Stránky: 1 185 368 552 727 728 729 730 731 732 733 735

KELLY PUSTILA FILMOVOU ROLI

13. 9. 2002
Obrázek: KELLY PUSTILA FILMOVOU ROLI

Hvězda reality show a novopečená zpěvačka KELLY OSBOURNEOVÁ se vzdala svého filmového debutu. Kelly se měla společně s ANNETTE BENINGOVOU představit v remaku snímku FREAKY FRIDAY z roku 1976, o vztahu matky a dcery. Kelly měla ztvárnit nejlepší kamarádku hlavní hrdinky, herečky LINDSAY LOHANOVÉ, jejíž roli proslavila JODIE FOSTEROVÁ. Osbourneová měla také přispět alespoň jednou písní k filmovému soundtracku. Nyní podle WWW.HOLLYWOODREPORTER.COM od projektu z osobních důvodů ustoupila a nahradí ji CHRISTINA VIDALOVÁ. Kelly tak učinila poté, co u její matky lékaři zjistili rakovinu.

---

COURTNEY ZÁVISLÁ NA PRÁŠKÁCH?

13. 9. 2002

COURTNEY LOVE necítila při natáčení svého nového snímku TRAPPED žádnou bolest, nebo? během natáčení spolykala tuny prášků. Vdova po KURTU COBAINOVI ze skupiny NIRVANA se o přední role ve filmu dělí s KEVINEM BACONEM a CHARLIZE THERONOVOU. Podle amerického plátku STAR však hvězda pravidelně posílá jednoho ze svých asistentů do lékárny nedaleko kanadského Vancouveru, kde se snímek natáčí, aby jí přinesl prášky na uklidnění a analgetika. Během čtyřdenního natáčení jí místní obecný lékař předepsal čtyři recepty. Jednalo se údajně o 100 XANAX, PERCODAN a PERCOCET, které jsou podle odborníků silně návykové. Podle mluvčího zpěvačky to však mělo své opodstatnění. Courtney, kdysi závislá na heroinu, totiž během natáčení potratila a léky proto skutečně potřebovala.

---

OSLAVY K POCTĚ BLUESOVÉHO VELIKÁNA HOOKERA

12. 9. 2002

Třicet ztracených písní bluesového velikána JOHNA LEE HOOKERA má vyjít příští léto (2003) současně se vzpomínkovým programem a koncertem k třetímu výročí od uplynutí jeho smrti. Poklad s nevydanými Hookerovými nahrávkami objevil jeho správce majetku EUGENE STURATOWICZ a nyní chystá spolupráci s bluesmanovými přáteli včetně zakladatele skupiny FLEETWOOD MAC, PETERA GREENA, a SANTANY, kteří mají přidat své hlasy na konečné album duetů, nazvané END OF THE WORLD BLUES. V kolekci se objeví také Hookerovy nevydané spirituály a dojemný duet s dcerou ZAKIYOU. Ke Sturatowiczovým plánům patří také založení vzdělávací nadace a nočního klubu v San Franciscu. Hooker zemřel v roce 2000. K jeho poctě vznikl také snímek v režii MARTINA SCORSESEHO.

---

HVĚZDY VZPOMÍNAJÍ NA 11. 9.

12. 9. 2002

BONO, PAUL McCARTNEY a STING umístili na pamětní webovou stránku SEPTEMBER11TH.COM své vzpomínky na loňské 11. září 2001. McCartney píše: "Protože letiště bylo tehdy uzavřeno, zůstal jsem v New Yorku týden po útoku a mohl tak být svědkem neuvěřitelného hrdinství, kterého bylo město schopno, včetně hasičů a policistů. Odvaze, jakou ti chlapíci projevili, jsem se velmi obdivoval." Bono s odkazem na budoucnost dodává: "Domníváme se, že jediným patřičným pomníkem pro ty, kdo přišli 11. 9. o život, je vybudovat nejen bezpečnější, ale také spravedlivější svět, kde mají všichni právo na život." Sting, který byl tou dobou v italském Toskánsku a připravoval se na internetový koncert doma, nabídl své postřehy týkající se tragického dne samotného. Uvažoval také o tom, zda má v tak tragický den vůbec vystupovat.

---

OASIS MÍŘÍ OPĚT DO STUDIA

12. 9. 2002
Obrázek: OASIS MÍŘÍ OPĚT DO STUDIA

Kapela OASIS chce počátkem příštího roku (2003) začít pracovat na novém albu. Po protahovaném čekání na jejich album HEATHEN CHEMISTRY, které vyšlo v červenci (2002), se kytarista a hlavní skladatel NOEL GALLAGHER rozhodl začít pracovat na dalším, jakmile skupina uzavře své americké turné. Turné, původně plánované na listopad (2002), bylo posunuto na leden (2003), aby si starší z bratrů Gallagherů zajistil, že je na něj doprovodí skandinávští THE SOUNDTRACK TO OUR LIVES. Ti se stali pro Oasis nejlepšími přáteli. V listopadu (2002) se jim to však nehodilo a britští rockeři o jiný doprovod nestojí, proto turné odložili na leden.

