

Přes 500 dříve nepublikovaných fotografií legendární skupiny BEATLES byly objeveny v archivech jedné skotské univerzity. Pracovníci archivu Univerzity v Dundee byli překvapeni, když objevili fotografie z doby největší slávy skupiny v šedesátých letech. Skotský ministr kultury MIKE WATSON byl nálezem nadšený. Nečekaný objev posílí místní turistický ruch, když se tisíce fanoušků skupiny rozjedou podívat na neznámé snímky slavné čtyřky. Fotografie JOHNA LENNONA, PAULA McCARTNEYHO, GEORGE HARRISONA a RINGO STARRA odpočívajících mezi natáčením filmu HELP, pořídil maďarský fotograf MICHAEL PETO.

---

BONO JMENOVÁN OSOBNOSTÍ ROKU PODLE NADACE MUSICARES

8. 10. 2002
Obrázek: BONO JMENOVÁN OSOBNOSTÍ ROKU PODLE NADACE MUSICARES

BONO byl jmenován Osobností roku společností MUSICARES. Zpěvák skupiny U2 bude v únoru (2003) oceněn cenou americké Akademie hudebního průmyslu za své úspěchy jako hudebník i jako humanitární aktivista. Předseda Akademie GARTH FUNDIS k tomu říká: "Bono je žijící symbol toho, o co nadace MusiCares a Akademie hudebního průmyslu usilují. Jeho hudební úspěchy vyrovnávají pouze jeho snahy o pozitivní změnu podmínek k životu na celém světě." Loni byl stejnou cenou oceněn BILLY JOEL.

---

MCCARTNEYHO LÍSTEK PRODÁN V AUKCI

8. 10. 2002
Obrázek: MCCARTNEYHO LÍSTEK PRODÁN V AUKCI

Ručně psaný lístek Sira PAULA McCARTNEYHO s dvěma verši z hitu BEATLES - PENNY LANE - se v pátek (4. 10. 2002) prodal v aukci za 2.100 dolarů. Na lístku stojí text "In Penny Lane there's a barber showing photographs of every head he's had the pleasure to know, and all the people that come and go, stop and say hello". Písnička vyšla na albu STRAWBERRY FIELDS FOREVER a jako singl.

---

ELVIS STÁLE KRÁLEM

7. 10. 2002
Obrázek: ELVIS STÁLE KRÁLEM

Více než 25 let po své smrti se ELVIS PRESLEY se svou novou antologií 30+1 HITS proboural do hudebních hitparád po celém světě. Jeho nového kompilačního alba se v prvním týdnu prodalo 500.000 kopií a tím si zajistilo v Americe jednoznačné prvenství. Na první příčce však album debutovalo také v Kanadě, Británii a Brazílii.

---

LIAM PODVÁDÍ APPLETONOVOU S JEJÍ DVOJNICÍ

7. 10. 2002
Obrázek: LIAM PODVÁDÍ APPLETONOVOU S JEJÍ DVOJNICÍ

LIAM GALLAGHER ze skupiny OASIS dostal údajně do postele italskou studentku chemie SIMONU NARDIOVOU, aby ji pak nemilosrdně vyhodil, protože potřeboval telefonovat své snoubence NICOLE APPLETONOVÉ. Nardiová, která se Appletonové nápadně podobá, v britských novinách THE PEOPLE uvedla, že se s ní rocker letos v létě během svého turné v Itálii miloval čtyřikrát během jedné noci a ráno jí pak ukázal dveře. Simonu jeho chování silně ranilo. Navíc prozradila, že je Liam zřejmě milovníkem snímku ZÁKLADNÍ INSTINKT, protože po ní chtěl, aby přehazovala nohu přes nohu stejně jako je to ve slavné scéně se SHARON STONEOVOU. Jeho milostné techniky byly prý čistě animální - žádná kloudná předehra, jenom sex.

---

NOVÉ ALBUM PEARL JAM NATOČENO V UVOLNĚNÉ NÁLADĚ

7. 10. 2002
Obrázek: NOVÉ ALBUM PEARL JAM NATOČENO V UVOLNĚNÉ NÁLADĚ

Grunge rocková skupina PEARL JAM nahrála své sedmé studiové album RIOT ACT v nezvykle uvolněné atmosféře. Rockeři mají za sebou poměrně dlouhou a plodnou kariéru, přestože žánr, v němž se proslavili, je dnes již mrtvý. I když ne tak docela. Poté, co se jejich někdejší hlavní rivalové ze skupiny NIRVANA chystají vydat sbírku největších hitů včetně nového materiálu, dočká se zřejmě tento depresivní hudební žánr svého obrození - a to i přesto, že PEARL JAM znovu nalezli smysl pro humor. Podle kytaristy MIKA MCCREADYHO probíhalo nahrávání ve skvělé náladě. "Po posledním turné jsme si vzali nějaký čas volno, takže jsme se rádi zase viděli, byla legrace, hráli jsme ping-pong a tak vůbec," uvedl.

---

WOODSTOCK BUDE OŽIVEN

7. 10. 2002
Obrázek: WOODSTOCK BUDE OŽIVEN

Legendární rockový festival WOODSTOCK bude znovu probuzen k životu - tentokrát se ale uskuteční v Oxfordshiru v jižní Anglii. Akce se bude konat ve městě Woodstock, kam si až 20.000 fanoušků bude moci přijít poslechnout hudební legendy. Rocková hvězda SANTANA, který se představil i na původním festivalu v New Yorku v roce 1969, by se měl na seznamu účinkujících objevit společně s RED HOT CHILI PEPPERS a skupinou COLDPLAY. Datum konání však dosud nebyl stanoven.

---
Stránky: 1 186 372 557 726 727 728 729 730 731 732 742