---

COBAINŮV DŮM V PRODEJi NA INTERNETU

12. 9. 2002

Dům, kde prožil část svého dětství (mezi 11 -15 lety) KURT COBAIN, je na prodej na internetové stránce eBAY.com. ED a JENNIFER McKEEOVI, dvojice z Oregonu, která dům minulý měsíc koupila za 42.500 dolarů, věří, že si při novém prodeji přijde nejméně na 200.000 dolarů.

---

WILLIS: PRODÁVAT HENDRIXOVU KYTARU JE SMĚŠNÉ

12. 9. 2002

Bývalý člen kapely FRANKA ZAPPY Ike Willis kritizuje zpěvákova syna, který se rozhodl prodat kytaru, kterou Zappovi daroval přítel JIMI HENDRIX. DWEEZIL ZAPPA minulý měsíc (8/2002) prozradil, že chce dát kytaru do aukce. Jde o proslulou kytaru, kterou Hendrix v roce 1968 zadpálil na POP FESTIVALU v Miami. Pak nástroj daroval Dweezilovu otci, který ji opravil. Kytara by podle očekávání mohla 24. září 2002 při aukci v Londýně vynést až 600.000 dolarů a šlo by tak o nejdražší kytaru, jaká kdy byla prodána. Kytarista a doprovodný zpěvák Zappovy skupiny IKE WILLIS označil Dweezilovo rozhodnutí vydělat na kytaře peníze za "směšné." "Mělo by se na ni hrát, aby z ní něco měli také ostatní, ne aby ležela zavřená v kufru a prášilo se na ni," uvedl

---

KRIST NECHCE O COBAINOVI MLUVIT

12. 9. 2002

Někdejší baskytarista skupiny NIRVANA - KRIST NOVOSELIC - se při přípravách na hudební kariéru s novou skupinou EYES ADRIFT chce vyhnout řečem o KURTU COBAINOVI. Krista v roce 1994 zpráva o smrti frontmana Nirvany naprosto zničila. Ještě osm let poté se Novoselic zcela nevyrovnal se ztrátou svého přítele a konverzaci na toto téma se raději straní. "Přál bych si, aby Kurt žil. Pak je tu ale ta věc s jeho vynášením do nebes. Když zemřel, byla to obrovská událost, mediální událost. Pro naši generaci to bylo jako vražda Kennedyho. Bylo to až šílené," uvádí Novoselic.

---

STING BUDE MÍT ZPÍVAJÍCÍ SOUSEDY

11. 9. 2002

STINGA čeká kruté procitnutí, až zjistí totožnost svých nových londýnských sousedů. Britský televizní gigant BBC se totiž chystá vedle Stingova sídla za 4,5 miliónu dolarů v londýnském Hampsteadu nastěhovat 12 finalistů nové talentové show FAME ACADEMY. Klid, který hvězda tolik miluje, by tak brzy mohl být narušen trylkováním tuctu nadějných hvězd. Porotci nové show, která je verzí show POP IDOL rivalské stanice ITV, hledají nové talenty. Jejich show se má začít vysílat ještě tento měsíc (9/2002). Dvanáct finalistů se pak přesune do luxusního sídla za 7,5 miliónu dolarů. Bývalý frontman skupiny POLICE o tom však dosud nemá podle reportérů nejmenší tušení. Zdroj v britském plátku DAILY MIRROR uvádí, že Stinga novinka dozajista nepotěší. Kolem domu se bude s velkou pravděpodobností potloukat spousta fanoušků, kteří budou chtít své favority vidět.

---

ELIZABETH JAGGEROVÁ DOHÁNÍ V PŘÍJMECH SVÉHO OTCE

11. 9. 2002

Dcera MICKA JAGGERA, princezna kočičích lávek ELIZABETH (18), svého otce pomalu dohání - za denní práci si totiž dnes již účtuje 30.000 dolarů. Modelka, která nedávno uzavřela smlouvu na 750.000 dolarů s francouzskou kosmetickou firmou LANCOME, nyní vydělává desetkrát víc než si mohla účtovat její matka JERRY HALLOVÁ na vrcholu své slávy. Do modelingové agentury MODELS ONE byla zapsána ve čtrnácti letech, profesně se však práci nemohla věnovat na zákaz svého otce, který si přál, aby dokončila školu. K věhlasu jí částečně dopomohla sláva rodičů, jako tvář firmy Lancome je však nyní uznávána po celém světě. Obvykle se modelka k takovému platu může dopracovat až tak za čtyři nebo pět let tvrdé práce.

---
Stránky: 1 185 368 552 727 728 729 730 731 732 733 735